Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - KincsesKobold

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.04. 12:49:44
Idézet: Mona89 - 2010.10.04. 11:06:04
Ebben én nem vagyok teljesen biztos , hogy maxos mindennel számolnak el mindent , mivel nem ismert még mindig ez a képlet , és nem is lesz ismert.Azért az durva lenne, Ha valaki 3 szinten elkezd manózni, mindent összeszed, mindenét beleöl, s befejezi az eventet , mondjuk 8 szinten , s maxal minden szaki spec, akarmivel kapna, vagy 30 minden tulra, vagy többet, relikviákkal felvértezve,úgy hogy 0 a szakértelme.


Én nem látom, hogy bárhol is számolná a rendszer a meg nem nyert sárkányos (vagy ahogy Te írod manós, vagy monás? ) csatákat.
Alacsony szinten, szakik nélkül 20ból 1x kb. sikerült legyőznöm. LE-t nem vesztettem, de csp-t akkor is levon, ha vesztek. Számolódik az valahol, hogy mennyi csp-m ment rá, vagy csak a LE meg az effektív LE? Mert csak ezeket látni a ranglistákon.
Dátum: 2010.05.25. 23:13:59
Egy szerény ötlet.
Az adatbázisban nyilván benne vannak, hogy adott cselekvésre mennyi LE kapunk. Ezt nem lehetne (kiíratni) részletezni?
Gondolok itt pl. a vadászatnál arra, hogy ki van szedve mennyi a helyes kvízért kapott plusz, de ezt részletesebben: mennyi az alap, mennyi a kvízből jövő, mennyi a szakértelemből...
Portyánál hasonló módon: mennyi lett volna az alap LE, mennyi a bizonyos szakértelmekből?
Mint írtam, az adatok nyilván megvannak hozzá, gondolom csak a kiíratás kellene, mint fejlesztés, ami általában a kisebbik gond. Taktikában, fejlesztésekben jó kis infó lenne szerintem sokaknak.
Dátum: 2010.05.25. 22:41:18
Melyik vitamin oldódik vízben?
B
C
D
A

A C-t fogadja el helyesnek, de a B is helyes, azaz a kérdés rossz, de mégis "átment"...
Oldal: 1