Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Huligan

Oldal: 123456789
Dátum: 2008.12.11. 16:39:33
Igen,jobban van már.Főleg azért,mert már otthon vannak.
Dátum: 2008.12.11. 16:27:45
Szia Mindenkinek.

Újra itt vagyok.Köszönöm a tegnapi kedves szavakat mindenkinek.Külön köszönet Telknek és Cirmosnak.De én is szeretnék lakást kapni Poker Capeban.
Dátum: 2008.12.11. 14:59:00
Sziasztok.
Nekem meg az lenne a bajom hogy az egyik vadászatomért járó 380LE-t nem számolta be a rendszer.Az előtte lévő és az utánna következőt viszont beszámolta.Azért az a 380LE és a 11 TP mégiscsak jól jönne számomra.Elvesziteni nem tudtam mert jelenleg nem vagyok párbajképes.
Dátum: 2008.12.10. 17:34:53
Igen.De most egy darabig nem nagyon fogok irkálni fórumra,mert kicsit ( iszonyatossan nagyon) ideges vagyok.És aggódok is,mert kislányomat reggel kórházba kellett vinnünk.Úgyhogy most egyedül gubbasztok itthon,mert csak 1 ember lehet folyamatosan a kislány mellett látogatási idő után.Így feleségem ottvan mellette,én meg.........
Ráadásul holnap megint meló.
Ilyenkor kicsit magamba fordulok,de azért beköszöntem nektek.
Dátum: 2008.12.10. 17:17:46
Szia Mindenkinek.
Dátum: 2008.12.10. 17:09:54
Aki pedig volt katona,az tudja hogy a rang az lehet Gróf,Báró vagy Herceg.Uniformisos barátainknál az rendfokozat.Legyen az katona vagy rendőr.
Dátum: 2008.12.10. 06:15:16
Idézet: Texex - 2008.12.10. 00:43:02
Egyre többször olvasom hogy, ha a fantasy, sci-fi, kérdések jók, akkor az én sport kérdésem miért spec.?
A válasz egyszerű, kérlek nézd meg hogy milyen játék is ez?
Ha majd focistákat kell cseleztetni a játékba és azért kapod a pontot , és abból fejleszted a gyorsaságát, pontosságát, rúgó képességet, szakértelemnek meg a szimulálást és hasonlókat, akkor ezek a kérdések tökéletesek lesznek ott. Viszont addig itt egy fantasy játékban , ami a Túlélők Földje, HKK, majd Ősök Városából ered, hadd lehessen már inkább ilyen kérdéseket feltenni. Ráadásul a Beholder adja ki ma az egyik legtöbb ilyen jellegű könyvet, és övé a TF, HKK, ŐV is/nézz képernyő bal oldalára a hirdetésre :-) / , talán érthető ha át megy jó pár ilyen kérdés is. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy egy 100példnyában meg jelent könyv, amiről senki se hallott a kérdezőn kívül /saját mű?/ az nem spec. , de talán a több nyelvre is lefordított sikeres írókat csak azért mert te nem ismered kizárni azért mert fantasy nem itt kéne.


Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb). Ha ilyen kérdést kell értékelned, válaszd a Rossz kérdés opciót. Kérjük, ügyelj a helyesírásra, és használj magyar ékezetes betűket! Ha olyan kérdést kell értékelned, amelyben súlyos helyesírási hiba van, válaszd a Rossz kérdést.

A sport,a matematika,fizika,klasszikuszene (bizonyos szintig),szépirodalom az alapműveltség kategória.Minden rangosabb sportesemény után hetekig arról szólnak a hiradások.Valahogy nem sűrűn hallom a televizióban Chara-dint,Skandar Graunt és egyéb mittudom én kit emlegetni.Azt kéne már végre felfogni néhány embernek,hogy van élet a HKK-n kívűl is.Engem soha nem érdekelt az ilyesmi.Nehogymár azért kezdjem el tanulmányozni a szerepjátékos és fantasy kártyákat,mert egy bizonyos réteg keni-vágja az ilyen jellegű témát.Vagy már az iskolában is tanitják a fantasy regények íróit?
Dátum: 2008.12.09. 22:55:15
Jó éjt mindenkinek,aki megteheti álmodjon szépeket.
Dátum: 2008.12.09. 22:54:15
Én sokáig csak figyelgettem az eseményeket hozzászólásokat.Pl. ezek a dolgok nem tetszenek nekem mint hogy cirip,kortevirag és még jópár ember,tényleg a satnya,speciális jellegű kérdéseket jelzik,de valakik gyáván megbujva leértékelik a hozzászólásokat.

Amúgy tényleg nem zavar ha lepontoznak vagy negativ kritikával illetnek.Az is egyfajta vélemény.Mellesleg van egy mondásom is.Nem tőlem származik az eredetije: Soha senkitől nem kértem,és nem is várom el hogy szeressen vagy tiszteljen.Majd a tetteim,szavaim igazolnak.
Dátum: 2008.12.09. 22:44:15
Az csak két példaeset.Ott arra akartam helyezni a hangsúlyt hogy ne majmoljuk már ennyire a Nyugatot.De érdekes hogy ilyenkor nincs hőbörgés.Már régebben is irtam ehhez hasonlót,de akkor se jött rá válasz,csak lepontozás.Valaki vagy bevállalja a véleményét nyiltan vagy ne reagáljon sehogy.Nem zavar ha lepontoznak,de az igen hogy gyáván név nélkül teszi ezt.
Dátum: 2008.12.09. 22:34:21
Idézet: Atreus - 2008.12.09. 22:25:13
Melyik hozzászólásodról beszélsz?


