Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Huligan

Oldal: 123456789
Dátum: 2008.12.13. 21:56:48
Nem akarásnak nyögés a vége.Csak szigorúbb törvénykezés kellenne.Jobban kéne védeni a családokat.Ja és a családon belüli erőszak fogalmát is bőviteni kellene.Ne csak az számitson annak amikor már súlyos,maradandó sérüléseket szenved az áldozat.De bezzeg valamelyik nagykutya lánya kerülne ilyen házasságba,egyből törvénymódosítások százai lennének.De mit várunk olyan törvényhozóktól akik évek óta lopnak,csalnak hazudnak?

Napjainkban már egy tanárt is megverhetnek egy ejnye-bejnyével megúszva.Meg mentőst is fel lehet pofozni.Meg 14 éves kislányt megerőszakolni,megfojtani.stb.

Erre szokták mondani: szar az élet,de a grafikája nagyon ottvan.
Dátum: 2008.12.13. 21:44:37
gringo
A gringo szerte Latin-Amerikában kifejezetten pejoratív tartalmú, konkrétan az észak-amerikai fehérek (és úgy általában a fehér bőrű idegenek) gúnyneve. Eredeti jelentése egyébként idegen, jöttment.
Dátum: 2008.12.13. 21:35:40
Szerintem nem volt durva.Az én faterom is egy gyökér alkoholista volt,aki a családját üldözte részegen,mert csak ahhoz volt mersze.Persze ahogy növekedtünk fordult a kocka.De persze addig nem csinál semmit a törvény amig vér nem folyik,vagy meg nem hal valaki.Úgyhogy nekem aztán magyarázhatják hogy sajnálni kell az alkesz állatokat,mert az betegség.Igen az.A fejében beteg.Nincs akaratereje leállni.
Dátum: 2008.12.13. 19:59:07
Pont annak a részeg idiótának való a gombaszedés.Kóstoltasd is meg vele amit talált.Ha a családnak van egy kis szerencséje akkor gyilkos galócát is talál.Akkor már no problem.
Dátum: 2008.12.13. 19:52:33
Neked is.Szomszédhoz át.kop-kop.Gombája van?Nincs.Akkor menjen vegyen gyorsan.
Dátum: 2008.12.13. 19:40:02
Mellé egy kis agávépálinka.Hmmmmmmm.Tudnak élni mexikói barátaink.De azért a mi babgulyásunk se semmi.
Dátum: 2008.12.13. 19:29:13
Meg kell még 6 tp és 13-as szintű vagyok.
Dátum: 2008.12.13. 19:22:26
No akkor westen rendezzünk partit.Van dohányom annak aki igényli.Lisztem,babom,bogyóm, cukrom,pisztrángom kajához.És van még 3 kupac aranyam is ha kéne még valami.
Dátum: 2008.12.13. 18:58:48
Én nemrég találtam az erődben egy törött whiskeys üveget.
Dátum: 2008.12.13. 18:55:46
Nekem mondod? Anno a Nápstadionnál a 75-ös troli megállójának a tábláját bámultam és közben mondogattam hangossan hogy ekkora szemétséget,ilyen pofátlanságot kiirni egy nyilvános helyre.Nahát ez felháborító.Egy ideig csak néztek az emberek,egyre többen.Majd mikor elmentem onnan pár méterre egymás után tolakodtak megnézni mi van odaírva.

Na mégis mi lett volna,ha nem a megállók nevei és a menetidő?
Dátum: 2008.12.13. 18:45:43
Persze,mert mindig csak a móka meg a kacagás.

A travian s5-n Terrorista néven játszottam.Kiirtam hogy elérhetőségem:

www.afganhegyekalja.afg

Kiváncsi lennék rá mennyien próbálták ki működik-e.
Dátum: 2008.12.13. 18:28:47
Köszi,már jól van.Tegnap birkóztunk,meg videóztunk a gépen.Én amolyan szolgálunk és félünk helyzetben vagyok.Diszkó.De jó is lenne olyan meló.Abban legalább lóvé is van.Mindig mondom is.Ha mégegyszer születhetnék tuti bérgyilkos lennék.

1, mindig szükség van rájuk
2,én szabom meg az árat
3,annyit keresnék mint állat

És még akkor se lenne baj ha elkapnának mert bevinnének a sittre minimum életfogytra de

1, főznének mosnának rám
2,igazi úrként nyitnák és zárnák előttem utánnam az ajtót
3,és még az ablakomra is rácsot tennének nehogy valami idióta bemásszon hozzám.
Dátum: 2008.12.13. 18:05:49
Á dehogy kiskezeit csókolom,nagysága.Én olyat soha ebben a büdös életben nem csináltam. Csak próbálkozom.Imitálgatom a dolgokat.Megfigyelgetek,kérdezgetek meg ilyesmi.
Azt vagy lesz valami vagy nem.

Szia Telk.
Dátum: 2008.12.13. 17:55:44
Hát én sajna semmikor.
Kivégeznének.Vagy ti hoztok,vagy nem.
Dátum: 2008.12.13. 17:48:38
Autók,banda,Szeged.Meg töltött káposzta?Akkor gyertek erre is.Mi az a 22 kilométer?
Dátum: 2008.12.13. 17:23:04
Akkor vegyél a macskádnak Scooby Doo jelmezt.
Dátum: 2008.12.13. 17:19:37
Hááát úgy hogy becsöngetsz minden szomszédodhoz és mekérdezed mit főztek.Ha szerencséd van az egyik azt csinált.Akkor pedig meghivatod magad egy tányérra valóra.
Ha nem ad,fenyegesd meg hogy ráuszítod vérengző fenevad kutyádat.
Dátum: 2008.12.13. 16:44:42
Van egy 3 éves kislányom és már ő is tudja ki az a Lolka és Bolka.Valamint ismeri Süsüt is.Nagy Minimax rajongó a lány.És sokszor én is ott ülök vele mesét nézni.Én nem nézek le senkit azért ha valamit nem tud.Senki és semmi sem tökéletes.Nincs végtelenített memóriája agyunknak.Nem ismerhetünk mindent.De könyörgöm.Ha sokaktól elvan várva hogy goglizzuk ki a HKK-s dolgokat,meg a fantasy,anime regényeket,akkor mi is hagy várjuk már el hogy a hazai ismert emberekről,művekről,találmányokról próbáljunk meg minnél többet megtudni,megtanulni.Elvégre rengeteg kvízkérdés iskolai tanulmány,vagy pedig a televízió és olvasott média nyomán eljut mindenkihez.
Dátum: 2008.12.13. 16:25:05
Idézet: Sir Ny - 2008.12.13. 16:19:11
Ki mondta: "Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel."?
Winston Churchill
Ronald Reagan
Albert Einstein
Teller Ede

szerinte Albert Einstein. szerintem meg Albert nem tudott magyarul, így ilyet soha nem mondhatott.


De gondolom ha angolul lett volna Einstein mondata írva,most az lenne kifogásolva.Mert bizony ő mondta.
Dátum: 2008.12.13. 16:21:21
Na igen.Morzsa bátyó,Buksi.....
De eljön még az az idő,hogy ők is a feledés homályába merülnek.
Oldal: 123456789