Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Huligan

Oldal: 123456789
Dátum: 2008.12.12. 13:04:23
Ahhoz hogy eltudj valamit adni,elkell menned abba a városba.Csak akkor működik az adás-vétel.
Dátum: 2008.12.12. 12:12:48
Az lehet,de nem fogok másokat eltartani.Dolgozzanak meg érte ők.De veletek más a helyzet.
Dátum: 2008.12.12. 12:09:32
Sziasztok.
Ha lenne vegyesbolt a városban tudnék eladi hollótollat,cukrot,bogyót,lisztet stb.Direkt azért tartogatom,mert kivülállóként tudnám gyarapítani a város kasszáját.De ma ott fogok aludni a Hotelben.
Dátum: 2008.12.12. 05:38:45
Ne haragudj cirip,de tévedsz.

Megkaptad érte a Lét? Mert Hatse vagy értékel, és visszadobja már szerepelttel, vagy az adatbázisból veszi ki javításra/törlésre a már elfogadott kérdést.A kettő közt nincs átmenet.


Nem kaptam érte LE-t,mert amint észrevettem jeleztem azt az apró helyesírási hibát.Már értékelésre se került.Eddig 1376 kérdésre válaszoltál helyesen.Eddigi kérdéseid értékelései: 16 jó, 3 rossz, 0 törölni.
Dátum: 2008.12.11. 22:50:50
Na most elbúcsuzom.A holnapi viszont írásig.Dolog van oszt menni kell.

Pedig mindig mondom hogy a sok munka az ivás rovására megy.fletó,kóka,demszky.Te jó ég!!!
Azt hiszem ez az antialkoholizmus első jele. Holnap leiszom magam,hogy ne beszéljek ennyire félre.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé.

Jó éjt nektek.Nekem meg kevés munkát éjjelre.
Dátum: 2008.12.11. 22:34:22
Na de kérem.Hogy mi milyen feledékenyek vagyunk.Kifelejtenénk a sorból nagytiszteletű főkáoszvezért?Azért valljuk be emberek hogy a fletó,kóka,demszky trió mekkora ellenfél lenne a west birodalmában.Nem lenne korrupció,meglenne a közlekedési infrakstruktúra.Nem kéne nyüves szamáron caplatni.Lenne körforgalom meg volna kit kőrözni is.
Dátum: 2008.12.11. 22:06:38
Egy szóval se mondtam ilyet.Egyébként én így kerestem rá: beirtam gogli barátomba a kérdést,és ő kiadta ezt válasznak.
Keresési javaslat: Ki volt solamnia lovag az alábbiak közül?

Na így találtam rá arra.De ennél többet nem tudok róluk.Lehet hogy valami régi titkosszolgálati csoportosulásról van szó,azt az adatvédelmi biztos letiltotta a személyes adataik közlését.

De nagyon speciálisnak tűnik nekem ez a kérdés.
Dátum: 2008.12.11. 21:53:31
A nyomok eltüntetésében szerintem mi igencsak kispályás napközisek vagyunk hozzájuk képest.Mekkora gazdasági reformkor lenne ott.6-os metró a bőrcserzőteleptől az istállóig.M900-as sztráda a disznóőrzéstől 22 alagúton,30 völgyhídon át az erődig.Húúúú,hogy én mekkora idióta vagyok.fleto meg kóka a westen.
Dátum: 2008.12.11. 21:42:07
Na ja.Már látom is magam előtt fleto és kóka adóellenőröket,amint a west birodalmában bokortól fáig osonva követik a renitens aranyásót,keritésjavítót.Aztán mikor már majdnem beérnének a lóvéval a városkasszához,mint a villám ott teremnének és elvennék a zsét.
Dátum: 2008.12.11. 21:25:16
Mert solomniai lovag nem létezik.Szerintem elirta a második o betüt.

De ha valaki többet tud róluk igazán megoszthatná velünk is.

Solamnia Lovagjai: A Solamniai Lovagok az
igazság és becsület bajnokai. Szigorú becsületkódex
szerint élik életüket, melyet Eskünek és
Szabályzatnak neveznek, és akár életük árán is
hűek maradnak hozzá. A Solamniai Lovagoknak
három különálló rendjét különböztetik
meg: a Korona Lovagjai, a Kard Lovagjai, és a
Rózsa Lovagjai.

