Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Corina

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.08.16. 06:17:04
Idézet: Mortu - 2011.08.15. 22:04:21
Nem értem, min megy a vita... Pár napig megint lehet valamin "csámcsogni", aztán úgyis mindenki beletörődik. Ugyanez volt az előző event díjazásánál is, sokan háborogtak rajta, aztán két-három nap alatt elfogadta mindenki a megváltoztathatatlant, már szóba sem kerül.



Az, hogy elhallgattak az event után, vagy most is elfognak, szerintem egyáltalán nem jelenti, hogy elfogadták ... Don Quijote de la Mancha története nagyon lebilincselő, de ki szeretne a bőrébe bújva szélmalomharcot vívni?
Dátum: 2011.07.25. 17:55:01
Megnéztem, mik azok a határtalan előnyök amikhez ez a módszer juttat. Nem gyenge a karakterem, de nem is volt még bajnok soha. Megtámadtam állatok nélkül, az általam elérhető legmagasabb szintű karaktereket, vajon hány vereséget tudok összegyűjteni, először lélekszívós cuccokban, majd buzogánnyal. Piszkosul fogy az élet és csak akik amúgy is erősebbek tudtak elverni, a többiek buzogánnyal is alig. Egy környezeténél erősebb karakter, nem mondom, hogy nem tudja megcsinálni, de igencsak megszenved, mire összehozza ily módon a küldetést. Lehet naiv vagyok, de nem hiszem, hogy tömegében erre a módszerre vetemedne, a gyenge karakter meg ha így akar erősödni.. a sztázisbuborék ennél sokkal szelektálatlanabbul nyújtja az előnyöket.
Dátum: 2011.07.22. 15:03:58
Idézet: Birka - 2011.07.22. 09:57:09
.
Kincspontod is csak azért van rengeteg, mert a környezetedhez képest extrém erősségű vagy, és nem kell a kaland próbákhoz. Egyszerűen "kinőtted" a környezeted!
A rendszer nem tehet róla, hogy behúztad a kéziféket+kidobtad a horgonyt így bizonyos erőforrásokból többleted keletkezik, melyekből másoknak így sincs elég, mert "normálisan" haladnak...



Ezzel azért én sem tudok egészen egyetérteni. Rólam, vagyis a karakteremről, senki nem mondhatja, hogy LE/TP számoló. Egyrészt nem lenne hozzá idegem, másrészt – mivel nekem ez az első és egyetlen - vonzanak a felsőbb szintek, az új kihívások. Ami visszatart, az pont környezetem, így nem mondhatom, hogy kinőttem.
.. vagy ha mégis, nem én tehetek róla.
Egyedül a VF amit használok és azt is elég későn 30as szinten tanultam meg, behozhatatlan hátrányt okozva ezzel a karakteremnek.
Mióta játszom, napi szinten elköltöm a csp-t meg a pp-t. (most az utolsó eventnek köszönhetően pp kicsit felgyülemlett, kedv híján, de a csp még ma is elfogy az utolsó darabig) Nem is vagyok az a kedvelt kínzókamra töltelék Mindezek ellenére, nem mondhatom, hogy nem halmozódott fel a kincspontom.
Nekem tetszene, ha nem kellene még 40 szintet várnom azért, hogy annyi lélekgyémántom legyen, amivel gond nélkül tudok portyázáskor EHra valtani a sok 0ás portyát kiváltandó, hanem megvehetném azt a térkifordítót belőlük.
Dátum: 2011.07.20. 06:47:02
de jó van egy topicom..
kedves Multifilter igazad van, valóban mindenki tudta mire számíthat. valóban benne volt a versenykiírásban, hogy igaz egy nappal előtte lesz az utolsó ugrási lehetőség, de ne készüljetek semmiféle korrigálási lehetőségre, mert térképdarab az ugyan nem fog esni... meg abban is, hogy hagyom a francba az egészet. ez már olyan amilyen, a következő meg ugyan nem érdekel.
Dátum: 2011.07.20. 04:00:15
Látom jó nagy csönd lett de most komolyan. Mondja meg nekem valaki, hogy miért csúfolunk csapatversenynek valamit, ahol az lehet elégedett aki a saját érdekeit szem előtt tartva átgázol mindenkin.. aki meg teljesíteni szeretne, ezért időt, pénzt áldoz, odafigyel másokra az jól pofára esve regisztrálhatja, hogy benne volt a pakliban?
Dátum: 2011.07.19. 19:59:29
valószínűleg akkor a 6. érzékem mondatja velem, hogy most kell levennem a varázslatot és feltenni másikat mert most jönnek majd a kristályok és fordítva dettó lehet pályát tévesztettem még van időm korrigálni
Dátum: 2011.07.19. 17:01:32
Mondom én se hiszek a szememnek a ma reggelit megtudom mutatni 11 pontom volt, az első 7 ment eltörlés varászlattal beesett 1 kincs utána cseréltem varázslatot a maradék 4ből 3 kincs esett. Lehet hogy véletlen, de már néztem minden irányban előbb kezdtem másik varázslattal és váltottam az eltörlésre, középre tettem az eltörlést ha sok pontom volt.. de mindig ugyan az a tapasztalat leáll a kincstalálás.
Amikor megvetten anno, hú de szuper +5% lélekszívás!!, annyira utált a térkapu, - a környezetem biztosn emlékszik, volt ez ügyben egy-két levelem (elég tulpörgős lévén nehezen viselem ha valami nem megy ) - hogy nem is tudtam bevállalni a 7 kincset találsz küldit, csak a 25-öst mert simán nem lett meg a 30ból sem.
Dátum: 2011.07.19. 16:42:14
Nevessetek ki, de én megfigyeltem, hogy van az az eltörlés nevű varázslat, ha azt felteszem egy deka térkapus kincs nem esik, abban a pillanatban ahogy lecserélem, rögtön elkezdenek hullani. Nem egyszeri megfigyelés többször megnéztem, különböző időpontokban pl ma reggel is, mert én se nagyon akarom elhinni, de ott van a szemem előtt.
Dátum: 2011.07.19. 09:18:15
Ne mérgesíts! Ha ugyan azt tettem volna mint egyesek -akik úgymond taktikáztak- és az utolsó pillanatban átugrom az akkor már látható első helyezetthez, simán leviszem a tények ismeretében a második, de ha a harmadik helyre is, még mindig jobb jutalmat kapok mint azt most kaptam.
Az előző térképes eventben is csak ezüstöt sikerült szereznem, szintén a kiemelkedő teljesítményemnek köszönhetően, de eszembe se jutott morogni, hiszen úgymond én döntöttem rosszul és nem mások csesztek ki velem.
Dátum: 2011.07.18. 16:03:01
Nekem ne mond Ott ültem a gép előtt .. néztem elsők vagyunk, két pillantás és utolsók még ha eszembe is jutott volna ugrani.. de miért ártanék bárkinek.. pont 10 óra volt
Dátum: 2011.07.18. 15:41:38
Nem vagyok híve az ugrálásnak én sem, (most különösen ebben a formában ) de mIért áruló? Él a játék adta lehetőségével, taktikázik. A kufár is tudja ha csapata nem jól teljesít, elveszítheti a tagjait, ha a térképdarabokat nem viszi, egy szava se lehet, hátha még kárpótlást is kap. Ő fogja elzavarni, hogy jobban menjen a szekér Nem tudom, de gyanítom az életben se maradsz azon a munkahelynen hűségből ahol nem fizetnek meg.
Más kérdés az, ha ugyanabban a kategóriában indulsz a jobb jutalmazás reményében, van-e értelme az ugrálásnak.
Dátum: 2011.07.18. 15:07:35
Nekem ez így tetszik de mi van akkor, ha másik eventből esetleg megszerzi a jelenleginél erősebb jutalmat a kategóriából?

