Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Benyoka

Oldal: 1
Dátum: 2011.08.02. 08:35:57
Magyroszág leg magasabb hegy csúcsa hány méter ?
1014
975
869
1017

Ez hogy ment át a szűrőm? Én se vagyok egy nyelvtan zseni, de hiányzik egy a magyaarországból a legmagasabb egybe írandó és szerintem a hegycsúcsa is
Olyan alapokat kérdeztem, h én sírom el magam rajta
SZerintem az összes kérdésem jó lett, nem értem mért lett visszadobva
Köszönjük a javítási lehetőséget, de amkor még hiba sincs benne, akkor mért? ÉS még fizetek is a játékért, úgyh ne dobálja vissza
Én is és már elegem van, h már benn van az adatbázisban:@ Jó volt olyan kérdés, ami valóban benn volt asszem 1, de mikor ugyanaz a kérdés 15 féle megfogalmazásban, 10 féle csavarással, 5 féle szórenddel és 3 féle válasz lehetőségekkel, na ez kiborít és akkor még a kérdésem benn volt az adatbázisban, vegyétek ki a küldit, vagy legalább tegyétek meg, h azt mondhassuk, h most fel vagyok akadva a küldikkel és nincs jobb dolgom és most akkor megcsinálom ezt, de attól még nem kapsz új küldit, csak egyszer, mikor félredobod ezt a küldit
Dátum: 2011.03.19. 22:35:44
Idézet: SuperEgo23 - 2011.03.14. 11:14:47
Sziasztok! Ne nevessetek ki de fél éve végzetúrazok és azt szeretném megtudni olyantól aki tapasztalta hogy megéri e a láthatatlanul vadászni Le /tp arányra gondolok ?!

Köszönöm előre is.


A pókok csak úgy vadásznak, de azt is csak küldi miatt (ezért jó, ha az ember már a játék elején dinamikusan fejlődő szövibe lép, még akkor, mikor kicsi a kútja)
Idézet: Hauer92 - 2011.03.19. 22:26:02
akkor azt írja oda!!!kritizációt elfogadok ha jogos...nem vagyok járatos ebben...de jó lenne ha azt írná oda ami a baj..mégha az az azonnal törölni kategória akkor


Ilyet ne várj, asszem 3-4 lehetőség van a kérdés értékelésére, így inkább visszadobja, h benn van az adatbáziban, mint azt, h OK a kövi 100 kérdés után újra próbálkozhatsz
Ma V4-en olyan kérdéseket dobtak vissza, ami 100%, h nincs benn az adatbázisban, volt amit megnéztem és még hasonló se volt (milyen alakú a vágás az 56-os zászlóban?) Még jó, h nem lexikális tudással nyomták vissza, mikor minden suliba az évfordulon megemlékezést tartanak és ott min 1* feljön a zászló
Dátum: 2011.03.19. 22:28:37
Idézet: Prisma - 2011.03.06. 16:45:22
Javaslat:

A kiegyenlítés kenyere:
A kenyér őskőért vehető, és 100 TP-t, illetve 100 * (előző szint átlag LE/TP) LE-t ad, de csak akkor használható, ha a használója az utolsó 30 napban az adott szint átlagánál kevesebb TP-t kapott.

Hogy mire lenne jó? Arra, hogy a "renitens" játékstílust követők (VF-esek, pókok) ugyanolyan sebességgel fejlődjenek, mint a többiek (és így ugyanannyi ősköves cuccot vegyenek), méghozzá úgy, hogy ettől ne legyenek erősebbek, és ráadásul nekik ez őskőbe is kerüljön. Így nem lenne rá szükség, hogy ezeket a taktikákat folyamatosan nerfelni kelljen a nagyobb bevétel reményében.


Erre akarom mondani azt, h aki Vf-es, pók, hülye lesz megvenni ezt, ha tudja, h gyorsabban fog fejlődni tőle. Egy VF-es 9 térkifordítóval (V3 Bencecske)
Egyetlen dolog, amit tudok, h a Szex és New York 2, málnát kapott, de azt se tudom, h miből, de erre van a google és a kvíz script, meg a kvíz válaszolos oldal
Kik vezették a 2011-es Oscar Gálát?

Anne Hathaway és James Franco
Steve Martin és Alec Baldwin
Robin Williams és Nicholas Cage
Will Smith és Paris Hilton


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Milyen lexikális tudás? EMberek nem néznek TV-t?
Az adatbázisba megnéztem és nincs még hasonló kérdés sem
Milyen formályú vágás volt 1956-os forradalom alatt használt polgári zászló közepén?

kőr
négyzet
elipszis
háromszög

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Kiről nevezték el a hőkezelés folyamatát?

Luise Pasteur
Albert Einstein
Thomas A. Edison
Wilhelm Conrad Röntgen

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

És még jó párat azzal az indokkal dobtak vissza, hogy benne van az adatbázisban, életembe nem találkoztam ilyen kérdésekkel, az amúgy meg tök blőd, meg agyament kérdések meg benn vannak. Nem tehetek róla, h értelmes kérdést teszek fel, amit visszadobnak egy ilyen indokkal
Dátum: 2010.06.27. 13:41:58
v5-ön kaptam ezt a kvíz kérdést (nem tudom, hova kell írni ezt, mert a fóóro téák neve nem mindig mondja el, h miről szól)

Mikor volt az Őszirózsás forradalom ?
1918-ban?
1879-ben?
2018-ban?
1819-ben?

2018 biztosan rossz válasz és mégis benn van ég a kérdés
Oldal: 1