Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Huligan

Oldal: 123456789
Dátum: 2009.06.11. 22:44:03
Kezdjük sorjában.

Van jó minőségű termőföldünk.Ha az állítólagos rendszerváltás óta nem rombolnák a mezőgazdaságot,nem ellopnák politikusaink az adóforintjainkat,hanem arra fordítanák amire kellene nem kéne behozni a silány minőségű búzát stb.Ha nem hagyták volna bezárni cukorgyárainkat.Miért van az hogy a hazai állattenyésztőkön maradnak a jószágok,mégis özönlik hazánkba a silányabbnál silányabb hústermék.De vehetnénk a tejipart is.Vannak feltalálóink akik kénytelenek eladni külföldön a szabadalmakat,mert a kormányaink nem látnak benne fantáziát és azonnali óriási hasznot.Vajon mekkora bevételei lennének az államkincstárnak ha itthon gyártanák a termékeket és mi adnánk el utána?

Volt egy Ikarus gyárunk,egy Rába Művek,egy Ganz gépgyár,Dunaújvárosi acélmű,Diósgyőri kohó.Vajon miért tették tönkre?Miért kell mindent eladni,elkótyavetyélni külföldi kézre játszani?
Vajon a MOL miért nem tudott gépet bérelni a Horvátoktól,mint a kanadai cég?Bezzeg az oroszoknál fúrkáltak.
Ha egy multi cég adómentes lehet időtlen időkig,ráadásul úgy hogy a bevételét is kiviszi Hazánkból miért sanyargatják a hazai kereskedőket vállalkozásokat mindenféle adókkal?
Miért fizetünk dollár milliárdokat a gázért az oroszoknak és a németeknek(ráadásul ők is az oroszoktól érkező gázt adják el nekünk csak kicsit drágábban) amikor mi is elő tudnánk teremteni a hazai szükségleteket?

Nem kellene más csak annyi hogy olyanok kerüljenek kormánypozícióba akiknek tényleg jelent valamit az hogy Magyarország.Akik nem azért kerülnek oda hogy meglopjanak minket,hanem értünk vannak és szülőhazájukért.
Dátum: 2009.06.11. 16:30:27
Hogy miért is tart csonka Hazánk ott ahol tart?Nem lenne szükségünk az EU-ra,mert megvan mindenünk ami kell az önállósághoz.Csak az a baj hogy bizonyos érdekek miatt tönkretesznek,ellopnak,eladnak mindent.A parlamenti pártok csak szónokolnak a Magyarságról és arról mi miért jó szerintük.Lassan odáig jutunk hogy saját szülőföldünkön még a belélegzett oxigén után is adót fogunk fizetni.

Makói gázfosztás!!! Tudjon róla minden Magyar!!!

Gombostűt a tűpárnában.

Magyarország földjének mélyén,
Makó közelében olyan gázkincsre bukkantak hivatásos külföldi
kincsvadászok, amely negyven éven át képes volna biztosítani
Magyarország gázellátását, vagy a mostani ínséges időkben egy intenzív,
húsz évre rövidített kitermelést véve alapul, akkora bevételhez
juttathatná a magyar államkasszát, amely rövid idő, mondjuk öt-tíz év
alatt a magyar életszínvonalat körülbelül az ausztriaira emelné, és húsz
év múltán a magyar gazdaság csak e gázkincsnek köszönhető en
felzárkózhatna a gazdag Európához.

Mindebben nincs semmi túlzás. Minden érdeklődő ember tudta, hogy az
Alföld mélyén többféle kincs lapul - olaj, gáz, termálvíz -, csak meg
kell találni, de az sem nehéz, csupán fúró és némi türelem kell hozzá.

Körülbelül olyan feladat ez, mint gombostűt találni a tűpárnában.. A
Falcon Oil, ez a kanadai központú multi cég képes volt - saját állítása
szerint - egy éven át keresni, amíg telibe találta a gombostűt, vagyis a
600 milliárd köbméteres gáztartályt, lent, hat kilométer mélyen a föld
alatt.

A cég - nem tudni hogyan és mennyiért - kizárólagos jogot kapott 35 évre
a magyar államtól a gázkutatásra, és ami elképesztő, a gáz kitermelésére
és eladására is. A magyar állam szerényen csak 12 százalék
bányajáradékot kér cserébe, vagyis odaajándékozta a Falcon Oil-nak e
páratlanul értékes gázkincs 88 százalékát.

Hogy mennyi pénzről van szó? Ebből a gázkincsből az utolsó fillérig ki
lehetne fizetni a teljes magyar államadósságot, ami egyúttal a magyar
gazdaság elképesztő felerősödését eredményezné. Avagy fel lehetne
függeszteni a megszorításokat, sőt emelni lehetne a nyugdíjakat és a
béreket, és a gazdaságot serkentő intézkedéseket lehetne indítani.

