Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.02.16. 22:23:23
Ki nem szerepel a Szökés című sorozatban?
Fernando Sucre
Michael Scofield
Michael Knight
Lincoln Burrows

Aki nem látta,az meg tippeljen?Törölni!


Az alábbiak közül melyik cég NEM ütős hangszerek gyártásával foglalkozik?
Tama
Gibson
Sonor
Pearl

Csak annak alapvető tudás aki ezzel foglalkozik! Spec.,törölni!
Dátum: 2009.02.16. 19:03:08
Ne szivass! Tényleg úgy van???? Én csak vicceltem!
Dátum: 2009.02.16. 19:00:20
Hogy folytatódik "Legyen valami ......."?
pozsgás
pompás
bambás
pezsgés

Na és ezt mire véljem? Úgy folytatódik a mondat,ahogy én akarom,nemde? Jah,hogy te egy huszadrangú zenekar egyik dalának szövegére gondoltál? És azokkal mi lesz,akiknek semmit nem mond ez a mondat? Törölni!
Dátum: 2009.02.15. 09:22:38
Mit jelent a "Ne t'énerve pas!" francia kifejezés?
Ne egyél sokat!
Ne idegeskedj!
Ne szomorkodj!
Nem történik semmi!

Törölni!
Dátum: 2009.02.14. 22:19:11
Ezúton is köszönöm Craslorgnak az építő kritikát és csak szólnék, Lanmandragoran,hogy azért nem a sírás-rívás a célom,hanem annak elérése hogy egyenlő eséllyel induljon MINDENKI egy ilyen kaliberű teszten.Gondolom a többi elkeseredett emberke is így érez.
Délután nekiültünk egy barátom olimpiájának négyen + google +wiki.Eredmény: 13 perc alatt 44 jó válasz.A maradék ból 3nál mi voltunk a barmok 3 pedig törlendő.(melyik nem japán írásmód a 4 közül,hkk nemzeti bajnok 2008 és valami csillagászati macera,amit mint csillagászatot kedvelő sem tudtam megoldani). A többi kérdés annyira egyszerű volt,hogy az mármár félelmetes! És ez itt a lényeg! Csak a szerencsén múlik,milyen tipusú kérdéseket kapsz.Ezt talán jó lenne kizárni.
Nos,ez vérmérséklet kérdése.Én is benyeltem tegnap 2 maflást alapszerkóban. Egyikük írt hogy bocsi,nem látta,mert listából ütött. A másikuk,aki magasabb szintű volt, ő semmit nem mondott.Rászóltam,röviden annyi volt,hogy háborúzunk,fck you... Semmi gond. Átöltöztem,rávertem egyet,(igaz kikaptam) de a mérgem elszállt legalább. Utána rögtön visszaálltam védtelenbe.Azóta nem jött többet... Ennyi megtorlás elfogadható szerintetek?
Dátum: 2009.02.14. 11:20:36
Ezúton megkérném a leendő győztest,hogy ossza már meg velünk a kérdései egy részét,amit fejből tudott és azok számát,amit guglizott.És lehetőleg fejtse ki mit gondol az olimpiáról a győztes szemével! Előre is köszönöm!
Dátum: 2009.02.14. 00:42:00
Kvíz olimpián kaptam ezeket a szépségeket.Közös jellemzőjük,hogy nincs helyük az adatbázisban.Kérném az Admint, hogy legyen olyan kedves és törölje őket örökre!

Hány magyar fajta kutya van?
7
9
15
11

Hány főből áll egy curling csapat?
4
6
7
2

Hány Celsius fok az üveg olvadáspontja?
Nincs neki határozott olvadáspontja. ---->!!!!!!!
340
2130
873

Ki nyerte a 2007-es HKK Nemzeti Bajnokságot?
Baross Ferenc
Magyar Attila
Csernus Dávid
Panyik Zoltán

Ki nyerte a 2007-es NFL bajnokságot?
Dallas Cowboys
New York Jets
New York Giants
New England Patriots

Kinek a rajzai segítették megalkotni az Alien kinézetét?
Pablo Picasso.
Paul Booth.
Senkinek, a filmesek fantáziája alapján született.
H.R.Giger.