..nem tudok fogalmazni
Dátum: 2011.07.18. 14:29:38
Én nem hiszem, hogy ezt a beszámítást konfliktus mentesen lehet megoldani, de lehet csak a mostani érzéseim befolyásolnak, akkor elnézést kérek érte.
Úgy gondolom, bármi is lesz a vége, tegyük ezt rendbe itt és most és kezdjük a következőt tiszta lappal. Senki ne azért induljon az eventben, mert neki jár a + hanem mert kedve van hozzá.
Dátum: 2011.07.18. 13:54:23
Én nem hisztizek ki magamnak semmit. Hidd el nekem, semmit nem szeretnék jobban, mint örülni a nyereményemnek, bármi is az, ha tudom, hogy a munkám jól megérdemelt gyümölcse.
Dátum: 2011.07.18. 13:41:35
Miért a következő event alatt, hogy fogja megérdemelni?
Szerintem az érdemli meg, aki annak ellenére, hogy mindent megtett, a saját hibáján kívül mégis hátrányos helyzetbe került. Akár az utolsó percben átlépettek miatt, - ami benne volt ugyan a pakliban, de nem volt rendesen végiggondolva - akár mert hiába szeretett volna még a megmaradt utolsó napon javítani, ha megszakadt sem tudott.
Dátum: 2011.07.18. 13:11:12
Tudom velem mindig baj van, de miért nem kaphat most kettővel jöbbat aki megérdemli? Miért kell várni a következőre? Jelen pillanatban nagyra értékelem a jószándékot, köszönöm is de ettől nem lett nagyobb kedvem egy újabb lutrihoz.
Dátum: 2011.07.18. 11:13:45
Azért ne hasonlítsd már össze a kettőt.
A szövetségben megválogathatod a társaid, ismered őket, hisz napi kapcsolat van, mindent meg tudunk beszélni, segítjük egymást, ha szükség van rá, alkalmazkodunk egymáshoz. Az eventben meg nem te döntesz, hogy kivel indulnál, hanem melléd csapódik valaki. Arctalan, ezért több mindent meg is enged magának. Nem tudsz róla semmit és mégis tőle függ az eredményed

Ha lenne olyan event, hogy szövetségek, szövetségek ellen éreznéd a különbséget.
Dátum: 2011.07.18. 08:58:32
Engem is érdekel, bár jelenleg nem hiszem, hogy indulok még egyen pedig ha valaki, én nagyon szeretem az eventeket és ezzel se lett volna bajom, ha.. nem kezdem már ragoztam eleget
Dátum: 2011.07.17. 07:44:06
Személy szerint nagyon csalódott vagyok. Azon már túl léptem, hogy a kutyát se érdekli a nyomorom, de hogy még az se érdekeljen senkit a játékvezetés közül, hogy kik azok akik szándékosan a maguk malmára hajtva a vizet, vagy egyszerűen kitolásból a többiekkel, tönkretették a munkájukat ilyen közhangulatot okozva, ezt sose fogom megérteni
Dátum: 2011.07.15. 20:30:46
Péntek van szerintem fognak csak legyél egy kicsit türelemmel. Most nagyon feszült a hangulat senkinek sem könnyű
Oldal: 1234567