Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2013.05.17. 13:52:02
Köszönöm szépen.
Dátum: 2013.05.17. 13:01:53
Segítségre lenne szükségem.

Van ez így a wikin:"Különleges esszenciák: transzplantáció (+5), felejtés (+40), lélekenergia sajtolás (+5), ultraspecializáció (+3), spektrális manipuláció (+5)"

Tehát akkor ezeket a különleges esszenciákat akkor kapom, ha sima esszenciákat elhasználgatom. A kérdésem pedig a következő; teljesen mindegy, hogy melyik csoportból használom el őket, hogy meglegyen mind az 5 darab, vagy meg van szabva, hogy melyik csoporthoz melyik különleges tartozik?
Valamint, ha megvan mind az 5 különleges, akkor ezek elegendőek a katalizált esszenciához, vagy még mindig szükséges valami hozzá?

Előre is köszönöm a választ.
Dátum: 2013.05.08. 21:05:42
Idézet: Miklós - 2013.05.08. 20:46:30
Az AHban egyébként régóta szeretnék én is egy "eladom az összes szemetet aranydukátért" gombot, csak még nem jutott rá sajnos idő.


Ezért megy a 10 pont.
De azért majd ha ezzel foglalkoztok, akkor vegyétek külön a TK-s bizsukat az epikes kincsekből, mert nem lenne senki sem boldog, ha a sok TK-s kacattal együtt a többi értékeset is elvinni a Ház.

Jav.: Kieg.
Dátum: 2013.05.08. 20:28:46
Ez nagyon olyan létszám leépítős elköszönésnek tűnt így első olvasásra - legalábbis nekem - de adja az ég, hogy ne így legyen, hanem valami teljesen más, pozitív dolog miatt lépsz tovább.
Minden jót és sok sikert a továbbiakban is.
Dátum: 2013.05.07. 15:59:59
Dátum: 2013.05.04. 09:06:16
Nekem is csak 8 darab kvízmedálom van, és nekem is csak isteni ital van. Érdekes kis csavarok vannak ebben a fejlesztésben.
Dátum: 2013.05.01. 13:21:14
Sajnálom barátom, hogy abbahagytad.
Dátum: 2013.04.26. 17:15:26
Igazad van, át is írtam.
Dátum: 2013.04.26. 15:10:40
Ember, nem érted a lényeget, elveszel a részletekben...

A Kristálygömbbel - nem a szövetségen belüli maxos esetben 30 percenként lekémkedek valakit 1x(!!!) - percenként tud lekémkedni.
Pár kémkedés után, ha látja, hogy vadászol, megnézi a 2 vadászat alatt összegyűjtött TP-d, egyszerű matekkal kiszámolja, hogy mikor lépnél szintet.
Az viszont amatőrség lenne a részéről, hogy kiszámolja, hogy jó, egy óra múlva lvl up és majd akkor beüt.
Ezt felejtsd el, mert ilyen biztosan nincs.
Simán belefér neki is, hogy 3-4 percenként elnyom 10 vp-ért egy kémkedést, az pedig, mivel nincs tudatpajzsod, folyamatosan közli a TP-d aktuális állását.
Az pedig, hogy Te 5 perc alatt összeszedsz 2000 TP-t, nagyon király, komolyan. De ha 3-4 percenként, vagy maradjunk csak az egyszerűség kedvéért 5 percenként lekémkedett, akkor annyit lát, hogy x kémkedés után még mindig semmi érdekes, majd 5 perc múlva, amikor kémlel és frissülnek az adataid, akkor már szintet léptél.
Akkor pedig bepróbált, mert nem tudhatta honnan és miből léptél szintet, csak annyi, hogy megtörtént. A többi pedig próba&cseresznye, valamint történelem.

Mod.: helyesírás jav.
Dátum: 2013.04.26. 06:57:35
Miklós szeret ilyenekkel viccelődni, de ez már nem új dolog a nap alatt, sajnos.
Dátum: 2013.04.21. 16:43:25
Nagyon sajnálom mindkét játékost, remek barát(ok) is volt(ak) egyben, örültem a velük történő diskurzusoknak.

