Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2010.07.04. 22:02:30
Milyen gyógyszati célja van a kannabisz hatóanyagának?

reflexjavító
Megszűnteti az impotenciát
lázcsillapító
tumorgátló, tumormegelőző

A tumorgátló, tumormegelőzőt adta meg helyesnek.
1. Egyik sem igaz, max. fájdalomcsillapításra alkalmazható.
2. Felháborít, hogy ilyesmit bármilyen formában szóba lehet hozni. Beszéljük tele a fiatalok fejét marhaságokkal?

Ezt kérlek sürgősen töröljétek!
Dátum: 2010.07.01. 06:47:52
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, végre sikerült a küldetés!
Dátum: 2010.06.30. 21:24:59
Köszönöm!
Dátum: 2010.06.29. 20:17:02
Sajna a szintemen, és amíg még támadni tudok nem nagyon van, aki ennyi küldetésnél jár. Azért megpróbálom, ha másképp nem megy. Csak az én állatomnak már túl sok az életpontja ehhez. De a kivégzéses vagy a 250 LE-s küldit szívesen felajánlanám cserébe.
Dátum: 2010.06.29. 16:54:29
Segítsen valaki! Kezdek kiakadni. Küzdök a "Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét!" küldetéssel. Ma már kétszer megtörtént velem, hogy karakterlapon ott az állat > rányomok a támadás gombra > csata lefut, állat nincs > már a karakterlapon sem szerepel a dög.

Nem értem, hogy lehet ez?
Dátum: 2010.06.26. 22:52:13
Köszönöm. Én így elég kilátástalannak érzem.

Valaki esetleg tudna segíteni? Az állatmegölős küldit kéne megcsinálnom, V3-on 14-es szintű zafír vagyok. Nagyon hálás lennék!
Dátum: 2010.06.26. 22:09:57
Sziasztok!
Valaki tudna tanácsot adni, hogy hogyan lehet megoldani ezt a küldit: Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét! Ha 5-ös másodlagos támadással kitartóan próbálkozom az elég, vagy több kell hozzá?

Előre is köszönöm a segítséget!
Dátum: 2010.06.24. 12:42:52
Élt-e valójában Robinson Crusoe?

Talán
Másról mintázták
Igen
Nem

Ez meg milyen kérdés? A válaszok is marhaságok. Ki hagyta ezt jóvá?
1. Simán élhetett akárhány ilyen nevű egyén.
2. Egymást átfedő válaszok, több helyes válasz.
3. Tagadó válasz.
Dátum: 2010.06.23. 09:48:36
Melyik a nem ide illő?

Angliai csata
Pearl Harbor megtámadása
A lipcsei csata
Midway szigetek-i csata

Milyen szempontból?
Kakukktojás
Ok, köszi, akkor nem aggódom tovább. A találkozóról pedig megfeledkeztem.
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy az mostanában normális, hogy két napja nincs kiértékelve egy kérdésem? Eddig pár óra alatt mindig megvolt, volt, hogy csak néhány perc kellett hozzá.
Dátum: 2010.06.19. 17:02:18
Ki vagy mi Tortuga?

egy város
a spanyol király
egy híres kalóz volt 1554-ben került a törvény kezére
egy mesehős

Tudtommal sziget.
Dátum: 2010.06.19. 16:28:18
Melyik nem tud repülni?

Léggömb
Űrhajó
Galamb
Tengeralattjáró

??????
Köszönöm, akkor ezt a kérdést elfelejtem.
Olyan nehéz időnként tuti kérdést kifundálni, úgyhogy bepróbálkoztam egy ilyen kis lazával. Úgy tűnik, mégis kénytelen leszek megerőltetni magam.
Sziasztok! Nem értem a következő kérdésem értékelését. Segítenétek?

Az alábbiak közül melyik nem magyarországi társasági forma rövidítése?

Kft.
GmbH
Rt.
Bt.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Idézet: Birka - 2010.06.15. 09:29:37
Kifelejtettel valamit!

http://vegzetur.wikidot.com/vilag3

A lélekkútból zsákmányolt LE (15-30%) egy szorzót kap, amely a vesztes győzelmeinek száma osztva vereségeinek száma, de legalább 0.2, ezt a maximumot a háború csarnok NEM növeli!


Halihó! Senki nincs itt? A szöveg alapján számoltam, ott "legalább" kifejezés szerepel, ami számomra azt jelenti, hogy ennél kevesebb nem lehet. Ha ez azt jelenti, hogy max. 0,2 a szorzó, akkor a szerintem a "legfeljebb" kifejezést kellene használni a leírásban. Tudom, hogy kekeckedésnek tűnik, de így alkalmas arra, hogy összezavarja az olvasókat.

(Azért, ha nem nagy kérés, még mindig szeretnék egyértelmű magyarázatot kapni a számítás módjára.)
A legalább 0,2 számomra azt jelenti, hogy minimum annyi. Én annyival számoltam, minthogy kevesebb nem lehet.
Sziasztok! Az elszámolással kapcsolatban még mindig nem értek valamit. V3-on vagyunk. Legyőztünk egy másik szövetséget. 64992 volt egészen pontosan a kútjuk. Természetesen mindent a minimummal számolok, így 64992 x 0,15 x 0,2 = 1950 szerintem. Ehhez képest kaptunk 1579 LE-t. Valaki magyarázza ezt meg, légyszi! Nyilván én néztem el valamit, de nagyon zavar, ha nem értem, mi miért történik! Előre is köszönöm!
Köszönöm.
(Mielőtt félreértenétek, majdnem minden kérdésemet elfogadták eddig, csak erre az egyre nem tudja senki a választ. )