Hogyan halt meg "Dimebag" Darrell Abbott?
lelőttek
kábítószer túladagolásban
öngyilkos lett
autóbalesetben

Ki nevezte először az Egyesült Államoktól délre fekvő országokat, melyekben a latin nyelvcsalád dominanciája érvényesül Latin-Amerikának?
III. Napóleon
Ferdinand Magellan
Kolombusz
Amerigo Vespucci

Melyik könyvet írta Nigel D. Findley?
Anya meséje
Átváltozva
LX-IR
Jóslat

Hogyan nevezik a digitális fényképezésben a tömörítetlen, eredeti képfájlt?
RAW
ORIGIN
JPG
UHF

Mi a neve a Microsoft 2001-ben kiadott vasútszimulátorának?
Microsoft Rail Simulator
Trail Simulator
Rail Simulator
Microsoft Train Simulator

Melyik nem South Park alak?
Séf Bácsi
Ben
Jézus
Cartmen

Mindegyik ütközik a kérdések feltevésének valamely szabályával,ahogy én látom.Amennyiben valakinek ellenvetése van valamelyik kérdéssel kapcsolatban, az ne habozzon megosztani velünk,kiváncsi vagyok,lesz-e hasonló vélemény?Sajnos a kvíz olimpia is megszűnt célnak lenni,feladom.Az első 2 óta annyi de annyi szemét felmerült benne,hogy a LE-n kivül semmi értelme ezt a szerencsejátékot játszani.Még mindig csak egy lutri.Vagy kapsz könnyűeket,vagy a hülyeség jön...
Dátum: 2009.02.14. 00:31:47
Gondolom az elsők között töltöttem ki megint a kérdéssort... Rekordmennyiségű elXXXtt kérdést találtam,de volt időm kimásolgatni őket,mert a többi könnyű volt. Íme(megy a kvíz2-be is):

Hány magyar fajta kutya van?
7
9
15
11
Mindenki tudja,keresni se bonyolult.Törölni.

Hány főből áll egy curling csapat?
4
6
7
2

Tippeltem,bejött.Amúgy mi ez a baromság?Közismert sport,mi?

Hány Celsius fok az üveg olvadáspontja?
Nincs neki határozott olvadáspontja.---->!
340
2130
873
Ütném agyon,aki ilyet feltesz...Mi az hogy nincs neki???

Ki nyerte a 2007-es HKK Nemzeti Bajnokságot?
Baross Ferenc
Magyar Attila
Csernus Dávid
Panyik Zoltán

Ezt már régebben is sérelmezték sokan.Mit keres még itt?Beírtam google-ba,erre épp egy innen,a kvízfórumból származó panaszt lökött elsőnek... Csodás!

Ki nyerte a 2007-es NFL bajnokságot?
Dallas Cowboys
New York Jets
New York Giants
New England Patriots

Ez nem speciális?Dehogynem!

Kinek a rajzai segítették megalkotni az Alien kinézetét?
Pablo Picasso.
Paul Booth.
Senkinek, a filmesek fantáziája alapján született.
H.R.Giger.

Hihetetlen,hogy mi mindent kéne tudnom...

Hogyan halt meg "Dimebag" Darrell Abbott?
lelőttek--->!
kábítószer túladagolásban
öngyilkos lett
autóbalesetben

Hát ez meg ki a franc volt? Nem egy nagy név!

Ki nevezte először az Egyesült Államoktól délre fekvő országokat, melyekben a latin nyelvcsalád dominanciája érvényesül Latin-Amerikának?
III. Napóleon
Ferdinand Magellan
Kolombusz
Amerigo Vespucci

Hahaha... Na erre hol keressek rá pár mp alatt?

Melyik könyvet írta Nigel D. Findley?
Anya meséje
Átváltozva
LX-IR
Jóslat

Ki kéne már nőni ebből a spéci írósdiból!

Hogyan nevezik a digitális fényképezésben a tömörítetlen, eredeti képfájlt?
RAW
ORIGIN
JPG
UHF

Remélem mindenki elkészítette a házifeladatát digitális fényképezésből? Ilyet soha nem hallottam a tanulmányaim alatt.Talán kissé spéci tudás?

