Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Retti

Oldal: 123
Dátum: 2010.06.26. 22:37:29
Ezt a kérdést én se tudtam, nem is találtam a google-ben se semmit, kivéve ezt a fórumot, ahol megtudtam a választ.
Mi a Flying Squizzel?
Dátum: 2010.06.26. 21:49:51
Ez is olyan, amit itt olvastam már, hogy nem megfelelő, mert nem mindenki játszik ilyen játékokkal. Bevallom, a műveltségemhez nem tartozik hozzá a második és harmadik válasz jelentése. Kövezzenek meg, de passzolom a kérdést.

Milyen típusú játék a CS (Counter Strike)?
Stratégiai
MMORPG
FPS
szimulátor
Dátum: 2010.06.26. 21:25:32
Ez kicsit reklám..
Melyik müzli nem a Nestle 'családhoz' tartozik?
Nesquik
Chocapic
Cerbona
Cini- Minis
Dátum: 2010.06.26. 21:14:13
Egyszer olvastam egy olyat itt a fórumon, hogy megkérdezte valaki egy név jelentését, és válaszként sokan írták, hogy felesleges, mért kéne tudni egy-egy név jelentését, legfeljebb mindenki a sajátját (ha egyáltalán azt tudja). Akkor ezek most mért nincsenek szabályozva? Engem spéci nem érdekel, mit jelent a Noémi, és egyéb nevek jelentése. Ha majd valami miatt kelleni fog, megnézem. Ennyi erővel végig kérdezhetném a keresztnevek listáját, ami mellesleg csak bővül, és akkor sosem lesz probléma. De akkor nyissunk neki egy kategóriát.
Amúgy jut eszembe, kresz kategóriát mért nem nyitottak? Az szerintem hasznos lett volna.
Dátum: 2010.06.26. 20:58:30
Hali!

Ezt honnan kellene tudnia egy első szintűnek?

Hány százalékkal lehet csökkenteni a fertőszést szintenként?
3
1
5
4


Szerintem azt se tudja, miről van szó..
Hello!
Ezt a kérdésemet két napja tettem fel, és mivel itt elég gyors válaszok vannak, talán kiderül, mi lesz a sorsa, lassan gondolkodhatok a következőn.
Hány alfaja van a névmásnak a magyar nyelvben?

10
6
8
9
Oldal: 123