Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2024.03.07. 22:23:14
Támogatom.
Dátum: 2024.03.03. 12:24:50
Most teszteltem, engem már nem dobott ki a Landragór csata pillon töltéskor.
Így akkor gondolom kész a javítás.

@Baraty: Nagyon szépen köszönjük Baraty!
Dátum: 2024.03.03. 09:37:13
Köszönjük szépen a gyors reagálást és egyben a javítást is!
Dátum: 2024.02.11. 08:38:26
Szia Baraty,

a normál bajnoki sem működik jól megint. Már február 9 óta nyitva kellene, hogy legyen a jelentkezés a 16.-i viadalra, de továbbra sem jelenik meg a jelentkezés gomb.
Ha majd megcsinálod a csatlós viadalt és lesz időd, majd erre is nézz rá valamikor.

Köszönjük szépen.
Dátum: 2024.01.27. 21:34:52
De, jól emlékszel.
Minden bajnokira már egy héttel előtte megnyílik a nevezés. Most ez nem elérhető jelenleg V1-en sem. Már írtam ÜSZ-re emiatt.
Dátum: 2024.01.26. 18:32:48
Igen, jelenleg ennyi a maximum.
Dátum: 2023.12.28. 17:29:30
Nagyon szépen köszönjük Miklós!
Dátum: 2023.12.28. 12:44:32
Ezt nem tudnám biztosra mondani, mert nekem ezt rendesen számolta.
De szerintem vettem a kufár és a napi rutin is.
Ám ettől függetlenül nem mondom, hogy nem lehet nálad bugos.
Mindenképpen érdemes jelezni az ÜSZ és megmondják a választ.
Dátum: 2023.12.28. 12:25:40
Nekem is rendesen számolta, ezen módon.
Biztos forrásból származó infó: holnap érkezik.
Dátum: 2023.12.20. 18:10:49
Idézet: Neo26 - 2023.12.20. 08:29:24
A végső kincsben található templomi medál, az egy új medál típus lesz?

Amennyiben nem, akkor ez a templomi medál, a lehetséges max 40-es korláthoz is hozzáadódik? Vagy csak azoknak fogja beszámolni, akiknek ilyen vagy olyan okok miatt még hozzáadódhat a meglévőkhöz?


Az infó Baratytól van, szóval valid.
"Ugyanolyan medál lesz mint a többi templomi medál, de azok is megkaphatják, akiknek már ilyen-olyan okok miatt bemaxolt a normál/giga templomból szerezhető medáljuk (tehát fel lehet növelni 41re)
"
Dátum: 2023.12.20. 06:51:38
Idézet: Husosfagyi - 2023.12.20. 06:27:43
Elèg sok szàmlàló bugos. Ugyanazt a dolgot van amelyik szàmolja, van amelyik nem.

Amíg a support fel nem èbred szerintem nem èrdemes foglalkozni vele.


Sajnos valóban így van.
A számlálók nagy rèsze nem számol.
Dátum: 2023.12.14. 18:31:02
Idézet: Miklós - 2023.12.14. 11:52:39
2024. január 1-től nőni fog az őskövek ára (kb. 20%-kal), ill. a heti prémium tagság ára (6-ról 10 őskőre)


Nem kötekedni akarok Miklós, így csak halkan jegyezném meg; a talin azért ez nem így hangzott el.
Robot, Lan és én is az első sorban ültünk, szóval mindent is jól hallottunk és értettünk. A 20%-os emelést is értettük, mondtuk mi is, hogy teljesen rendben is van.
Azt mondtad, hogy a 20%-os rátát nézve a prémium tagság 6-ról 7-re fog nőni. Erre is mindenki bólogatott. Egy szóval sem hangzott el 6-ról 10-re emelés.
Dátum: 2023.12.11. 19:55:48
Teljesen egyetértek.
Nekünk, akik tele vannak kiégett őskővel, ez haszontalan.
Ám azoknak, akik nem, azoknak ez igenis egy erős tárgy és én egy pillanatig sem bánom ezt. Van még elfekvőben 1-2 más jellegű kupon - szóval van/lesz mit használni a következő befizetés is, ha nem adódik más.
És hogy egy régi VU játékos szavait idézzem: "Nem szar ez, csak másra lesz jó!"
Dátum: 2023.12.11. 13:24:05
Megkérdeztem az ÜSZ: a második.
Tehát fele kiégett öskő mennyiség is elég az adott befizetéshez.
Dátum: 2023.12.11. 06:07:22
Ugyanezen gondolkodtam magam is.
Szerintem ez ÜSZ-re érdemes kérdés.
Én remélem, hogy az első verzió a helyes és akkor nagyot mehet majd a karácsonyi befizetésen egy maxos nekiugrással.
Amennyiben a második, akkor nekem pl nem releváns, mert rendszeres befizetés mellett is 39k+ kiégett őskövem van. De ettől még azoknak jó lehet, akik kevesebb kiégettel rendelkeznek és "fele" kiégettel is teljes mennyiség váltódna át.
Dátum: 2023.12.10. 14:35:33
Nekem nincs ilyen megérzésem, szóval ne legyen ilyen utolsó napos, idegrángásos kapkodás.
Dátum: 2023.11.28. 21:01:51
Igen, jelen van.
Vannak helyzetek, amikor nem árt váltogatni.
Dátum: 2023.11.25. 09:50:42
Szia Miklós!