Mi a neve a Microsoft 2001-ben kiadott vasútszimulátorának?
Microsoft Rail Simulator
Trail Simulator
Rail Simulator
Microsoft Train Simulator

Hát persze!Mindenki ezzel játszik a Végzetúr mellett...

Melyik nem South Park alak?
Séf Bácsi
Ben
Jézus
Cartmen

Na nézzük csak... Jézus ugyebár bibliai alak...Itt borult a kérdés alapból.Aki nem nézi a SP-t az már nem is kulturált ember,vagy mi?

Lassan szokásommá válik ez a kvíz miatti zsörtölődés,de ez az utolsó,ígérem.Ezek után semmi értelme mégegyszer nekifogni.Legközelebb talán a LE miatt átsuhanok rajta,de mint cél a játékban,ez is kifújt.ÉRTELMETLEN!
Dátum: 2009.02.13. 14:42:25
Melyik NEM egy hipermarket, hanem egy diszkontáruház-lánc mottója?
A legkisebb is számít.
Minőséget mindig olcsón.
Vonzó választék, vonzó ár.
Nálunk az árak a földön járnak.

Ha-ha-ha... És most őszintén! Emelje fel a kezét,akit ez érdekel! Nehogy már kötelező legyen tudni az összes szemét-árus szlogenjét! Arról nem is beszélve,hogy fiatalabb versenyzők honnan tudják? Bah... Törölni!

A lélekfutárnál mennyibe kerűl az állatodnak a díszes nyakörv?
300 LE
4 őskő
2 őskő
250 LE

Kerül rövid ü! Az a futár meg kufár! 4.szint alatt meg nem is nagyon tudhatják...Törölni!
Dátum: 2009.02.13. 13:46:45
A Tevecluban mivel fizetnek?
szamóca
alma
szallma
datoja

Na akkor döntsük már el,mit is játszunk... Túl speciális,törlendő!
Dátum: 2009.02.13. 13:43:36
Idézet: Kocos - 2009.02.12. 13:45:32

40-esen jon az ejfatty.
Feher lovagrol nincs infom, mert Miklos trukkozott a legendakkal.


Az mekkora poén lenne,ha visszafelé kéne megnézni a lovagot a legendában.Arra gondolok,amikor először találkozik vele az ember,és kiderül hogy egy elf... Mindenki várná,mint a messiást szintlépésekkor,közben pedig...
Dátum: 2009.02.13. 06:29:21
Feladta magát a 3. gyanúsított a késeléses ügyből.Természetesen a drága ártatlan aranyvirágszál már az ügyvédjével vonult be a rendőrségre... Kiváncsi leszek,mennyi idő alatt veszi meg a kilépőjét,ha tudja!
A kormány pedig a mi Ferinken keresztül kijelentette hogy lesz pénz a rendőrségre.Nem tudom honnan,mikor így is a breki valaga alatt vagyunk.Annyi pénzt nem tudnak adni,amennyi kéne most egy alapos gatyábarázáshoz... Na mindegy,remélem azért üzemanyagra legalább futni fogja majd,nem úgy mint eddig.
Dátum: 2009.02.12. 21:47:09
Idézet: winnie - 2009.02.12. 21:30:55
Idézet: Miklós - 2009.02.12. 17:40:14
Azt hiszem, a legtöbb ember egyetért ezekkel a dolgokkal, vissza kellene állítani a halálbüntetést.


minden tiszteletem, de ez nagyon nagy butaság. nem az, hogy ki van ellene vagy mellette, de azért irtózatosan merész ilyesmit kijelenteni, hogy a "legtöbb ember" egyetért az szemet szemért emberöléssel.

nem is értem...


