Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - FrankLampard

Oldal: 1
Dátum: 2015.03.17. 21:26:10
Igazatok van dolgokban, valóban másokat szívattunk ezzel, leginkább a JV-t, ezért sorry, levonták amit kellett, kész. (Ezért írtam, hogy nem olyan tételekről volt itt szó, hogy más karikkal szemben tettek szert jelentős előnyre azok, akik kihasználták a bugot). A véleményem azonban továbbra is az, -amit valóban enyhe arroganciával és bunkósággal prezentáltam-, hogy nem ez a bug kihasználás a világ vége, és nem kellenek önjelölt Cicerok, akik túl sokat látnak bele egy-egy helyzetbe és rögtön ilyen magasröptű etikai kérdéseket vetnek fel. Ennyi. Jó játékot mindenkinek!

(Viszont Offs-tól a lófax a seggedbe kifejezést kicsit erősnek érzem akármiről is folyik a vita, illik okosabban megválogatni a szavakat olyan emberrel szemben akiről nem tudunk semmit, dehát van amit nem lehet ősköveken meg húsvéti tojásokon megvenni..a kolléga felvetésére pedig, miszerint reméli, hogy nem vezető vagyok, már nem is reagálnék.. ) Maximális tiszteletem!
Dátum: 2015.03.17. 16:59:29
Egyáltalán nem vagyok felháborodva, félreértesz. Semmi gondom azzal, hogy elveszik amihez jogtalanul jutottam, sőt, tudod mit, még többet is, sőt, még bannoljanak is (ami nem fog megtörténni egy profitorientált játéknál). De az, hogy jó néhányan itt szónokot játszanak, és etikáról beszélnek egy ilyen eset kapcsán..ez megmosolyogtató Főleg, hogy bagatell tételekről beszélünk..
Ezt a hsz-t a másik karakterem felhasználójáról írtam, remélem ez még nem etikátlan!
Dátum: 2010.06.26. 11:03:08
.
Dátum: 2010.06.09. 07:11:21
Én se őket tartottam esélyesnek, de nem rég láttam a mostani meccseikről összefoglalót...bár már nem fociznak olyan látványosan, de egyre hatékonyabban. És egy Brazilíát sosem lehet leírni...bár az Argentinokat lehet hogy még módosítom,és helyette a Spanyolokat rakom a döntőbe, amit tegnap műveltek a lengyelek ellen...fantastico..hollandok,németek,anglia kerete mind-mind erős, de kb pont annyira hogy 8ad,4ed döntőbe jussanak...szerintem.
De majd úgyis kiderül,az eredményeimre kiváncsi leszek hogy jönnek be

mod.:Turky voltam,v4ről
Dátum: 2010.05.03. 16:46:38
Ja és a 6,5k-s portyánkénti átlag nem semmi de nem lehetetlen szabályos játékkal, tegnap én is 6k-s átlagot produkáltam csak nincs még akkora Diffem hogy látszódjon:)
Csak hát könnyebb úgy hogy nem kell nekik keresgélni,nézelődni,házhoz jön a LE..
Dátum: 2010.05.03. 16:44:17
Krisztofóró hagyd szerintem, tudja mindenki hogy multiznak, irj a JV-nek ha ennyire izgatod magad rajta
De Te ne csináld ugyanazt mert akkor te is ugyanolyan leszel...ha nem megy az a kategória,nyerj meg mást
Oldal: 1