Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolti

Oldal: 1
Hali mindenkinek..
Sajna megint írnom kell..
Én úgy jártam,h feltettem egy végtelenül egyszerű kérdést.A kérdés így szólt:"Mettől meddig élt Hofi Géza?"
Természetesen gondoltam,h ez olyan kérdés amit minden itt lévő primitív idióta IS!! tud.Nem tudták,inkáb arra voksoltak,h "értéktelen lexikális tudás".Ez jelzi,h annyira hülyék voltak az illetők,és primitívek,h még erre a kérdésre sem tudták a választ..Legközelebbi lehetőségnél esküszöm a kérdésem ez lesz:Mennyi 1!+1!=2! Talán erre tudni fogja az a pár idióta aki miatt "rossz kérdés" értékelést kaptam.
Volt olyan kérdésem is ami egy közepes inteligenciájú ember is tudja a feleletet..hát ezek szerint túl értékeltem egyes emberek inteligenciáját.Na mindegy..legközelebb könnyű kérdést teszek fel az idióták kedvéjért.Kedves idióták...remélem magatokra ismertek!!!
Tisztelt játékostársak.
Én még sosem éltem a hasonló fórumok nyújtotta lehetőséggel.De most kivételt teszek.
Azon játékosokhoz fordulok elsősorban akik brahiból a "rossz kérdés" menü pontot szokták kipöttyözni akkor amikor más játékosok kérdését értékelik.Tehát:ha annyira tudatlan vagy,h nem tudod a feltett kérdésre a választ attól még a kérdés "jó" lehet.Csak TE nem ismered a választ rá.Akkor TIPPELHETSZ!! Vagy bejön vagy nem.Ha olyan kérdés jön a kvízban amit más játékos tesz fel és esetleg nem tudom rá a választ,mert hisz előfordul..hisz nem tudunk mindent..Nem szoktam a "rossz kérdést" kipöttyözni.Még brahiból sem.Hisz ebből is lehet tanulni vmit.Bár nem vagyunk egyforma műveltségi szinten.Persze ez a világhálós játék már csak ilyen...de nem csak ez.Vannak oly kurta értelemmel megáldott játékosok akiknek ez direkt örömöt okoz.Természetesen sok olyan játékos is van aki a játék öröméjért és a megszerezhető tudásért is játszik.Persze ezek a játékosok többen vannak(remélem) és nagyjából egyet értenek a fent leírtakkal.A rendszer is szokott idióta kérdésekkel bombázni,mégsem lehet értékelni..Sajnos!!
Oldal: 1