Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2017.05.31. 11:45:43
Írtam ÜSZ-en, korrigálásra került a jutalomkiosztás.
Mindenki lépjen be a játékba, majd az event iconra. Ott egy kis zongorázás a Toplista/Események fülre, majd utána megjelenik a vörös "izzás" a karaktermenünél lévő Eseményeknél is, hogy a jutalmak beírásra kerültek.
Dátum: 2017.05.31. 10:18:06
Gyors kérdés; csak nekem nem kerültek beírásra az event jutalmak, avagy másnak sem?
Dátum: 2017.05.31. 09:31:28
Igen.
A relikviaforgácsból gyártott rubin és zafír forgácsdarab visszaváltható.
Dátum: 2017.05.25. 11:11:28
Nos, rávettem magam és én kapásból 7 embert találtam, akinek 3 madálja van.
De, hogy egyszerűbb legyen, akkor jöjjenek inkább a nevek sorban.

LanMaffia, Maedros, Unr34l, Gloir3, Griffith, Tamarinai Geodrin, Edward76.

Szerintem ez 7 ember.
Ezért is mondtam először, hogy talán egyszerűbb lenne Baratynak minden világot átnéznie, és ha szükséges, akkor újraindítani az egészet. Habár én csak az világonkénti szűkítést indítványoztam, az utóbbit Shadowrun1990 kolléga javasolta, nagyon helyesen:
Idézet: Shadowrun1990 - 2017.05.25. 09:54:46
Baraty: szerintem a legtisztább és legkorrektebb az lenne, ha az érintett világokon 1. és 2. kategóriában is újraindítanátok a viadalokat, mivel a 2. kategóriások sok 1. kategóriást kiütöttek, ezért teljesen más eredmény született, mint kellett volna! Félre értés ne essék, nem sajnálom senkitől a medált, én sem tartozom a legesélyesebbek közé, de így lenne a tisztességes. 4. medált pedig senki sem kapott, mivel csak 1 kategória volt...

Kheszonok sem kerültek beírásra, sem most sem az előző viadalon, érdemes lenne azt is minél előbb javítani, esetleg utólagosan beírni, ha megvalósítható.


Mod: helyesírás jav.
Dátum: 2017.05.25. 11:01:10
Én lusta voltam keresgélni és számolgatni, hogy kinek mennyi van.
De meglehet, hogy nekiesek és tényleg átnézem.
Csak gondoltam Baratyéknak úgyis sok ilyesmi van táblázatban, simán rá lehet szűrni és máris megvan az eredmény. Gondoltam egyszerű kereső script világonként és máris megvan, hogy hol kell szükségszerű a második kategória.
Ám míg gondolom én, hogy ez nekik nem sok idő, nekünk meg keresgélni kell.
Kivéve, ha valaki volt olyan botor és a kezdetek óta lementette táblázatba, hogy kik nyertek medált. Mert akkor annak is pikk-pakk megvan az eredmény.
Dátum: 2017.05.25. 09:33:02
Csupán javaslat, de akkor nyílván egyszerűbb lenne átnézni az összes világot, szűrve a csatlós medálok számára, és máris kiderülne, hogy kell-e második kategória és mely világokon.
Feltételezem ezt nektek egyszerűbb megtenni, mint most a játékosoknak megnézni minden világon, hogy megvan-e a 6 ember. Mert nem lehetetlen, hogy minden világon megvan már a 6 darab 3 medálos.
Mondom ezt, mint laikus, aki nem ért hozzá, csupán feltételezem.
Ha hülyeség, akkor kérlek, ignoráld eme posztot.
Dátum: 2017.04.26. 14:57:03
Ez engem is érdekelne.
Dátum: 2017.04.22. 18:16:14
De akkor számítson és legyen érvényes a bónusz akkor is, ha VF-es vagy.
Tény, hogy akkor csak medál x Y lesz az értéke, de akkor is több, mint a semmi.
Dátum: 2017.04.05. 10:06:51
Nekem is nagy kedvencem a szörnytalizmán, az egyik legjobb support tétel, ami van a játékban.
Dátum: 2017.03.30. 21:02:44
Logikusnak tűnik az eszmefuttatás, ám a hiba akkor is megjelenik a gépezetben; tekinte, hogy a csatlós kufárnál már most 2 tárgy is 18-ba kerül.
Mert elvileg akkor most az új, 65-től induló széria 17-17-18-17-nek kellene lennie, és majd a következőben kellene még 1-nek drágulnia.
Ám nálam most a 65-ös fegyver is 18, a varázslat 17, és a vért (aminek tényleg "elvileg" 18 kellene lenni) is.
A 69-es pajzsot pedig még nem látom, így nem tudom, hogy mennyi az ára.
De tény, hogy az 1 tétel helyett jelenleg 2 is 18-ért van, holott elvileg akkor csak a 68-as vértnek kellene.

Valamint summa summárom; felháborítónak tartom azért, hogy az amúgy is irrálisan drága és lineárisan dráguló tétel ezentúl nem +1, hanem +2-vel dráguljon.
A mostani szett 1 darabja, ha nulláról váltanám, mert eddig nem volt pl arany fókuszos cuccom, akkor 180 őskő. Annyiból már 3 tárgyat is full őskövesre cserélek a fő karakteren. Itt pedig ez csak 1 tételt jelent és van még másik 3.
Így egy csatlós felszerelése is laza nekifutásból is 720 őskő.
Egy alap 350 kavicsos befizetés (mellé +350 kiégett) nem lenne arra elég, hogy egy, azaz 1(!!) csatlóst felszereljek. És van még mellette 3-4, szerencsétől függően.
És erre jönne még rá az emelés.
Mindig meg tud lepni a game...csak sajnos már nem a jó értelemben egy ideje.
Dátum: 2017.03.30. 18:19:50
Ez viszont nem vág össze azzal, amit Miklós írt:
Idézet: Miklós - 2017.03.30. 14:32:37
Épp ezért az új tárgyaknál 16 szintenként (tehát minden tárgytípusnál 4 tárgyból 1-nél) az ár 1 helyett 2-vel nő, hogy ezt a lassulást részben ellensúlyozza. Pl. a 63. szintű páncél 16-ba kerül, a 67. 18-ba, a 71. 19-be, a 75. 20-ba, a 79. 21-be, a 83. 23-ba, a 87. 24-be.