Mi már a belső fórumon ötleteltünk pár lehetséges fejlesztésről, de azért ide is feldobom előre, hogy írott formában is megtaláld. A talin is fel fogom majd vetni ezeket.

-Ebből az első és legerősebb javaslat, ami a véleményem szerint hatalmasat lendítene mind a játékmeneten, mind pedig a játékélményen sokak számára: kronokompenzáció 60-ra emelése.
Jelenleg nekem 56-os, így 4 perc a várakozási idő mindenhol, amit érint.
Ellenben, ha egy relik (vagy AF, vagy prémium, huzalozott reflexek, vagy bármi egyéb megoldás) felengedi fejleszteni ezt 60-ra, akkor a várakozási idő 0 lesz.
És akkor költség nélkül (illetve elfáradás) nélkül végig lehet portyázni a reggeli rutint; tehát 1-2 perc alatt lemenne az összes kamrás portya küldetés, valamint a térkapu is veszedelmesen megindulna.
Igen, tudom, hogy a TK-ra van gyorsítási lehetőség, de véleményem szerint ennyi év után ez már elavult és javításra szoruló opció.
Illetve, ha ez a fejlesztés relikvia vagy magasabb AF költség árán lenne elérhető (ellenben nem tennék rá szintkorlátot, hogy mindenki és bármikor használhassa, mert csak így lenne értelme, hogy széles rétegben érezhető legyen a hatása), akkor még mindig opcionálisan ott marad az, hogy aki nem veszi/fejleszti ki, akkor marad a csp/őskő gyorsítás a TK-ra és a várakozás.
De, a jelenlegi életben már nagyon nagy luxus a 4 perc/ütés várakozási idő.
Főleg, ha olyan munkahelyen dolgozik az ember (és elég sokan), ahol nincs mindig ott egy eszköz, amin a VU van egy ablakban, hogy kattins és portyázz pl.
(Ez csak zárójeles érvelés: nekem pl közel 60-70.000 TK pontom van a játékban felhalmozva. Szívesen elhasználnám, de mint mondottam, nincs ennyiszer 4 percem, hogy eltoljam. Valamint NEM, nem fogok sem 20.000 őskövet (1/3-as szorzóval nézve), sem pedig 70.000 csp-t gyorsítással elkölteni, hogy elköltsem.
De egy 60-as krono, ami eltűnteti az ÖSSZES várakozási időt, erre (is) megoldást jelentene több pontjának is a játékban. Az aktivitás pedig egyenlő a TP-val, ami a haladás felé tart.

- A szörnytalizmánokat lehessen egy külön gombbal sajtolni (akár egyessével, akár többet is egyszerre.) Igen, a krono 60 erre is megoldást nyújtana pluszban, hiszen csak kattintgatni és elkölteni kellen a felhalmozott erőforrást.
Valamint, ez is sok embernek áll hegyekben, ebben is teljesen biztos vagyok. De úgy vélem, hogy nekem ez is szintén magas értéket képvisel, mert aktívan pörgetem a játékot és jól kapok belőle, de az 1 csp/sajtolással nézve is ez rengeteg nyersanyag felhasználása.
A csp-t pedig mindenki a verembe tolja, ahogyan én is.
Nekem jelenleg ebből közel 12.000 darabom van és szívesen elhasználnám mind, hogy erősödjek belőle. De 12.000 csp-t nem szeretnék kiadni érte. És gondolom nem kell mondaom, hogy ennyiszer 4 percem sem igazán van a játékban tölteni.

(Aztán a többi felvetés még a fórumunkról)

-Szövetségi küldetés jutalom szorzó.
-30 pp-s beállítással is lehessen lefelé támadni.
-Feladat jutalmának a növelése, legalábbis egy portya/LE szintre; akár relikvia,akár szakértelem által
-KV átváltás növelés: szakértelem vagy AF, ami által több energia jár 1 csp-ért a verem minden változatában
-Térkapus ékszerek 1 gombbal történő eladása (nem tételesen, hanem az összes)
-Az újonnan regisztrált tagok szövetség keresését azzal lehetne megkönnyíteni, ha a kereső szövetségek listájában csak azok jelennének meg, ahol van aktív játékos.
-A Hatalom tornya építésénél be lehessen állítani, hogy egyszerre beépüljön az összes LE és az eredmény egy sorban jelenjen meg, mint a fókuszátoroknál.
-Újra be lehessen állítani, hogy a chat ablak ne jelenjen meg. Én úgy látom, hogy senki sem használja. (Nekem is minden egyes belépéssel ki kell kapcsolni, ami fölösleges kattintgatás. Lehessen a beállításokban permanens kikapcsolni azoknak, akik nem akarják látni és használni.)
Ha a befizetésben ez mind arany univerzum ládikó, akkor az már szimpatikus ajándék. A sima univerzum ládikóból 40 darabot pár nap csupán összeszedni. Ha arany, akkor az már több jóval kecsegtet(het)ne.