Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2012.05.03. 16:50:57
Nem tudom, nekem személy szerint szintén nagyon hiányzik a statisztika...
Az rendben van, hogy a relikeket nem mutatja minden portyacsatában, mert ha az érdekel, akkor adatlapról támadok.
De a statisztika minden csatában szokott érdekelni, hogy lássam, ki és mennyit változott, miben, stb. Arra mindig remek volt.
ÉN kérem vissza!
Elég szépen kérni ezt így, vagy esetleg kampányolni kell érte?
Dátum: 2012.05.02. 19:46:34
Kipróbáltam. Nem.
Csak ha magadra költöd, akkor számítja be.
Dátum: 2012.04.24. 09:07:00
Teljes mellszélességgel támogatom eme felvetést.
És természetesen 10 ponttal.
Dátum: 2012.04.23. 20:17:15
Igen, jól.
Dátum: 2012.04.20. 18:22:51
Igazad van.
Most néztem meg, és már nekem sem mutatja a statisztikát.
De 11 óra után pár perccel, amikor néztem, MÉG mutatta. Azóta ez gyorsan "javítva" lett.
Dátum: 2012.04.20. 11:21:58
Észrevételem lenne ismét felétek Miklós - habár a Hibajelentés topicba is tettem, nem volt reakció arra sem - hogy SZÁNDÉKOS-e az, hogy a portyánál kikerültek a statisztikák "gyorsítás" címszó alatt, de maradt a felszerelés+állat.
Ma megnéztem egy kihívást: Ott van STATISZTIKA és az állat, de nincs felszerelés. Valahogyan nem FORDÍTVA kellett volna ezt megoldani? És akkor máris nem kéne semmi komolyabbat változtatni.
Egyszerűen megcserélni a kihívás+portya nézetet.

Hiszen kihívásnál nekem nem fontos az, hogy lássam a statisztikát.Elég lenne nekem optikai tuningnak az állatok és csókolom.
Portyánál ellenben jó lenne a statisztika, és részemről akár a felszerelés is levehető.Vagy kinyitható ablakban lehetne, mint a kalandoknál. És ha nem érdekel, akkor nem nézem meg.
Nem ésszerűbb?
Dátum: 2012.04.20. 09:27:31
Köszönöm.
Dátum: 2012.04.20. 09:07:41
Infót szeretnék:
Az 'Apró térkapu stimulátor' halmozható, vagy amíg el nem használom nem kaphatok másikat?
Dátum: 2012.04.20. 09:04:26
Hálásak vagyunk így is a templomi medál "hatásai" miatt.
Köszönjük.
Dátum: 2012.04.20. 07:54:50
Maximális időt, amennyi szükséges ahhoz, hogy végre normál állapotában fusson minden, ahogyan annak illene.
Mindezt úgy, hogy ne plusz költségekhez legyen kötve a játék alapmenete, mert ennyi erővel lassan le is vehetjük, hogy ingyenes játék, mert lehet pénz nélkül is játszani..., de az már szinten zsákbamacska lenne, annyi minden hiányozna a platformról azoknak, akik nem hajlandóak egy-két dologra.
Ez pedig felhasználói szemmel nézve erősen kiábrándító.

Ez nem negatív kampány, teljesen reálisnak érzem amiket leírok. Magam is őskővel játszó játékos vagyok és azt mondom, hogy ami eddig is alap volt a játékban, az maradjon is az.
Ne legyen beleintegrálva, vagy relikviához kötve.
Ha bővíteni akarjuk a prem tagság előnyeit, akkor NE a meglévőekből vegyünk el a szélesebb rétegtől - akik nem akarnak, nem tudnak áldozni az elvett dolgokra - hanem újakat kellene kitalálni.
Hiszen, ahogyan már sokan mondták, az is baj, ha a premesek törölnek, mert nincs bevétel. De ha a kevésbé fizető réteg töröl, akkor meg a premesek nem élnek meg. Ördögi kör.
Tehát a fejlesztéseknek nem egy már meglévő szabály megnerfelése kellene lennie egy másik réteg számára, hanem igenis új dolgokat bevezetni.

A lag elleni harc pedig mehetne a ráncfelvarrással szerver szinten, és az oldal feljavítása.
A fejlesztések pedig ráérnek utána. (És így zárójelben jegyzem meg, hogy igenis kampányolok amellett, hogy a statisztikák MINDENKI számára elérhetően legyenek újra a csatalogokban (is), hiszen ez eddig alap volt, és premesnek/nem premesnek is szüksége van rá.)
Dátum: 2012.04.20. 06:55:13
Idézet: Miklós - 2012.04.19. 22:45:42
egyelőre végigzongorázunk minden lehetőséget, amivel gyorsítani lehet, és utána ami fontos, azt visszakapcsoljuk vmilyen feltételhez kötve (pl. prémium tagság v relik ahogy irtad, de inkább az előbbi mert nem akarunk senkit emiatt plusz költséggel terhelni).


