Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noodlee

Dátum: 2011.11.18. 15:58:15
Kedves Morzk..

Bármerről nézzük.. 11 bajnokival 8. szinten seggemen, szerintem legálisan lehet valamekkora arcom.. .. ja és felét nem a szövi tolta a seggem alá..


edit: Sry h elgépeltem a neved... most fél karom leszáradt
Dátum: 2011.11.18. 15:12:15
Aurr.. a fát megtalálod a bajnokinál, az eredmények fülre kattintva
Dátum: 2011.11.18. 15:09:56
Úgy látom, sikerült addig sírjak, míg egy noname 7. szintű .. könnyített a terheimen, és felpüfölt 9. szintre..


Mindenki törjön ki örömujjongásban.
Dátum: 2011.11.18. 14:54:38
Hát most már szerintem is.

- A bajnoki medálok az utolsó vérig bajnoki viadalon -1%-ot adnak a harci szakértelmekre (kritikus ütés, varázslat, kivégzés, negatív aura, tüskésbőr)

Csak én butus, gondoltam ha már %-al írtak mindent, akkor ami %-os az értelem szerűen 1-1 arányban csökken, ami meg nem, annak meg x%-t vesztem..

Na sebaj.. legközelebb majd a kivégzést turbózom
Dátum: 2011.11.18. 14:37:09
Öööö.... a közepesen jól fejlesztettett közepesen harci karakterrel, rám céloztál?
Dátum: 2011.11.18. 14:30:17
Úgy nem tűnt fel eddig, hogy egy esélytelen karakter nem vágott így pofon
Dátum: 2011.11.18. 14:18:50
Na most felmerült a kérdés..

Számít egyáltalán mekkora az ember kivégzése?

Ellenfél 340 max ÉP, rácsapok 186-t marad ugyebár 154 ÉPje..

Nomármost nekem van 35ös kivégzésem.. 11 medálom, ha jól rémlik, akkor lejön 11% a kivégzésemből ~ 4.. marad 31.. ami ha minden igaz 155 alatt kivégez..

És naná, hogy én purnyadok meg...

Na meg tegyük hozzá, hogy betalálok vakfénnyel -18 tám.. és persze 3ból 3x betalál... akkor most mi a f.ck



Illetve 3 támadásom ami betalált.. érdekes kontraszt..

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az Enyészmesterrel. Eltaláltad, 31 sebzés! Kritikus sebzés! El manah manah acsarogva támad. Mellé!

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Eltaláltad, 54 sebzés! El manah manah is ellenfeledre veti magát. 15 életpontot sebzett.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Lillith 43 pontnyit sérült. El manah manah is támad. Célt téveszt.

Mégis mit kriteltem 31-re ha az alap ütésem meg bőven 40 fölött van..

Mi az mehet a krit minuszba is, és ha elég kicsit ütök még gyógyítom is?... Hát kellőképp nocomment a jelenlegi bajnoki.
Dátum: 2011.10.14. 17:41:51
Mivel lényegében mindenki leírt már minden lehetséges variálást a boostokra és nerfekre ezzel már nem is foglalkozom.

Inkább rávilágítanék valami másra.

Ugyebár a bebetonozódást hozza fel mindenki nagy problémának.. akkor feltennék egy kérdést.. mégis mit gondolnak azok akik emiatt sírnak, a következő 1 évben hány bajnokit fognak nyerni az alóluk fellépő erős karik ellen? Isten ments, hogy magamat fényezzem, de tisztában vagyok vele, hogy én pl szerintem a következő 2 kategóriát megnyerem, ha felmegyek.

Vagy azért, mert betnonos van ott, így a nerfjeivel szétcsapom, vagy pedig azok a karakterek akik vadásznak.. s 100-150 tulival alattam kullognak ami azért 8-9. szinten elég nagy különbség.
Ja és hogy honnan veszem azt, hogy ez így lett.. szégyen-nem szégyen több mint 1 éve ugyanott állok a karimmal, s eddig Lan "új" karija tudott egyszer megverni -27es tulikkal, azóta 2x ő is kikapott..

Szóval, minden pók elindul felfelé, ha esze van, 1 szintet eventbe öl, mert szerintem jóval több tulit tud magára húzni vele mint vadászattal, legalábbis kis szinten... 1 év alatt lép 6-8 szintet és még mindig bőven top karakter lesz a kategóriájában s közben nyert 8-8 érmet legalább.

Ergo ha nagyobb körnek akarunk medált adni, akkor 2 lehetőség van.. azok akik a betokozottak eljövetelétől félnek, indítanak kis karit, megnézik, hogy mire képesek, vagy inkább miért nem indítunk egy n+1-ik világot, ahol megint mindenki újrakezdi és 2x lesz esélye bajnokit nyerni és kész.