Felfoghatatlanul sok pénz, ami a jelek szerint majdnem mind a másé lesz.
Nem kell, hogy így legyen. A magyar jog ismeri a feltűnően aránytalan
szerződés fogalmát. Az ilyen szerződést meg lehet támadni, és amíg
jogállami volt Magyarországon, addig a bíróság az ilyen szerződéseket
meg is semmisítette. Íme, itt a nagy történelmi pillanat a nagy közös
cél, amelynek mentén közös nevezőt találhatnának az ország egymással
szembenálló erői.

Senki nem vitatja el a külföldi befektető jogát a tisztes haszonhoz, de
senki sem fogadhatja el a tisztességtelen haszon érvényesítését.
Tudtuk, hogy Magyarország földjének mélyén kincsek lapulnak, örömmel
vettük a kalandos kedvű vállalkozók jelentkezését, azonban az államnak
jól felfogott érdeke, hogy az ország földjében rejtőző kincs kiaknázása
az ország népének érdekeit szem előtt tartva történjék.
Magyarország nem Rhodesia, és ez nem a XIX. század.

A Gyurcsány-kormány lapzártakor hallgatott a szerződés tartalmáról. Van
azonban egy pont, ahol már meg kell állítani a dolgok menetét. A makói
gázkincs kitermelése nem történhet meg a mostani feltételek között. Az
ország népe nem nézheti ölbe tett kézzel saját kifosztását. A történelmi
hanyatlásnak és a kollektív hülyeségnek egy ponton véget kell vetni.
Azért, mert lelkiismeretlen bűnözők a maguk pitiáner hasznára, olcsó
jutalékokért kiárusítják apránként és nagyban az ország kincseit, még
nem kell feladni mindent, még érdemes harcolni mindazért, ami megmenthető.

A magyar nagytőkének sem áll érdekében az ország kifosztása. Talán
vegyünk példát a horvátokról Ők nem adták oda koncesszióba sem 35 évre,
sem rövidebb időre, sem a Falcon Oil-nak, sem másnak az Adriát.
Inkább maguk építettek autóutat, hogy a turisták kényelmesebben
odaérjenek. Nota bene: az ügyes kanadaiak a horvátoktól bérelték azt a
fúrótornyot, amivel Makónál gázt találtak.


Küldd tovább mindenkinek!
Tudjon róla minden Magyar!

Juhász Ágnes Katalin

________________________

Juhász Ágnes Katalin

FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Dátum: 2008.12.14. 16:08:44
Na de hol volt itt politizálás?Én csak tényt mondtam.De sajnos tényleg olyan időket élünk,ahol annak kell szégyenkeznie aki Magyarnak vallja magát,és nem nyugszik bele trianon gyalázatába.Na azt hiszem végzetúr fórumon is befejezem pályafutásom.
Dátum: 2008.12.14. 15:45:23
Az állítólagos ultrajobbos Kárpátia az egyik.De nem érdekel hogy mit hisznek tudatlanok.Revizionistaként voltam én már minden a balosok szemében,csak jó fiú nem.
Dátum: 2008.12.14. 15:32:30
Vazze.Leultrajobbozták egyik kedvenc zenekaromat. Még ilyet.Na most megyek beverek 3 dl páleszt 2 liter sört meg 5 kirakatot.
Dátum: 2008.12.14. 15:29:53
Idézet: Mespe - 2008.12.14. 15:25:00
Mi a címe a Kárpátia 2008-as albumának?
Istenért, hazáért
Idők szava
Piros, fehér, zöld
Tűzzel, vassal


Spec. Na meg nem hiszem, hogy egy ultrajobbos zenekar diszkográfiájának itt a helye. Törlés.


A Kárpátia kedvenc együtteseim egyike.És inkább legyek ultrajobbos,mint a másik irány képviselője.
Dátum: 2008.12.14. 15:26:12
Egy tűzoltóságon a laktanyaparancsnok kényelmesen lesétál a beosztottaihoz, leül, iszik egy kávét, majd megszólal:
- No, fiúk, lassan lehet szedelődzködni, ég az APEH.
Dátum: 2008.12.14. 15:18:23
Idézet: Edef - 2008.12.14. 15:10:35
Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.14. 13:54:40
Idézet: Roseprincess - 2008.12.14. 13:39:00
Hány féle kanyar van a világon???

1.000.000
2*
2.007.865
100.007.545


ööö... ezt a kérdést nem egészen értem, valaki felvilágosítana, mire is gondolhatott a kérdező pontosan?

Gondolom jobbkanyar és balkanyar, de marhaság az egész.

A világ nem csak a Föld!
Ha így nézzük akkor nem csak két dimenzióban kell gondolkodnunk, hanem térben, három dimenzióban. Gondolj egy űghajóra!
Tehát lehet felfelé és lefelé is kanyarodni. Ez már négy irány. De mi van, ha egyszerre jobra és fel? Aztán, ha jobban jobbra és kicsit le? Tehát innentől kezdve végtelen sok írány létezik a világon!


Ne vedd sértésnek Edef,de hálát adok a sorsnak hogy nem te építed az utakat.
De mivel csak nekik jutott eszükbe ez a kezdeményezés,virtuálisan csak megérdemlik nem?És azért valljuk be mindenkire gondoltak és nemcsak magukra.Ha az összes szövetség belemegy,3 napig nem harcokról és csatajelentésekről fog szólni az az idő.