Kviztopicba irtam egy kis véleményt.Kiváncsi voltam mi lesz az eredmény.Reakció semmi.De vannak akiket megsértettem,mert lepontoztak.De olvasni legalább tudnak.
Dátum: 2008.12.09. 22:30:53
Idézet: Huligan - 2008.12.09. 21:50:45
Nekem meg az nem tetszik hogy mindig mindenki az alapműveltséggel jön legyen az bármilyen jellegű kérdés.De kérdezem én naív.Miért kéne nekem ismernem vagy tudnom mi az a HKK vagy melyik milyen programnyelv?De az is érdekes számomra hogy a legtöbb vita más Nemzetek jeles képviselőiről vagy történelmi eseményeiről keletkezik.De mivan a MAGYAR írókkal,kö
ltőkkel,sportolókkal,eseményekkel?Azokat illene guglizás nélkül is tudni.

Melyik nem Móra Ferenc műve?

Rab ember fiai
Nádihegedű
Úri muri
A cinege cipője

A kérdésre eddig 22 jó és 32 rossz válasz érkezett.


Melyik művet nem Mikszáth Kálmán írta?

Szent Péter esernyője
Akli Miklós
Kincskereső kisködmön
A beszélő köntös

A kérdésre eddig 33 jó és 33 rossz válasz érkezett.

Számomra ezek az eredmények nagyobb szégyent jelentenek,mint az hogy valaki,aki nem szereti a focit nem tudja ki melyik Nyugati klub edzője volt,van,lesz.Vagy az hogy vannak akiknek nem mondanak semmit azok a becenevek hogy "Görbe", "Fekete párduc","Száguldó őrnagy".De a HKK-s és egyéb szerepjátékos,meg programozási dolgokat mindenki kell hogy vágja mint a katonatiszt.Na de nehogy már.

Ja,és nyugodtan le lehet pontozni.A tényeken akkor se változtat.

Azt el is felejtettem említeni hogy negativ pontozás esetén indoklás is jár.Nem csak úgy meglapulva,név nélkül osztogatunk,mint ahogy az sok esetben megtörténik.
Dátum: 2008.12.09. 22:23:45
Ezt a sok nyámnyila gyáva embert.Reagálni nem mer a hozzászólásomhoz a kvíznél,de kifejezésre juttatja nemtetszését pontozással.Na de mindjárt felpaprikázom a hangulatot.
Dátum: 2008.12.09. 21:53:59
Adtam melót a kvízbeszólogatóknak.Most kicsit leszállnak korteviragrol.
Dátum: 2008.12.09. 21:50:45
Nekem meg az nem tetszik hogy mindig mindenki az alapműveltséggel jön legyen az bármilyen jellegű kérdés.De kérdezem én naív.Miért kéne nekem ismernem vagy tudnom mi az a HKK vagy melyik milyen programnyelv?De az is érdekes számomra hogy a legtöbb vita más Nemzetek jeles képviselőiről vagy történelmi eseményeiről keletkezik.De mivan a MAGYAR írókkal,kö
ltőkkel,sportolókkal,eseményekkel?Azokat illene guglizás nélkül is tudni.

Melyik nem Móra Ferenc műve?

Rab ember fiai
Nádihegedű
Úri muri
A cinege cipője

A kérdésre eddig 22 jó és 32 rossz válasz érkezett.


Melyik művet nem Mikszáth Kálmán írta?

Szent Péter esernyője
Akli Miklós
Kincskereső kisködmön
A beszélő köntös

A kérdésre eddig 33 jó és 33 rossz válasz érkezett.

Számomra ezek az eredmények nagyobb szégyent jelentenek,mint az hogy valaki,aki nem szereti a focit nem tudja ki melyik Nyugati klub edzője volt,van,lesz.Vagy az hogy vannak akiknek nem mondanak semmit azok a becenevek hogy "Görbe", "Fekete párduc","Száguldó őrnagy".De a HKK-s és egyéb szerepjátékos,meg programozási dolgokat mindenki kell hogy vágja mint a katonatiszt.Na de nehogy már.

Ja,és nyugodtan le lehet pontozni.A tényeken akkor se változtat.
Dátum: 2008.12.09. 21:17:32
Én pedig még tovább is léptem.Kvízkérdést se fogok feltenni.Pedig elég jókat írtam eddig.Az utolsó kérdésemet picit elszúrtam,és kértem javítást.Javítás helyett törölve lett,mert állítólag már sokféleképpen van a rendszerben.De én egyikkel se találkoztam.Pedig 1331 jó válaszom van eddig.De bezzeg foci,HKK meg sorolhatnám a buta kérdéseket is azokat 3-4 naponta ismét megkapom.
Dátum: 2008.12.09. 20:43:10
Miért is lennél te nyafis és önző?Legalább 3 mondatos választ kérnék.
Dátum: 2008.12.09. 20:38:29
Sajnos beleolvastam a west fórumba is. Na többet azt se olvasom.A kultúra kiverte ott a biztosítékot.Én még szerintem nem is beszéltem annyira nem szépen.És fogadni mernék hogy az ott trágárkodók tulnyomó többsége még 17 éves sincs.
Dátum: 2008.12.09. 20:28:36
Na jó.Fő a hidegvér.De ki volt az a pihentagyú,majdnemnormális vakvarjú,aki ellopta a talpam alól azt a bogyófőldet ahol melóztam?Vagy már westen is megjelentek a telekspekuláns földrabló idegenek?Kőkemény 51 percet kellett talpalnom a legközelebbi prostituált bogyóföldig.De legalább tudok majd gabonaörlést csinálni ezerrrel.
Dátum: 2008.12.09. 19:28:04
Köszönöm kedvességeteket.Hálám örökké üldözni fog mindannyiótokat.Csak arra vigyázzatok,nehogy utol is érjen.
Oldal: 123456789