Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2012.06.29. 10:19:56
Elvileg meg lesz oldva, hogy használható legyen mind a kettő, mert leveleztem erről Baraty. Csak azért jó lenne, ha mindez belátható időn belül történne meg.

"Idézet: Paco - 2012.06.25. 18:49:25
Szia!

Lesz abból valami, hogy akinek eddig csak egyik féle kristálya volt, akkor az kivehesse a másikat, valamint, ha a meglévő utolsó is "kitöröm" az ékszerből, akkor 2-2 kristály legyen választható?
Csak mert ezek létfontosságúak lennének - legalábbis számomra - de ha valami miatt mégsem lenne megoldható, akkor nem várnék feleslegesen.
Ha megoldható, akkor természetesen várok, amíg kész nem lesz, remélhetően minél hamarabb.

Üdvözlettel:Larz Con De Mort, V1

Hali!

Ez megoldható lesz hamarosan, de a türelmedet kérem még.

Baraty"
Dátum: 2012.06.29. 08:14:49
"I have a dream..." L.M.K. után szabadon, hogy még mindig reménykedem abban, hogy kivehetőek a xenó kristályok, lehetőlegesen mind a kettő.
Wait'in so long...
Dátum: 2012.06.25. 06:45:07
Én azért akkor várnék pár napot, hátha sikerül Baratynak mégis megoldani a dolgot.
Elvégre páran még biztosan várnak rajtam kívül is arra, hogy 2 kristályuk legyen, mivel még nagyon is hasznos lenne. Nekem is speciel ez lenne a célom.
Mivel most ért véget az event, eleve ezt kéne előbb gyorsan lerendezni, hogy ne legyen túl sok csúszás vele.
Dátum: 2012.06.23. 17:41:35
Engem is a fókuszkristályok érdekelnének, mert jó lenne mind a 2 ékszerembe, ha lehetne tenni. Most csak az egyikben van. De ha lehetne, mindkét helyre tennék.
Egyelőre várok, hátha lesz valami és végül mégis választhatóak lesznek.
Dátum: 2012.05.30. 12:20:33
Nem azt mondtam, hogy feleslegesen kelted a feszültséget...
De néha vannak ilyen urban legend kaliberű hírek, aztán meg még nagyobb a gond belőle. Nekem is volt ilyen küldetésem V1-en, de mivel nem voltam akkor prem tag, majd újra az lettem, elfogadta vele a küldetést.
Tehát előfordulhat, hogy nem lépett be vele a templomba. Vagy tényleg BUG volt. Akkor meg írni kell(ett) volna Baraty és megoldotta volna a dolgot.
Dátum: 2012.05.30. 11:12:15
Idézet: Teking - 2012.05.30. 10:12:18

2. tudna vki válaszolni, hogy az igaz-e, hogy a hosszabbítsd meg prémium tagságodat feladatra VALÓBAN nem fogadja el a templom, ha most nem vagyok prémes és fizetek egy hetet? valóban csak az azt követő hosszabbítással teljesítem a feladatot?


Ez eléggé szemétség lenne, ha így működne. Eddig elfogadta úgy is, ha nem voltál prem. tag, de fizettél 1 hetes tagságot.
Honnan vetted ezt az infót? Volt valaki, akinek nem fogadta el?
Mert ha csak mondta valaki, de nincs rá példa, akkor ne keltsük a feszültséget..., így is vannak kisebb-nagyobb zörgések a templombeli küldetések végett.
Dátum: 2012.05.20. 07:10:03
Az a kérdésem - főképp a JV felé irányítva a kérdésemet - hogy várható-e és ha igen, akkor mikor, bármiféle változás a VT tulajdonságnövelő küldetéseivel kapcsolatosan?
Be lesz-e építve esetlegesen az, hogy CSAK azokra a tulajdonságokra, amit kér a templom (nekem speciel most is két ilyen feladatom van), arra a program külön specializáció váltása nélkül is úgy számítsa, hogy specializálva van addig, amíg rá nem teszem a 3 pontot? Ha megvan rajta a kellő mérték és teljesült vele a VT küldetés, akkor újra normál áron lehessen tovább fejleszteni.
Nem én találtam ki, már többen is mondták ezt, valamint azt is, hogy kössük a korbácshoz eme feltétel teljesülését.

Én is támogatom ezt, és azért mondom, mert tényleg nagyon drágának vélem az őskő költségét...
Kaviccsal játszó vagyok, de azért havonta NEM AKAROK közel 100 kavicsot arra költeni, hogy meg tudjam csinálni a templomot...
Hiszen alapban volt 16 kavics az eleve ősköves küldetésem. Erre rájött a 2 dekrétum kiváltása (igen, mert ki KELLETT váltanom annak érdekében, hogy a karakteremmel a NEKEM MEGFELELŐ mértékben tudjak haladni a fejlesztésekkel.) Ez még 45 őskő. Aztán végül ott van a 2 tul. növelő küldetés. Ezek közül egyiken sincs rajta a specem. Jelenleg épp tudok ingyen váltani specializáció, habár nem azokra szeretném/szerettem volna tenni, amiket a templom kér. De ha ingyen át is teszem az egyikre, rendben van. A másikra váltani 10 őskő. Ám mivel a fejlesztési menetem szerint épp mást akarok fejleszteni, megint csak váltanom kell, ami megint 10 őskő.
Tehát ott tartok, hogy cirka 45+20+random (ősköves küldetésektől függően 10-30) kavics MINDEN templom teljesítése. Ez azért nem gyenge farmolása a fizető játékosoknak. És akkor itt még az ember nem is beszél a prem tagságról (ami ugye bagó persze, nem is ezen van a lényeges pont, hanem a sok kicsi sokra megy alapon), a szerencsekerék pörgetéséről (mert az olyan jó poén), vagy magáról az ősköves felszerelésről (de ugye az ember nem lép mindig szintet... ez persze így van, de azért néha kell, és ha épp nincs rá kavics a felszerelésre, cinkes), vagy csapjuk még hozzá az ismétlős küldetések miatti őskő kiadást.
Persze, ezen dolgok mind VÁLASZTHATÓAK és NEM KÖTELEZŐ jellegűek. De ha optimálisan akarsz haladni, akkor nem árt. Tehát tejelni nem kell, csak ajánlott.

