Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Peti025

Oldal: 1
Dátum: 2012.02.16. 17:49:33
Szerintem amint a BKV vagy a MÁV csődbe megy egy ideig nem lesz köz-közlekedés, de pár hónap múlva, szerintem három dolog történhet:
1. Sok kis cég rátelepszik az előző vállalat romjaira, és lehetetlenné teszik a normális közlekedést. Lenne egy külön cég a villamos pályákon, a buszokon, a metrókon (Talán valaki még a 4-es metrót is valaki tovább építené!), a Vasutaknál, csak a fontosabb utak lennének meg, ezáltal a helyi buszokon lenne több "vendég"
2. Egy külföldi vagy hazai megacég (lásd. Malév), jönne a régi helyére, aki egy ideig "becsületesen" végezné munkáját, aztán jönne a ,,BKV leépülés" és ugyanott tartanánk.
3. Semmi, minden úgy maradna. Az állam egy ideig húzná az igát, de a nép nem bírná, ezért mi is a görögök útjára jutnánk.
Semelyik verzió nem kecsegtet szinte semmi jóval. Reméljük azonban, hogy valami olyan történik (pl.: a világ összes hitelét elengedik ) ami nekem nem jutott eszembe. Ha a BKV vagy a MÁV is csődbe megy, akkor sokak élete nehezebb lesz, a vidékiek nem tudnának bejárni. Nekem is ahhoz, hogy némely családtagomat meglátogassak Újpestről kéne mennem Csepelre.
Bízom benne, hogy nem fog ilyen történni!
V2-ön egy karakter bemutatkozása:

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 140 sebzést okoztál, és 222 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 5046 lélekenergia és 26

Ugyanezen a világon jelentkezett a szövetségembe egy kari, a jelentkező szövege:

sdjggggggslgjdkdfjkds Csak, hogy írjak vmit. JAAAAAAAAA amúgy erős vagyok!
Dátum: 2011.05.25. 12:36:56
Mennyi a beugró?
Oldal: 1