Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2023.05.09. 21:21:38
SZB?
Máris nem rohad oda a PP.
Dátum: 2023.05.09. 07:45:16
OFF

Rendben. Elfogadom, hogy kikéred magadnak a dolgokat, még ha nem is feltétlenül értek egyet vele. Ez a része teljesen rendben van.
Aztán, honnan kellene tudni nem csak nekem, bárkinek is, hogy egy-egy karakter mennyi ideig volt törölve? Totál lényegtelen. Én is mondhatnám, hogy nekem is volt egy év, amikor pihentettem a játékot totálisan. Érdekel bárkit is? Nem.
Szóval, de csak futólag visszakanyarodva erre a vonalra: akkor ellenben eléggé önző dolog tőled, hogy 7 évnyi kihagyást a játékban azzal akarsz behozni, hogy extra TP-t kérsz oda, ami eddig is megfelelt mindenki másnak. Hová sietsz? Játsz és majd haladsz. Ne gondold és várd el, hogy a kihagyásod - teljesen mindegy, hogy miért - ez a megfelelő út és mód, hogy visszahozd. Ha aktívan játszol, akkor azért lehet haladni. Ahogyan írod is hogy haladsz rendesen.
Akkor innentől nézve ismét az első gondolatom jön vissza: mi értelme a felvetésednek, ha így is haladsz? Semmit sem tenne hozzá a játékhoz, rajtad kívéve; ami ismét oda kanyarodik vissza, hogy önzőség.

Szóval igen: így nézve ez fölösleges "műhiszti" a szememben és ez teljesen függetlenül attól, hogy mit gondolsz erről viszont.
Ebben így pedig nem érzem, hogy lenne személyeskedés, mert nem ismerlek és hidegen hagy az IRL része a karakternek. Én pusztán a játékbeli adatokból vontam le következtetést, semmi másból.
Amennyiben pedig személyeskedni szeretnél, mert úgy gondolod ismersz, akkor engedélyezem: tedd meg. Írd ide vagy privátban.
És majd megmondom, hogy mennyire van igazad azzal kapcsolatosan.

Az utógondolat pedig a veremmel kapcsolatosan: jelenleg - véleményem szerint - teljesen oké a balansz a veremben. Rengeteg xp-t,ad ha aktívan pörgeted és jól adja a nyersanyagokat is. És azt hiszem, hogy a legtöbb teljesített veremmel talán van egy egyhe tapasztalatom ezzel kapcsolatosan.

OFF END
Dátum: 2023.05.08. 21:24:55
Igazából tényleg nem értem a problémádat, azon kívül, hogy egy kis hiszti van a levegőben, hogy legyen valami mozgás a fórumon.

Csupa olyan dolgot soroltál fel, aminek kb semmi jelentősége sincsen és rajtad kívül jó eséllyel senkit sem zavar.
Lentebb említetted a vermet. Megnéztem, hogy azért a 43 teljesített veremmel nem nagyon jársz benne élen, mégis változást akarsz benne. Kicsit más faxát a csalánba verni könnyű helyzet.
Az kapott TP-n lovagolsz úgy, hogy a karaktered ezer éves és már "statisztikailag" régen 400+ kellene lenned és lehetnél, HA valóban sietni akartál volna fölfelé. Nálad sokkal később regisztrált karakterek vannak fölötted szintben, és minden másban is.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem igazán látom, hogy túl sok energiát fektettél/fektetnél a játékba, mégis olyan változásokat szeretnél, amelyek téged eddig sem igazán érintettek. Így nézve pedig kicsit fura, hogy olyan dolgokat akarsz, amiket eddig sem használtál.
Szóval, ahogyan fentebb is mondtam: nem igazán értem, hogy miért van a bejegyzésed.
Sem a verem, sem pedig a portya nem igazán releváns a karaktered szempontjából. Ha az lenne, már régesrég más dimenziókban járnál vele.

Ha rendesen pörgetnéd bármelyiket is; akkor sokkal több portyacsatád (is) lenne, valamint a medáljaid száma sem a minimum lenne (tehát a havi alap 1, vagy még az sem). Tessék elkezdeni játszani, pörgetni a játékbeli lehetőségeket és pillanatok alatt pörögni fog a TP mindenhonnan, változtatások nélkül is.
Sőt!
Én a helyedben akár tanácsot is kérnék a TOP szintű karakterektől, hogy ők miből és hogyan szedik a rengeteg TP-t. Mert nyilván ők sem csak úgy ingyen kapják.

Erre már egy kicsit karcosabb gondolat is az eszembe jut: "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Dátum: 2023.05.08. 17:08:08
Erre lehet mondani: választási lehetőség. Egyik sem kötelező érvényű, mégis kiválaszthatod azt az utat, amelyik belőle számodra szimpatikus.
Én ebben személy szerint nem látok túl nagy problémát. Ha a többi fontos számodra, akkor választ az a módot, amin több a TP. Ha kevesebb TP-t akarsz, akkor haladj azon, ahol ez megvalósítható.