Ám mindezt most félre, csak a teljesség kedvéért soroltam fel, hogy azért nem olyan olcsó ez az egész, mint esetleg tűnik, mert sok kicsi sokra megy alapon igenis drága tud lenni, még akkor is, ha hobby szinten tolja az ember.
Tehát szeretném kérni - én is, ahogyan már előttem is jelezték -, hogy legyen beépítve az instant specializáció a VT-ben akár mindenki számára (ez lenne az optimálisabb könnyítés), akár az ostor által arra a TÖ-re mindenkinek külön-külön, amit/amiket kér a templom. Aztán vissza a normál fejlesztésre, ha teljesült ezen feltétel a templomban.
Legyen már kicsit felhasználóbarátibb a dolog...
Köszönöm.
Dátum: 2012.05.19. 13:03:37
V1: Goa'uld, lvl 71, Gaia

Sajnálom, hogy így alakult barátom. Bár erről már rengeteget beszéltünk előtte. Tudom, hogy még olvasod. Minden jót kívánok neked és sok sikert más területeken.
Dátum: 2012.05.14. 13:42:48
Nem az vagy, akire gondoltam.
De küldtem PM, olvasd el.
Dátum: 2012.05.14. 13:25:43
OFF

Ha az vagy, akinek gondollak, akkor nyugodtan mondhatom azt, hogy ehhez nem kell gép előtt ülni egész nap.
PM-ben megbeszélhetjük, ha érdekel.

OFF END
Dátum: 2012.05.14. 12:57:34
Valóban.
Remélem így is lesz, mert nekem több volt, mint 2. Értékelném, ha most ténylegesen is csak ennyi lenne.
De hamarosan kiderül, mert 5 előtt vagy után 1-2 perccel, de újraindul a 6*6-os.
Dátum: 2012.05.14. 12:46:46
Idézet: Breaksos - 2012.05.14. 12:21:28

Napi 25 pp-vel sem mindíg sikerül a napi egy küldi.


Akkor a hiba az Ön készülékében van.
Kábításra, ha ráöltözöl, akkor akár 8-10 portyából megvan. Krit ütés is 12-13pp. Ez akár egy nap termése.
Krit vari legjobb esetben is 16-18pp. Szóval ez gyatrább, de ez is könnyedén megvan 1 nap alatt.
Az ütés és varihoz tény, magasabb szakértelem kell. De a kábításhoz csak öltözék kell, semmi extra.
Dátum: 2012.05.14. 09:30:31
Most csináltam meg a kvízolimpiát - vagyis részt vettem rajta - de még mindig ott maradt a kijelzés:
"Még nem vettél részt a jelenleg futó kvíz olimpián."


Jav.: Kilépés, majd visszalépés után eltűnt. Sorry a vaklárma miatt.
Dátum: 2012.05.13. 17:15:12
Határozottan szimpatikus felvetés, reméljük, hogy Miklós is olvassa.
Ennek érdekében dobtam is rá gyorsan 10 pontot.
Dátum: 2012.05.09. 09:46:26
Általában 10 órai kezdéssel/változtatással szokott lenni minden.
Dátum: 2012.05.09. 09:45:45
Attól, hogy nem szólunk bele, még vagyunk olyanok, akik értjük/tudjuk és figyelemmel követjük a dolgokat.
Dátum: 2012.05.09. 07:56:16
Rajtam nem fog múlni a dolog.
Én csak az adott szövegből dolgozva adtam választ. De majd szólok Miklósnak, hogyha mindenki szavazott, akkor értesítsen minket.

Hmmm, ha a második mondatod abban a formában realizálódik, ahogyan leírtad, akkor vigyázz. Mert ha nem zárul le hétfőn, hanem véletlen/szándékosan/ csúszik, akkor mindenki arra fog gondolna, hogy "Na, Cras megint megmondta... beépített ember...kövezzük meg. "
Dátum: 2012.05.09. 07:25:50
Idézet a főoldalról->
"Top karakterek lassabb szintlépés (2012-05-07)
A játékon belül a top karaktereknek kiírtunk egy szavazást arról, hogy a top karaktereknek lassuljon a szintlépése. A részleteket ebben a fórum topikban találod. Ahhoz, hogy a kérdőívet megkapd, egyet vadásznod kell. A szavazás 1 hétig tart."


Kiemeltem kérdésedre a lényeget.
Így a válasz is mellé:2012. május 14-ig, azaz jövőhét hétfő.
Dátum: 2012.05.04. 21:21:15
Van arról hivatalos információ, hogy 1 pörgetés=1 pech pont?
Mert ha nincs, akkor 1 pörgetés akár 0,1 vagy 0,01 is lehet, ha csak az AF-ből indulunk ki.
Megírod PM, hogy melyik világ és karinév?
Csak egészen kíváncsi lettem és engem is érdekelne a titka, hogy ezt vajon hogyan csinálja.

U.I:Remélem nem engem beszélünk épp ki, mert én sokat portyázom, ám azért szoktam szintet (is) lépni.