Hiszen épp itt írja, hogy 16 szintenként, tehát minden 16.-ik lépett csatlós szinten az egyik tárgy +1-el drágább, mint a többi.
És mivel 67-en kerül 18-ba (a többinek 17-be kellene értelmezésem szerint), akkor a következő 83.-ik szinten lévő vért lenne drágább, mint a többi, ahogyan Miklós le is vezette a példájában. Akkor viszont ezek alapján minden más szinten +1-es drágulásnak kellene lennie szettenként. Alá is húztam a dőlttel, hogy 4 tárgyból 1(!!!)-nek kell drágábbnak lennie 16 szintenként.
Vagy pedig neked van igazad, és akkor minden 18-ba kellene kerüljön ebben a szettben (65-68), és akkor (69-72) szett pedig 19 fókuszos.

De ez megint olyan, hogy értelmezés kérdés, és a leírás alapján nem egyértelmű, legalábbis nekem.
Dátum: 2017.03.30. 16:38:20
Miért?

4 szériánként emelkedik +1-et az ára.
A 16 fókuszos sorozat utolsó eleme a 64-es pajzs.
A 65-ös fegyvernek az ára a +1-es emelkedéssel így 17-el kellene nyitnia, és 67-től indul be az a "sorozat", hogy +2 a növekedés.
Így akkor barátok közt is 17-17-18-17 kellene, hogy legyen ez a sorozat, nem?
Dátum: 2017.03.30. 16:04:52
Valamelyest megemészttettem azt, amit mondasz...ám míg így is van bennem egy hatalmas kérdőjel. ÜSZ-en már kérdeztem, de nagyon érdemi válasz nem nagyon érkezett azon kívül, nyers fordításban, hogy mert csak.

A kérdés a következő:
Azt megértettem, hogy 16 szintenként +2 a drágulás mértéke.
Rendben van, hogy a 63-as páncél 16 fókusz, a 67-es pedig már 18, ami teszem hozzá, hogy az új széria 3.-ik eleme.
Akkor viszont az hogyan jön össze, hogy a sorozat első eleme, ami a 65-ös fegyver, szintén 18-ba kerül, holott elvileg, ha követem a +1 növekedési rátát és csak a sorozat egyik elemére (ami itt a 67-es páncél) van csak a +2-es növekedés?
Mert nálam úgy néz ki, hogy a 65-ös fegyver 18, a 66-os varázslat 17, majd a 67-es páncél 18.
Pedig, ha jól értelmeztem azt, amit mondtál, akkor a fegyver is 17, a varázslat is 17, páncél 18.
És majd csak jóval később, 16 szint múlva lenne megint egy +2 drágulás +1 helyett. (Ami a példád alapján majd a 83-as páncélnál kellene bekövetkezzen.)

Ha valamit rosszul írtam, értelmeztem, akkor kérem, javíts ki.
Ha én írtam jól, akkor pedig a kufár szorul korrekcióra.
Dátum: 2017.03.15. 14:59:27
Nincs jutalom, mert mission failed.
Dátum: 2017.03.15. 12:13:10
V1-en is hasonlóan élnek és virulnak még a Xenók, és ha holnap le kell zárni, akkor V1-et is meghódították.

Habár a Kufár nem hiszem, hogy elindul holnap, hiszen még a nevezés sincs megnyitva, anélkül pedig nehéz bármely frakcióhoz is csatlakozni.
Dátum: 2017.03.11. 08:08:41
Így is minden fejlesztés egyre inkább csak a pénzköltésről szól, nem feltétlen a kikapcsolódásról.
Én már biztosan nem kezdenék új karaktert egyik szerveren sem. Így is túlságosan drága lett a játék a csatlósok és a felszereléseik miatt.
Szóval a válaszom nem, habár ilyen opció nincs a szavazás között.
Dátum: 2017.03.08. 22:20:10
Én is hasonló javaslatot tettem ÜSZ-en, és Dikó állítása szerint továbbította a fejlesztőknek.
Dátum: 2017.03.08. 20:16:17
Sajnos maximáliosan egyetértek.
Dátum: 2017.02.25. 18:08:06
Ebben jelenleg mi a taktikai elem...?
Azért kapok ki, mert az ellenfelem pár ponttal többet sebzett, valamint, mivel kilövi a gyengébb csatlósomat és a nagyok meg ott maradnak és ebből a helyzetből adódoan a 2-2 miatt ő megy tovább?
Csak mert nálam is ez volt a helyzet: kidőlt a kicsi és 1 nagy, de a másik 2 nagy még ugyanúgy ott volt. Ők meg csak állnak és integetnek, majd feladják?
Kérlek, ne nevetess.
Dátum: 2017.02.25. 06:14:04
De miért kellene gondolni?
A viadal arról szól, hogy az arra érdemesek versenybe szállnak és kiemelkednek a legjobbak.
Ha valakinek annyi van, amennyi és az van rajta, ami; azért máris "boostolni" kell, meg esélyegyenlőség?
Ez nem szeretetszolgálat, hanem viadal.

Mindenkinek van esélye a nevezésre, aki tudja teljesíteni a feltételeket. Utána már a vízözön.