Winnie! Gondold át mégegyszer,amit mondasz! Ahogy CaveMan is mondta:tégy különbséget!
Igenis kell a halálbüntetés.Nem a zsebtolvajoknak,hanem a szándékos emberölést elkövetőknek,a bűnszövetkezetek vezetőinek és a hasonló kaliberű versenyzőknek csak ez megoldás.Szerinted mi lenne a tűrhető? Ezeknek még a sokszáz évnyi börtön se jó,mert akár "bentről" is lehet irányítani sokmindent,a gyilkos meg éli világát.Fűtenek rá,enni inni kap és röhög a markába.Persze könnyű jóhiszeműen azt mondani,hogy óh szegényeknek jogai is vannak. Az áldozatoknak is voltak,amiket piszkosul nem vett figyelembe az elkövető!Magyarázd el talán ezt a "nem kell halálbüntetés" témát a Kiskunlacházán lemészárolt szerencsétlen kislány családjának,vagy a román kézis srác szüleinek.Hidd el,a te véleményedből van kevesebb hazánkban.
Az a demagóg szöveg meg gyakorlatilag helytálló,az összegekben van talán 20K eltérés az összesítettben,de ez megy.Hidd el,nem vicc.Én rendőr vagyok,az asszonypajtás tanító,látjuk mi megy körülöttünk.Ráadásul olyan "szép" környéken lakunk,hogy a környező faluk közül 3 is csaknem 100%ban ilyenek által lakott.Az egész falu egy nagy család.Persze tele selejtekkel...(Akik 0éves koruktól 100%rokkantnyugdíjasok)
Dátum: 2009.02.12. 18:06:30
Harry Potter-be mi lesz Voldemortal ?
semmi mi történne?
Sikerrel jár
Megbolondul
Meghall

Hehe... Ő is csak hangoskönyvben hallotta... Törlendő!
Dátum: 2009.02.12. 17:16:59
Melyik nem meteorraj?
Tauridák
Mirák-->!
Leonidák

A negyediket elfelejtettem kijelölni... Ez enyhe speciális kérdés.
Szeretem a csillagászatot,de hirtelen még én sem tudtam,melyik a jó.Törlendő!

A Forma1-ben a Ferrarinál ki a 2008-as évben az elsőszámú pilóta?
Kimi Raikkonen
Rubens Barrichello
Felipe Massa
Michael Schumacher

Még azt se tudom,a többinél kik vannak,mert nem érdekel a motorsport.És ezzel vagyunk még így páran!Túl speciális!
Dátum: 2009.02.12. 17:07:07
ÁÁÁ,egy szakmai topik...