Nem feltétlenül kell minden lehetőséget a játékon belül azonos TP-re uniformizálni. Ez az én véleményem: és ettől még bárkié lehet más. Tehát ez nem offens, csak egy vélemény.
Dátum: 2023.04.03. 19:41:42
.
Dátum: 2023.04.03. 19:39:45
Teljesen korrekt hozzáállás.

A második hsz a "bénaságom" eredménye, azt nem kell figyelembe venni.
Dátum: 2023.02.26. 19:34:27
Egy kis fényezés és egyben felhívás keringőre.

Ma, 19:26:27 26. szint: Találtál egy veremmedált!
Ezzel elértem a játékban a 200.-ik verem medált. V1-en biztosan a legtöbb, de meglehet, hogy az összes szerverre vetítve is. Vagy mégsem?

Ti hogy álltok vele?
Dátum: 2023.02.14. 06:08:48
Köszönjük szépen!
Dátum: 2023.02.13. 20:17:05
Baraty; a szörnykihívás bugos. Nem lehet megölni az ellenfelet, akkor sem, ha 1 tütésből kivégzed.
Jön az üzenet, hogy "Hiba történt, kérjük próbáld meg kicsit később, vagy látogasd meg az ügyfélszolgálatot a support.beholder.hu -n."
Dátum: 2022.12.12. 17:33:25
Persze.

1,Kosztolányi Dezső: Édes Anna (regény).
2,Legendás bakonyi betyár: Savanyú Jóska.
3, A tenger íze alapvetően sós.
4, Itt már rezeg a léc, mivel alapvetően több típusú likőr is van, de jelen esetben a keserű likőr például a Becherovka.
Én még hozzácsapnám a listához, amit a kolléga írt, hogy a veremben a rejtett kincsek "láthatóak" legyenek: akár relikvia (akár kuponos, akár ősköves verzióban),akár AF segítségével.
Dátum: 2022.09.23. 05:50:51
Csak kíváncsiság: mennyi a maximum manád, hogy ez ennyira gondot okoz?
Esetleg meglehet, hogy pár pötty a Mágián megoldaná a problémádat.

Illetve, hogy mennyi manát égetnek el nálad/csata, átlagosan a KH támadások?
Dátum: 2022.08.18. 20:35:33
Hello!

No igen, egyszer Te is így csináltad, most rajtam a sor, hogy mutassak vele valamit.
Csak tudod, az a fránya idő.
Dátum: 2022.08.13. 15:51:06
Igen, igazad van.
Bár én automatikusan verem medálnak olvastam. De meglehet, hogy tévedek és valami huncutsággal képes a 100 templomi medálra.
Dátum: 2022.08.13. 14:38:35
Kicsit aktívabb játékkal.

Larz Con De Mort
161 veremmedál (+15 szint a kárhozat vermében)
Bár ezzel a mennyiséggel is azért le vagyok maradva nálunk V1-en Mashadartól, akinek->

Mashadar
173 veremmedál (+15 szint a kárhozat vermében)

Szóval egyáltalán nem lehetetlenek ezek a számok. Ha lenne egy kis szabadidőm, akkor nekifeküdnék szívesen a kihívásnak, hogy behozzam a kolléga medáljainak a számát.


U.I: Úgy gondolom, hogy Noodlee a verem medálok számára gondolt, nem a templom, mert abból a max 40.
Dátum: 2022.06.26. 13:41:23
Relikviaismeret:
Egy karakter csak olyan gyűrűt/nyakláncot hordhat, amelynek a szintje max. kétszerese az ő szintjének, de legfeljebb 90 szinttel magasabb. A relikviaismeret ezt a +90-es korlátot tolja ki, AF képesség szintenként +5-tel. Ezzel a képességgel se viselhetsz olyan tárgyat, aminek a szintje több, mint kétszerese a tiednek!

Előfeltétel: 95. szint

Max. szint: 28

Költség: 8 / 16 / 24 / 32 / 40 / 48 / 56 / 64 / 72 / 80 / 88 / 96 / 104 / 112 / 120 / 128 / 136 / 144 / 152 / 160 / 168 / 176 / 184 / 192 / 200 / 208 / 216 / 224


Én eddig toltam csak ki, mert így jelenleg 230-as szinttől képes voltam használni a 460-as ékszereket.
És mivel jelenleg nincs fentebbi kincstábla, így ennél fentebb nem is éri meg feltenni.
Dátum: 2022.06.26. 06:28:41
.
Dátum: 2022.06.26. 06:28:09
.
Dátum: 2022.06.26. 06:27:30
Teljesen biztos.

Mod: Már látom utólag, hogy Fsanyi beírta, szóval töröltem a sajátom.
Dátum: 2022.06.24. 20:35:37
460.
Tehát már 230-as szinten, maxra tolt Relikviaismeret AF-el maxos fuxokkal tudsz/tud bármelyik karakter rohangálni.