Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2017.10.21. 09:50:33
Értelemszerűen csak egy légből kapott kijelentés volt a duplázás. Nincs realitása.
De ahogyan előttem Azazel is írta, azért lassan, de biztosan el lehet költeni az erőforrásokat.
Nekem is volt pár verempálcám, mostanra már csak 2 van. Havi 2 verem lazán teljesíthető, így pedig azért máris szépen elfogy az alap csp termelés. Tehát a csp-t már le is vehetjük a listáról.
A pp is szépen kopik, ha naponta lepörgetsz vele pár küldetést. Ha SZB-n tolod le, akkor még idő büntetésed sincs és tényleg rövid idő alatt rengeteg küldetést le tudsz vele tolni. Én már jó ideje a pp italokat is használgatom elfelé.
Pedig én magam is eléggé sokat dolgozom, és ilyenkor nem a neten lógok.
Dátum: 2017.10.20. 22:09:22
Támogatom.
Én elégedett lennék, ha megdupláznánk a jelenlegi csp-pp és minden termelődő nyersanyag "regenerálódási" sebességét legalább a 2x.
Legalább mindig lenne mit elkölteni.
Dátum: 2017.10.15. 17:08:48
Ez egyfajta mazoismus, amire véleményem szerint semmi szükség. Azért, mert 1 embernek megfelel, de a többinek meg nem, nincs értelme.
Ha szívatni akarod magadat, akkor Te csak vadászattal próbálj majd szerezni, a többi opciót ne használd ki. Mondhatni, akkor kb ugyanott leszel, mint a javaslatoddal. A többiek pedig, akiket hidegen hagy ez a fajta kínzási módszer, azok kihasználják az összes aspektust, ami lehetséges.
Dátum: 2017.09.08. 16:54:40
Ez engem is érdekelne.
Dátum: 2017.09.01. 21:53:11
99,99%-ban elítélem Pityu hozzáállását a dolgokhoz, mert egy über nagy tróger tud lenni. Hiszen, ami igaz, az igaz. Ezen nincs mit szépíteni.
Ám ebben a helyzetben most, egyet kell értenem vele.
Támogatom, hogy SOHA ne legyen válasz az ilyen jellegű kérdésekre, hogy ne lehessen visszaélni vele.
Ha lesz újdonság, mindenki egyszerre tudjon róla a fórumon és pont.
Minden más, ÜSZ-en és fű alatt leadott infók MINDIG visszaélésekhez vezetnek és vezettek.
Dátum: 2017.08.12. 13:55:53
Köszönöm
Dátum: 2017.08.12. 12:30:04
Kérdés srácok:

Indíts 50 támadást a szövetségi háborúban!

Ez a küldetés teljesíthető az SZB segítségével vagy ténylegesen háborúzni kell(ene)?
A választ előre is köszönöm.
Idézet: Miklós - 2017.06.20. 16:24:26
A kérdés igazándiból az volt, hogy szeretnétek-e valami új fejlesztést, vagy csak a régi dolgokat toldozgassuk


Ha már így feltetted a kérdést, én személy szerint arra szavazok, hogy a régi dolgokat ráncfelvarrjátok, ahol szükséges.
Jogos a kérdés...és ha a csatlósokhoz hasonló őskőtemető, akkor az eléggé demoralizáló lesz/lenne.
Dátum: 2017.06.17. 20:41:51
Nekem sem volt az, de még nem próbáltam ki.
Csak ökörködésre sajnálom a 200 őskövet.
Dátum: 2017.06.17. 20:34:23
Értem.
Így nézve sok fantáziát annyira nem látok benne, megmondom őszintén.
Egy sima állatot átváltoztatok erre a csatlósra, majd felemelem. 100+100 őskő és bumm, lett egy olcsóbban fejleszthető csatlósom, de ennyi.
Szomorú.

Ám ellenben köszönöm szépen a válaszodat.
Dátum: 2017.06.17. 19:07:38
Valaki tudna nekem némi infót adni, hogy ez az új familiáris hogyan működik?

"Fel tud emelkedni. Ha felemelkedik, nem számít bele többé a familiáris korlátba"

Tehát akkor marad egyszerre harcoló állatként és kapok mellette egy új csatlóst is, akit nevelgethetek a régiek mellé?
Vagy szimplán új csatlós?
Megmondom őszintén, a leírása alapján nem egyértelmű számomra.
.
Dátum: 2017.06.15. 16:41:09
Mod: megkaptam a választ a kérdésemre.
Dátum: 2017.06.15. 14:15:27
Idézet: Miklós - 2017.06.15. 14:14:08
A hír kint van, csak először végig szoktunk mindent ellenőrizni, mielőtt kirakjuk.


Rendben van.
Látom, hogy épp most került ki.
Köszönöm szépen a teljes VU társadalom nevében a listát és a fejlesztéseket.
Dátum: 2017.06.15. 14:10:38
Idézet: Balumaci - 2017.06.15. 13:56:22
ilyen is van a platinaszerzésnél:

Beváltok egy ősi templomi pálcát 20 platinára.
Beváltok egy isteni dekrétumot 5 platinára.


Az ilyen és ehhez hasonló apróbb változtatások is megérnének némi "hírt", hogy ne csak valaki random megtalálja és esetleg megosztja a fórumon, hanem globálisan tudjanak róla az emberek.
A kommunikáció hiány még mindig gyakori probléma sajna, több szinten is.
Ezt is adom, én magam is szívesen licitálnék 1-2 tárgyra, de most csak emiatt elrepülni Budapestre messziről, nem megérős.
De ha esetleg a repjegyem ára is beszámítódik őskőköves vásárlásként, akkor a következőre kiveszem a szabadságom.
Dátum: 2017.06.09. 18:35:36
Idézet: LanMaffia - 2017.06.09. 18:16:02
Baromi jól meg lehet csinálni ezt a tesztvilágot, ha lenne rá egy kis kapacitás:
pl.: őskő kapásból mindenkinek 999999, vagy egy gomb, ami ad 1000-et kattintásonként. Ugyanez minden erőforrásra. A lényeg a mielőbbi és minél szélesebb tesztelés.
Legyen több tesztelhető karakter. Akár úgy is meg lehet oldani, mint v4-en, hogy kapásból mindenki 60. szinten kezd, csak itt mindenki 150.-en x, y erőforrással.


Abszolute támogatom, így valóban mindenki számára elérhető és valóban széleskörű lenne a tesztelés mértéke és sebessége egyaránt.
Dátum: 2017.06.07. 19:09:48
Nekem sem sikerült, pedig többször is próbáltam.
Dátum: 2017.06.07. 15:33:22
Nem.
Lehet páncélt és pajzsot is.
Varázslat nincs a listában.

Ellenben nem találtam meg az ősi aranypénzt az egyéb menü alatt a teszt szerveren.
Bár jelentősége nincsen, csak kíváncsi lettem volna az árára.
1 pajzsot csináltam, vicces volt.
A speciális képesség nekem is tetszett, bár ezt úgy láttam, hogy randomra adta, nem pedig én választottam ki. Pedig szerintem akár még az is belefért volna, hogy feljön egy lista és válassz "x" darabot.