Egyébként ha mindenkinek medált akarunk osztani, miért nem indítunk egy 2 hetente újrainduló világot azzal az opcióval, hogy nesze, válassz magadnak egy szintet (ezzel ugye kategóriát is), ehhez jár ennyi meg ennyi LE, költsd el belátásod szerint, holnap lesz egy bajnoki aztán vagy nyersz, vagy nem... ha igen akkor húzunk egy általad válaszott fő kari lapjára egy strigulát, hogy ügyes voltál.
Legyen hozzáférhető az összes csata, elemezze ki mindenki magának és aki itt is rendszerint veszít arra vagy rájár a random, vagy nem tud jóformán karit építeni és az utóbbi esetben soha nem érdemelne érmet.. de az új rendszer szerint fog.


Na ezt most szokásomhoz híven jól összeírtam van itt benne minden..

A lényeg a lényeg.. ha belegebedek is meglesz a 20 érmem 12. szintre
Homm IV

Indokolatlan.. sztem egy bukás volt.. magán vélemény.. hétvégén kézhez kapom a 6-t
Azért szerintem ess neki a D1nek a (The Hell) moddal és aztán csipogj.
Dátum: 2011.10.08. 00:15:42
Fubu, bárhpnnan is nézzük én a 11. érmem nyertem 8 szinten.. 1 sincs eladva.. s ha jól rémlik eddig csak 1x kaptam ki.

Ja.. és V1
Dátum: 2011.10.07. 16:28:50
De legalább nem kritet kaptál

Egyébként valaki meg tudja mondani, hogy mi a helyzet V2-n Elyrával... az én karim volt ugyebár, de már lassan 1 éve más használja, s ma eltűnt a választható karik közül itt a fórumon.

Thx
Dátum: 2011.10.07. 15:45:18
11
Dátum: 2011.09.13. 16:59:49
medál*3-t sehol sem látod, akkor kerül levonásra mikor a karaktered nevezed és letárolt adatokból vonják le..
Dátum: 2011.09.07. 16:17:53
Itt 10
Dátum: 2011.07.07. 23:35:53
Az azért valahogy én is keveslem, hogy csak 6.. de ha 6, hát 6.. nem mintha magas szinten orrbavágna -3/medál...
Dátum: 2011.07.06. 17:09:33
Jah és még valami, legközelebb szólhatnátok h Lan-t ócsárlom mielőtt lepontoztok.. én balga.
Dátum: 2011.07.06. 17:04:15
Noh.. igen.. tudom milyen kurta -24el a statom, bár ha jobban végignézed így is csak a támadásom kisebb 15-tel talán épületbónuszokkal összesítve.. IQ egyenlő szóval az én varim nem jött be a tiéd igen.

Szerencse.. semmiképp nem számolnék -17el, bár már rég nem számolok sehogy, szóval akár kezdőnek is mondhatnám magam, de úgy találom, hogy amihez nem ad cím, abból gondolom el sem vesz

Állat szintje.. ha jól rémlik még az ősidőkből, az elnyelés valahol alap+karszint*2nél van maximalizálva, így mind1.. sebzése a tiédből jön, ahol az én erőm még nagyobb.. h támadást miből számol azt már rég nem tudom.

Egyébként fizikálisan is eldőlt volna ugyanis te betaláltál
Dátum: 2011.07.06. 15:25:50
Noh a -24 mindenre és a jelentősen kisebb épületbónuszok meghozták eredményüket

Reiren:

Erő: 57 (+13)
Támadás: 55 (+19)
Védekezés: 50 (+39)
Egészség: 27 (+10)
IQ: 50 (+12)
Mágia: 29 (+10)
Taumaturgia: 40 (+12)
Szerencse: 7
+51 védekezés (Védőfal)
+54 támadás (Gyakorlótér)
+12 IQ (Nekrofun fókusz)
Szakértelemösszeg: 215
Zsákmányolt lélekenergia: 824.038

VS

Joey nem ad a kajájából

Erő: 24 (+1)
Támadás: 35 (+12)
Védekezés: 34 (+16)
Egészség: 20 (+1)
IQ: 21 (+3)
Mágia: 20 (+1)
Taumaturgia: 20 (+3)
Szerencse: 10
+75 védekezés (Védőfal)
+75 támadás (Gyakorlótér)
+15 IQ (Nekrofun fókusz)
Szakértelemösszeg: 62
Zsákmányolt lélekenergia: 69.932

Végül egy póknak egyáltalán nem nevezhető karitól sikerült kikapni (a régi szép időkben 2-3 nap volt az összes zsákmányoltját összeszedni) .. hát no.. majd legközelebb.


edit: Köszönöm a lepontozást, mindenképp jogos... ezen felül akkor hozzátenném, amit persze mindenki tud.. bajnok bárki lehet.. abszolút nem érdemi már a dolog..

edit2: kíváncsi vagyok mikor adják nevüket a lepontozók

edit3: "senki" módosítva, hisz mégiscsak rage-termék volt és jogtalan.
Dátum: 2011.05.17. 11:34:35
Soz nem használom többet a fórumot.Nem Reiren ről volt szó, ő tőle vettem át a másik karit.