Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Enmerkar

Oldal: 1
Köszi.
Azért tettem fel "jó" kérdéseket is, csak reméltem, hogy valahol megvannak a "kimerített" témák is.

Így járnak a későn ébredő végzetúr porontyok.
Letarolják előttük a mezőt.
Dátum: 2010.07.01. 22:04:16
Kössz.....
Próbálkozom.
Dátum: 2010.07.01. 21:39:55
Itt is megkérdezem:

Üdv Végzeturak!

Azt szeretném tudni, hogy honnan látom, ha egy kérdés "már szerepel az adatbázisban." Mielőtt föltenném.
Merthogy írtam - eddig kettőt - amit elutasítottak a fenti jogos indokkal, de én meg nem látom az adatbázist, tehát nem tudhatom, hogy mások már föltették-e.
Hacsak nem találkozom vele - akkor meg nyilván nem próbálom meg elsütni még egyszer.
Üdv Végzeturak!

Azt szeretném tudni, hogy honnan látom, ha egy kérdés "már szerepel az adatbázisban." Mielőtt föltenném.
Merthogy írtam - eddig kettőt - amit elutasítottak a fenti jogos indokkal, de én meg nem látom az adatbázist, tehát nem tudhatom, hogy mások már föltették-e.
Hacsak nem találkozom vele - akkor meg nyilván nem próbálom meg elsütni még egyszer.
Dátum: 2010.07.01. 17:47:02
Üdvözletem mindenkinek.
Teljesen új vagyok - no persze csak ebben a kátékban.
Szerintem itt ketté kell választani a kérdést az emberi faj illetve az egyén létezésének céljára.

Minden faj végső célja a túlélés: a változó körülményekhez való alkalmazkodás, mint stratégia a túlélés záloga.

Az egyén természetesen határozhat meg a maga számára elérendő célokat, amelyek túlmutatnak a puszta fajfenntartáson, de végső soron ezek a célok is ugyanazt a stratégiát szolgálják.

Szerintem.
Oldal: 1