Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fasírozott

Oldal: 1
Dátum: 2010.12.02. 12:48:26
Na szervusztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy az eddigi kvízbesorolásaimért ugyebár kaptam kvízmedálokat minden 250-edik besorolás után 1-et. Van már 8 a 2000 besorolásért. Most lett meg a 2250. besorolásom és nemkaptam medált. 2000 fölött minden 500-adikért jár, vagy ennyi a lehetséges maximum amit ilyen módon lehet szerezni. Válaszotokat előre is köszönöm.
Sziasztok!
"Még 5 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!" ezt írta ki a kvíz menüpont miután van 15 jó, 11 rossz, 0 törölni értékelésem. Megértem hogy ez így működik, de én tényleg próbálok normális kérdéseket feltenni, amit azért viszonylag nagyrészt meg lehet válaszolni. Láttam már nem egy olyan kérdést ami többször is szerepelt kisebb-nagyobb módosítással, nemis beszélve a mondat eleji kisbetűről, helyesírási hibákról és helytelen helyes válaszokról. Nem panaszkodni jöttem csak gondoltam leírom. Nem várok erre semmiféle választ, viszont azt el kell mondanom, hogy mostmár sajnos a "Lemondok" gombra fogok nyomogatni a számomra hibásnak tűnő rendszer miatt.
Na további jó fórumozást.
Pacsi: Fasírt!
Oldal: 1