A rendet mindenki szereti.Vagy mégsem? Talán ez utóbbi az igaz. Nincs rend.Azért nincs,mert ezt a törvényhozás nem akarja.Nem érdekük,hogy rend legyen.Akkor nincs mi alapján kampányolni. A magyar törvénykezés és a joggyakorlat egy kalap XXX,finoman fogalmazva is.A korrupciót már meg se merem említeni.Egy nyomozócsoport évekig dolgozhat egy többmilliárdos sikkasztás után,több ezer oldal peranyag kerül az ügyészség kezébe a vádemeléshez/az eljárás lefolytatásához,és akkor mint derült égből a villámcsapás a bíró felmenti a versenyzőket vagy kiszúrja a szemüket egy lightos pár millás büntivel.A milliárdokat meg a kutya nem keríti elő többé.Értitek a példát? Drasztikus változtatás kell,valóban a törvények terén.Nem mondom hogy kézlevágás de azért az amerikai minta szerinti 1765év letöltendő nem lenne elhanyagolható visszatartó erő.Azt hiába harmadolja vagy felezi a jó magaviselet,akkor is ott rohad meg a bűnös,ahol megérdemli.És nem csak a "kis halak".De ez csak egy álom.Amíg nem lesz egy vezető,aki a szavazóbázis elvesztése elé helyezi a közbiztonság állását,addig hiába makog a magyar,mert magasról tojnak rá a magasak...Tovább alkalmazzák az "Oszd meg és uralkodj" elvét,addig se rájuk figyelnek a népek.A bizonyos alakok tevékenysége pedig az ő malmukra hajtja a vizet.(nem mondok népcsoportot)
Most kipukkant egy iszonyatosan felületes statisztikai adat a miskolci részen,lett egyből nácizás meg rasszistázás mindenütt.Védték a nevezetteket nagyon a liberálisok.Pedig a valóság ennél is rosszabb.Tapasztalataim alapján nagyon sokkal.És mit tesz isten?Ebben a kiélezett helyzetben pár rosszéletű megölt egy élsportolót,megnyomorított egy másikat és bántalmazta a harmadikat. Na most mivel védik majd meg a gyökereket a védelmezőik? Hol az ombucmanó,hogy kiálljon a "tezsvírei"-ért? Én nem látom.Ti? Ilyenkor lapít a mocsok,ahelyett hogy kiállna és harsogná hogy testvéreim,keressük meg és adjuk ki a rohadékot... Nem,ez nem buli.Itt mindenkinek csak jogai vannak,kötelességei egy deka sem.
Aztán megtámadták az intézkedő rendőröket.Miért? Mert semmi nem tartja vissza a bűnözőket.Személyes tapasztalat: egy kollégát szolgálatban egy vendéglátóhely ellenőrzése közben fejbevágott sörösüveggel egy részeg.Semmi ok nem volt rá,életükben nem találkoztak.Aztán mégegyszer lecsapta,törött üveggel,mire sikerült lefegyverezni.Ez lassan egy éve volt.Hol a bíróság?Látótávolságban sem! Hol a tekintély a rendőrségtől?Állati messze.Nem azért mert nem akarjuk,azért mert nem hagyják,hogy legyen.Azon se lepődnék meg,ha a kollégát fenyítenék meg valami mondvacsinált indokkal.Volt már rá példa.Itt mindenki tízszer többet ér egy rendőrnél.Csak sajnos az elvárások ettől függetlenül megvannak.De hátrakötött kézzel nem lehet gyorsúszásban nyerni,könyörgöm!
Akár hiszitek,akár nem,a rendőrök is emberek.Van családjuk,fizetik a számláikat,az adókat és járulékokat és ők is szeretnek élni.Ne várjunk csodát egy olyan cégtől,ahol az emberek nettó 100K forintért az életükkel játszanak!Igen,szó szerint azzal.Meg a családjukéval.Dunát lehetne rekeszteni a "megkereslek,megöllek,a családodat is" szófordulatokkal,amiket nap mint nap hallunk munka közben.De mit tehetünk?Semmit.Felszegett fejjel azt kell válaszolni,amit a törvény megszab: A viszont látásra,további jó utat... Pedig de tudnánk mondani egy-két dolgot.
Hú,úgy látom nagyon megszaladt a beszélőkém,rövidítek kicsit.
Remélem a fenti mondókám átfogó képet ad arról ami szerintem működik ma hazánkban.
A megoldásról csak pár szó: új,ezerszer szigorúbb törvény,nagyobb jogkör a rend őreinek,magasabb fizetés a morál javításához,komolyabb szűrés a törvényhozók körében,tettrekészebb bíróságok/bírák.Elnézést a hosszú postért. ÓÓ,már jönnek az ápolók,hozzák a fehér köntösömet...
Dátum: 2009.02.11. 18:51:12
Milyen színű játékos nincs a Catan telepeseiben?
fehér
kék
narancssárga
fekete

Mi a franc az a Catan? Ja hogy egy online játék? Akkor barátom,ez bizony túl speciális!Törlést kérek!
Dátum: 2009.02.11. 15:57:12
Alessandro Del Piero melyik országban játszik?
Spanyolország
Franciaország
Brazilia
Olaszország

És hányas a cipője,mit reggelizett,mennyi a vérnyomása...Egyéb ökörség nem érdekel?Különben is,mit játszik?Homokvárat épít a csóka vagy pasziánszozik éppen? Törölni!
Dátum: 2009.02.11. 15:37:37
Melyikük nem a DC univerzum tagja?
Batman
Superman
Wonderwoman
Spiderman---->!

Nem egyértelmű a leírásból hogy a képregény téma tiltott? Törölni!

Hány vámpír könyvet írt Darren Shan?
2
5
8
12--->!

A múltkor már felmerült,hogy Darren Shan törlendő,mivel korántsem közismert író.Akkor a műveit miért kell erőltetni? Nyakamat rá hogy ugyanaz az értetlen kérdésfeltevő volt már megint.Ha igen,akkor esetleg el is lehetne tiltani.A kérdés pedig törlendő!