Ne haragudj meg Miklós, de ez így most komoly?
Kikapcsolgattok mindent, ami szerintetek gyorsít, és aztán lazán visszakapcsoljátok, de már PÉNZÉRT azoknak, akik fizetnek az ALAPSZOLGÁLTATÁSÉRT?
Mert az, hogy lássam az ellenfelem értékeit, felszerelését, szerintem annak kellene lennie. Komolyan mondom, egyre inkább megdöbbenek az utóbbi időben...
Inkább azt mondom én is, hogy ne csináljatok új dolgokat 2 hónapig, de rakjátok rendbe az oldalt meg a szervert. Addig mindenki tudja csinálni az event(ek)en kívüli dolgait.
De az, hogy lassan már MINDEN pénzért van, kezd kiábrándító lenni. És ez nem csak az én véleményem.
Elhiszem, hogy javítani kell a prem. tagságot is, de nem úgy, hogy a meglévő dolgokat elveszem, és aztán beleillesztve - pénzért - a prembe visszaadom.
Nem tudom, hogy ez így honnan jutott eszedbe, de csúnya munka és gondolat.
Így ne csodálkozz, ha tényleg fokozatosan tűnnek elfelé azok, akik már a kezdetek óta itt vannak...
Dátum: 2012.04.19. 21:02:14
Egyetértek veletek.
Én is jobb szeretném a "régi" portyanézetet. A mostani nem nyerte el a tetszésemet..
Dátum: 2012.04.19. 16:52:36
Én 2 darab Landragóros észrevétellel érkezem:

1,Féléves aukciós bérlet

Szint: 30
Térkapus gyűrűidért, nyakláncaidért 2012.02.24-ig kétszeres árat kapsz az aukciós házban (más bérlettel nem adódik össze)
A tárgy 2012.10.19-ig érvényes, utána eltűnik a karakterlapról.

Az aláhúzott rész még a régiből maradhatott ott. Azt ki kellene venni, és helyére a másik időpontot beilleszteni, és rendben is lenne a dolog.

minta:

Szint: 30
Térkapus gyűrűidért, nyakláncaidért 2012.10.19-ig kétszeres árat kapsz az aukciós házban, utána eltűnik a karakterlapról.
(Más bérlettel nem adódik össze.)


2,A főoldalon lévő hírben:
"Nagyon nagy a szerverterhelés az event miatt, nem kell az első nap elkölteni az összes csp-t hiszen 3 hétig tart."

Ha azt veszem alapnak, hogy az első rész 10 napig tart, és minden szakasznak ennyi ideje lesz, akkor barátok közt is 30 nap. Az pedig közel sem 3 hét, még sarkítva is 4 hét lenne. Vagy szolidabban egy hónap.
De ha nagyon pontosak akarunk maradni, akkor rendesen kiírni a 30 napot optimálisabb lenne.
Hacsak nincs valami trükk a dologban, hogy az első szakaszra adtok 10 napot és a fennmaradó 11 napra lesz belőve a 2.-ik és a 3.-ik rész.
Dátum: 2012.04.17. 11:11:41
És így legalább újra kapott egy kis értelmet a "Rejtőköpeny" relikvia, ami a láthatatlanság használati és aktiválási idejét is 6 órára redukálja le.
Reggel 5-kor lettem láthatatlan, és hamarosan ki is jövök belőle.
Dátum: 2012.04.17. 08:33:03
Nekem sem számolódott el a belépés, manakonsti... a többit meg nem is néztem már.
Dátum: 2012.04.16. 11:02:20
Ment a 10 pont, de azért ez már erősen trollkodás lenne Miklóstól, ha jönne és tényleg mondaná, hogy nem most hétfőre gondolt.
Dátum: 2012.04.16. 10:47:59
A Mátrixban minden lehetséges..., Mr. Anderson.

Kíváncsi vagyok, ha Miklós olyan optimista volt, hogy csak a hétvége miatt lett halasztva, akkor mégis mi történhetett.
Dátum: 2012.04.06. 08:55:12
Már csak 2-3 nap és beteszik.
Addig csak kibírjuk a dolgot, utána pedig vélhetően mennek a dolgok wikire, és utána már bárki számára elérhetőek lesznek az információk.
Dátum: 2012.04.06. 07:34:36
Jogos a felvetés, hogy az ezer éve inaktív karaktereket (1 év+) lehessen kivégezni, hiszen úgysem lép be, ha eddig nem tette.
Ám azért nem tenném teljes szintsávra kiterjedően - hanem csak 40-es szintig. Mivel innentől lehet a leghamarabb ismételhető küldetéseket csinálni. Ott már JÓ az, ha vannak inaktívak is, mert szépen lehet őket csapkodni, és NEM az aktív játékosokat üti szét az ember akár naponta többször is.
Mondom ezt úgy, hogy én is teszek ilyet, de az más kérdés, ha LE van, persze, hogy megy az ember. Vagy más játékbeli alternatívák miatt.

Tehát tényleg jó lenne 1.-től 40.-ik szintig lehetőséget adni a karakter megölésére - ahogyan javasoltad Te is - és járhatna tényleg mellé akármi plecsni is/"x" darab után, vagy akár mindegyik után/ (ami nem ad semmit, csak jelzi, hogy mennyire "aktív karaktertörlő" ) vagy bármi más minimális jutalom. Hiszen olyan lenne ez szimbolikus formában, mint a szelektív hulladékgyűjtés. Megtisztítja a környezetet. Kicsi szinten ez még nagyon sokat jelentene és előrelépést.
Nagyobb szinten pedig már könnyen ki lehet szúrni - mert kevesebben is vannak - az inaktívak. Akiknek jó, azok ütik őket - főleg küldetés miatt, de lehetnek extrém tp gyűjtők is akár - akinek meg nem jó, hamar rájön (40+ már azért illő 1-2 dolgot megtanulni és használni) és nem támadja őket.
(Bár sajnos ez erősen off hsz valahol, habár talán olvassa a JV aktívabban most ezt a topicot, és majd elgondolkodik ez ötleten. )
Dátum: 2012.04.04. 09:42:40
Nevet lehet váltani, de szintet és a bajnoki medálok számát nem. Szerintem az eléggé feltűnő lenne.