És hogy picit reflektáljak erre a posztra; ők újabb 2 ember.
De nálam a szövetségemben 7(!) ember katakombázik kisebb-nagyobb ideje, mert törölni nem akart, de elege lett a játékból. Legalább ugyanennyi tervezi, hogy a közeljövőben, de legkésőbb nyáron (vagy amint elfogynak az eddig megvett kavicsok), maguk is csatlakoznak a katakombázókhoz, vagy pedig törölnek. Csupa olyan játékosról beszélek, akik a kezdetek óta, vagy legalábbis már 2-3 éve a játékban vannak és tejeltek eddig rendesen a "fejlesztésekért".
Csak egy spontán kérdés: normális ez a tendencia? Ennek így kell lennie...?
Dátum: 2013.03.12. 12:04:12
Igen, több entitáson is jó. Csak 1 napon üsd őket meg 20x.
Dátum: 2013.02.01. 18:44:52
Csak azért tudsz most lopkodni, mert már régen maxoltuk, így nem tudjuk hová dobálni a felesleget.
Dátum: 2013.02.01. 18:41:17
A miénk (Domini Mortis) nem omlott semmit sem. Mert mi színtiszta lopott kavicsokkal építettük tele.
Dátum: 2013.01.09. 13:39:24
McMad; Szerintem átestél a ló másik oldalára és túlzásba viszed.
Nem baj az, ha valaki segít, egy gondolatot ad és kifejti. Az jó dolog. De te már mindenre ki akarod terjeszteni ezt a gondolathalmazt, és nem csak erőltetett, de szerintem már lassan zavaró is.
Teljesen olybá tűnik, mintha át akarnád variálni a játékot a saját ízedre.
Megteheted..., ha csinálsz magadnak egy játékot. De ennyire ne szaladjon el már a ló.
Nem véleményeztem eddig, mert nem foglalkoztam vele. De most elolvastam őket. Kevés dologra tudnám azt mondani, hogy rendben van.
Sokkal többre, hogy felesleges, belerondít mások játékba, vagy hogy teljesen átvariálja a rendszer azon elemeit is, amelyek jól vannak úgy, ahogyan vannak.
Bocs, ha a sok "de jó vagy" után ez így előjött, de tudd, hogy ilyen is van. És nem hiszem, hogy én lennék ezzel egyedül (persze, lehetséges, mert matematikailag erre is van esély), de nem mindenki ír a fórumra. Én sem írtam eddig, legalábbis erre a részére, mert hidegen hagyott a kezdeti szakasz.
De mint mondottam, most már nagyon kezdesz elcsúsztál az alap, kezdő gondolattal...
Jönnél át V1-re?
Kicsit összébb húzzuk magunkat és lesz neked (is) hely.
Dátum: 2013.01.08. 16:14:08
Hiányos volt a hozzászólásod, nem tartalmazott olyan információkat, amelyek eligazítottak volna, hogy tudjam, miről is beszélsz/mit akarsz nekem mondani.
Dátum: 2013.01.08. 15:44:52
Nem tudtam, hogy Te vagy Miklós, de akkor kérlek: emelj már pár szintet a Kristályosítón, mert nem tudjuk hová tenni a sok kavicsunkat. És mivel szemét önzők vagyunk, nemhogy nem adjuk oda másoknak, de inkább még másoktól is elvesszük. Ennyi.
Dátum: 2013.01.08. 15:39:04
Energiakristályosító: felépült a(z) 32. szint, az utolsó téglát Nalfar építette bele. ---->2013. január 8. 14:22

Szeretnénk kérni, hogy a közeljövőben ismét legyen megemelve ennek (is) a szintje, vagy kerüljön be új épület, amibe lehet dobálni a kiégettet. Köszönjük.
Dátum: 2012.12.23. 18:52:05
Akkor talán nem kellene addig várni, hogy ennyien sírjanak. Ezért kellene előbb cselekedni.