Ez a kép tus és tollrajz, azután készült, hogy olvastam Margaret Weis és Tracy Hickman Dragon Lance A téli éj sárkányai c. nagy sikerű könyvét. Mai napig egyik nagy kedvencem ennek a sorozatnak 3 kötete. (Az őszi alkony sárkányai, A téli éj sárkányai, A tavaszi hajnal sárkányai) Nekem az 1992 kiadás van meg melyekbe az illusztrációkat Jeffrey Butler készítette.
Dátum: 2008.12.11. 21:20:01
Csak nehogy közben újitásként bevessenek adóellenőröket is a játékba.
Oszt ha nincs jövedelemigazolás,fizetésiszalag...
Dátum: 2008.12.11. 20:07:53
Idézet: cirip - 2008.12.11. 19:46:03
Nem, még van belőle pár másik
és nem kizárva lett, írhatsz másik kérdést, ha csak az volt a gond, hogy már szerepel a kérdés.
Nem vesztettél semmit.


Ne haragudj cirip,de tévedsz.


Címzett: Hatsepsut | Cím: kvízkérdés javítása
2008.12.06. 13:25:36


Szia.

Ne haragudj,hogy itt írok,de sajna elkövettem egy apró helyesírási hibát az utolsó feltett kérdésemben.

Ki volt a " haza böcse"?

Kossuth Lajos
Széchenyi István
Deák Ferenc
Batthyány Lajos

Kimaradt véletlenül az l betű a bölcse szóból.Szeretném ha javitásra kerülne ez az apró hiba.Segitségedet előre is köszönöm.

üdvözlettel:Huligan

A válasz:

Szia!

Ne haragudj, de ez a kérdés már eddig is 27 példányban szerepelt, így nem tudom javítani.

Hatsepsut


Eddig még egyszer sem találkoztam a 27-ből valamelyikkel is.De én se kaptam lehetőséget új kérdést feltenni.
Dátum: 2008.12.11. 19:42:48
Mi Franz Beckenbauer "beceneve"?

A Császár
A Keselyű
A Király
A Szikla

Van már ilyen jellegű kérdés,csak ott "gúnyneve" szerepel.
Dátum: 2008.12.11. 19:09:22
http://www.youtube.com/watch?v=-mi5nSY9pqk&feature=related

Sajnos évtizedek óta ez a helyzet.Mert tűrünk és csak tűrünk.
Dátum: 2008.12.11. 18:55:50
Ja,meg 4-es metrót a totális csődben lévő BKV-nak.Alagutat,mert az nálunk olyan ritka mint a fehér holló.Plazakat,mert annyira gazdag állampolgárok vagyunk,hogy egy városunk 10-15 plázát is elbír.És inkább nem is folytatom.
Dátum: 2008.12.11. 18:51:36
Berlin egy fantasztikus város! Mekkora a legnagyobb kiterjedése?

10 km
45 km
65 km
15

Miért kéne nekünk ezt tudni?wikin is keresgéltem,de sokáig tartana előbogarászni.A tippem viszont bejött.
Dátum: 2008.12.11. 17:46:22
Semmi és senki sem tökéletes.Mindennek és Mindenkinek megvannak a hibái.Aki ezt tagadja nem mond igazat.De minden hibára lehet találni megoldást.Az akarat nagy úr.
Dátum: 2008.12.11. 17:22:29
Részben én is.Annak nagyon-nagyon örülök,hogy kis hercegnőmék végre otthon vannak.De ami a játékokat illeti.Kezdek egyre jobban csalódni ebbe is meg a westbe is.De a jó társaság ellensúlyozza a dolgokat.
Dátum: 2008.12.11. 16:59:41
Az lehetséges hogy napi szintű probléma.Éppen ezért nem fogok többet őskőre költeni 1 Forintot sem.Tudom hogy sok munka van meg minden,de azért valamit csak lehetne tenni.No de mindegy.Ami nem megy,nem kell erőltetni.Ami a játékosok kárára van az jó de..............
Dátum: 2008.12.11. 16:46:19
Ezuton szeretnék köszönetet mondani a gyors reakcióra ami a 380LE-t és a 11 TP-t illeti.De legalább nem kell gondolkoznom rajta hogy vegyek-e legközelebb is őskövet vagy ne.Na mindegy.LE-nek és TP-nek búcsut intettem.
Oldal: 123456789