De ha ezt a kis gesztust is sajnáljuk vagy irigyeljük,mint a Béke Galekti-díj,akkor tényleg visszavonom a javaslatom.Előnyökkel úgysem járna senkinek.Ellentétben avval,amit Craslorgék kezdeményeztek.
Dátum: 2008.12.14. 13:44:12
A szeppuku (japánul: 切腹, jelentése ’hasmetszés’), vagy nyugaton elterjedt, az írásjegyek felcserélésével kapott másik nevén harakiri (腹切) a japán szamurájok rituális öngyilkossága, amely a szégyentől való megtisztulást szolgálja. A szeppuku elkövetője dicsőséges halált hal, családjának nem kell szégyenkezni. Szeppukut csak szamuráj követhet el az ura (a daimjó) engedélyével. Ha az elkövetett bűn nagyon súlyos volt, megtagadhatták a szeppukut a szamurájtól, és egyszerű kivégzésre ítélhették. Ebben az esetben szégyenétől nem szabadulhatott.


Tehát a harakiri is helyes válasznak minősíthető.
Magányos harcos vagyok,de Én sem fogok támadni senkit a szeretet ünnepén.

És javaslom hogy Craslorg,valamint az ELIT HORDA kapjon egy Végzetúr Béke Galekti díjat.Ez a Béke Nobel-díj megfelelője lenne.

Emelem kalapom előttetek.
Dátum: 2008.12.14. 12:50:29
Mivel nem vagyok szöviben,jelzem nekik hogy én sem fogok megtámadni senkit.
Esetleg küldök nekik szaloncukrot helyette.
Dátum: 2008.12.14. 12:23:34
Hát ha engem kérdezel magasról teszek rá,hogy ki nyerte az első meg második celebet.Valahogy nem érdekel melyik állítólagos "sztár" hogy csinál magából hülyét.Nem az a művészet amit ők csinálnak egy őserdőben pár százezer forintért(vagy millióért),hanem az, hogy több ezer család küszködik megélhetési gondokkal.És valahogy a Megafrász se érdekel,ahol elvileg Magyar tehetéges énekeseket keresnek.Csak azt nem tudom miért énekelnek állandóan angolul.Vagy már nálunk nem is a Magyar a hivatalos nyelv?
Dátum: 2008.12.14. 11:41:15
Naná.
A következőn meg már részt se veszek.
A multkor 2 napig vörös felirattal világított a bajnoki viadal.Gondolhatod mennyire érdekelt.
Az utóbbi 4 nap alatt kb. 40 alkalommal hívtak ki.Ebből 4 vereség.9 tp volt a legkevesebb.Csak azt sajnálom hogy ilyenkor nem kap tp-t állatkám.
Dátum: 2008.12.14. 11:36:09
Szia Mindenkinek.

Iszonyú jól sikerült a kvíz olimpiám.
Az első 5 kérdéshez kapásból gogli kellett volna.Na mondom erről ennyit.A következő 10 kérdést olvasás nélkül nyomtam.Ekkor áramszünet lett.
Dátum: 2008.12.14. 06:14:44
Idézet: ArkAngyal75 - 2008.12.13. 23:45:22
Idézet: Kortevirag - 2008.12.13. 23:26:13
Hány domino dölt le a 2008-as domino napon?
4345026
4345072
4345062
4345027

no comment


Nem tudod? Te műveletlen! Ezt mindenki tudja!


A helyes válasz a 4345027.Megjegyeztem magamnak,mert szerencsére végignéztem a domino day-t.Kérem a jutalmat.Calypso zokni is megteszi.
Felháborító hogy ezt nem tudja valaki.
Dátum: 2008.12.13. 22:43:16
Na most már mennem kell,mert különben szétkapnak mint afgán gyerekek a segélycsomagot.

Jó éjt Mindenkinek.Aludjatok helyettem is.
Dátum: 2008.12.13. 22:39:06
A tanultságról a saját véleményem és tapasztalatom.Találkoztam már olyan emberrel akinek 3 diplomája volt,de mind emberileg mind beszédkészségben szókincsben,viselkedésben idióta.És találkoztam olyannal is akinek csak 8 általánosa volt,de emberileg,szókincsben,magatartásban is kiváló remek ember.

És igazad van mindenhol vannak bűnözők,rossz emberek.

Ne lopj,mert a kormány nem tűri a konkurenciát.
Dátum: 2008.12.13. 22:21:16
Emeletes állatnál nincs rosszabb.

Minden ember rendőrnek születik,csak vannak akik élnek a lehetőséggel és továbbtanulnak.
Na most ezért mit fogok kapni pár percen belül itt nálunk.
Dátum: 2008.12.13. 22:06:20
Már a mienk is jó kb 12 éve.Kecskeméten van eltemetve jeltelen sírba.De mákja volt mert természetes halállal halt meg.Nem várta meg mig leérek és kinyirom.Most lehet durván hangzik számotokra,de ahhoz hogy megértsétek át kéne élnetek mindazt,amit én átéltem anyámmal és a testvéreimmel.
Oldal: 123456789