Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Braxatoris

Oldal: 1
Dátum: 2014.02.02. 06:07:12
Tisztelt Beholder Kft.

A ma reggeli, az oldal működésével kapcsolatos hiba okán a közeljövőben elkerülhetetlenül bekövetkező kompenzációt megelőzve, ezúton szeretném jelezni, hogy kárpótlásként csatlósfétist kérek.
Köszönöm.
Dátum: 2013.05.13. 13:47:06
Az sem gond ha elfelejtette, csak elég nonszensz szitu h MENET KÖZBEN változtatok valamin. Ha eszébe jutott, írja fel magának h a legközelebbi eseményre ezt meg kell csinálni, mert mindenki örülne neki. De legfőképpen IDŐBEN tudná mindenki h mire számíthat. A lényeg nagy betűvel.
Dátum: 2013.05.13. 13:39:19
Félreértés ne essék egyébként: első nap óta tolom az eseményt jómagam is és fogom is végig + nagyon örülnék ha nem menne számomra feleslegesen a fejlesztés mágiára pl. de nem értek egyet a nekem jó, más meg így járt felfogással amikor számomra kedvező ötlet merül fel menet közben. Másra is gondolok, nem csak a saját hasznom lesem.
Dátum: 2013.05.13. 13:15:57
Továbbra is azt mondom, az elvvel van problémám. Az eseményről rendelkezésre álló információk alapján mindenki saját maga dönthetett mit hogyan mennyit milyen aktivitással csinál. Majd menet közben azt mondjuk xy-nak h hülye voltál ha így döntöttél mert látod, menet közben kiderült h mégsem úgy lesz ahogy eddig mindig is volt, és ami alapján döntöttél, hanem teret engedtek egy hónapokkal ezelőtt kért esetleges módosításnak, amire lett volna idő múlt szerdát megelőzően. Főleg ha olyan nehéz megvalósítani h még most is megoldható.
Dátum: 2013.05.13. 13:06:25
És olyan sem lehet tegyük fel, aki nem tartalékolt cspt az eseményre olyan indokkal h nem akarja az egészséget és a mágiát egyáltalán fejleszteni, most pedig itt áll nem max cspvel az indulás után 5 nappal és annyit mond: ja, ez jó lett volna ha tudom előre...
Dátum: 2013.05.13. 12:32:40
Alapvetően az elvvel van bajom, nevezetesen menet közben változtatni valamin, olyan valamin amin eddig lehetett volna, de nem történt meg. A jobb később, mint soha egy logikus következtetés, de szerintem akkor sem fair dolog változtatásokat eszközölni ilyenkor.
Dátum: 2013.05.13. 11:58:33
Sziasztok,
Részemről egy szavazat ellene, mert úgy gondolom nem az esemény indulása x nappal kellene megváltoztatni a jutalmazást, azt amivel eddig mindenki tisztában volt, illetve aminek ismeretében lehetett dönteni h megéri-e részt venni, s ha igen, mennyivel.
A következő Landragórra persze jó ötlet.
Dátum: 2012.11.14. 21:13:48
3 Landragór eseményen való részvételem során szerzett tapasztalataim alapján továbbra is egyetlen dolgot nem értek a mai napig: mi a búbánatért nem lehet a játékosok elé tárni, hogyan lesz a jutalmazás, mi alapján kellene/lehetne előzetesen kalkulálni? Lerakni az asztalra egy konstans dolgot, punktum ez van. Kell, vagy nem kell... Nonszensznek érzem, hogy állandó találgatások, fals információk alapján kell ezen 30 napos periódusok alatt játszani. Aztán a végeredmény meglepetés kategória. Vagy jó értelemben (lásd legutóbb), vagy nem.
Nem mellesleg a vélt nyereménynek gyermeteg lelkesedéssel előre örülni, aztán meg nagyot koppanni sem igazán játékélményt növelő tényező.
Over&out
Dátum: 2012.08.13. 09:51:44
véletlen egybeesés lenne, hogy másfél éve semmi gondom nem volt, pont aznaptól nem működik, mióta a chat elindult?
Dátum: 2012.08.13. 09:30:43
Az oké, csak én még mindig azzal szívok a munkahelyen, hogy belépni sem tudok, kvázi kikapcsolni sem. Szerény informatikai ismereteim alapján gyanítom, hogy a chat miatt nem jelenik meg rendesen az oldal. Ezért úgy értettem, hogy alapból ne fusson, ha akarom látni én kapcsoljam be.
Dátum: 2012.08.13. 06:51:00
Hali,

Ha esetleg elhangzott már, akkor sorry, nem szóltam.
Az nem egy járható út, hogy a chat ne alapból induljon belépéskor, hanem opcionális legyen? Úgy értem pl. külön "Chat" feliratú gombbal lehessen indítani, így mindenki maga dönthessen arról, hogy menjen a háttérben vagy sem.
Dátum: 2012.08.09. 09:19:06
A chat-nek örülök, de mióta bekerült, melóhelyen nem tudok belépni. Eleve az oldal is hiányosan/hibásan jelenik meg, a user és a pass beírása után pedig azt írja, hogy ezen a világon nincs karaktered. Úgyhogy pápá munkehelyi aktivitás. Ergó inkább mégsem örülök...
Dátum: 2011.11.27. 16:14:46
Hol tartották az első téli olimpiai játékokat?
A helyes válasz szerint St. Moritz-ban.

Ennek ellenére mindenhol (pl. itt is: http://www.olympic.org/chamonix-1924-winter-olympics) azt találtam, hogy Chamonix-ban.
St. Moritzban a második volt 1928-ban.
Dátum: 2011.09.29. 21:49:22
Jé, tücsökzeném nekem is volt ma :-)
De most nem ezért írok, hanem azért, mert a
"Hány évente rendeznek olimpiát?" kérdésre 2-t válaszoltam, ami rossz lett, ugyanis 4-et kellett volna.
A helyes válasz fényében a kérdés így, ebben a formában kicsit necces.
Szerintem.
Dátum: 2011.04.26. 17:17:40
Melyik évben lett Oscar díjas Angelina Jolie
Helyes válasz: 2000

Szerintem pedig 1999.

http://awardsdatabase.oscars.org/ampas_awards/DisplayMain.jsp? curTime=1303777028032
Oldal: 1