Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Greginnyo

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.12. 13:11:05
Melyik filmes univerzum kalandorai járták útjukat az Enterprise űrhajóval?
Star Trek
Starship Troopers
Star Wars
Firefly

Véleményem szerint Speciális, egy átlagos embernek ezt nem kell tudnia, hacsak nem sci-fi rajongó.

Hol született Barack Obama az Amerikai Egyesült Államok 2009-ben hivatalba lépő elnöke?
New York
Florida
Kuba
Hawaii

Ismét egy Speciális kérdés, Szerintem 10 emberből ha 1 megtudja mondani, mert halotta a tévében.
Dátum: 2010.05.10. 20:15:23
Milyen állattal kerestetik gyakran a szarvasgombát?
kecske
vadászgörény
sertés
kutya

Sertésre gondolt a srác, de betanított kutyával is szokták keresni a szarvasgombát? Akkor most mi van én is vagány gyerek vagyok mert találtam egy hibát?
Dátum: 2010.05.10. 20:08:37
Az nem nagy tudomány, hogy a mások hibáit tudja kritizálni, példa rá a többi ember akik ugyan így írogatják a hibákat, oké írogassa de akkor ne ész nélkül, hogy ez könnyű, ezt nem tudom google kell hozzá már speciális. Bár így is NÉMELYIK speciális kérdésre meglehetne mondani, hogy általános iskolában melyik osztályban volt róla szó.
Dátum: 2010.05.10. 16:17:07
Na tessék itt a példa az egészben, itt van Wacker. Osztja végig a dolgokat spec, spec, helyesírás, helyesírás, túl könnyű. De azon nem gondolkozik hogy azért könnyű mert ezt tényleg tudja egy alap kulturált ember. De amire meg nem tudja a választ, az azonnal spec. Na az ilyen ember elhúzhat a tudja hova. Illetve a legapróbb helyesírásba is beleszól, hogy húúúú na most nem fogom megérteni a kérdést mert a többet egy b-el írta, vagy mert a mondatot nem nagybetűvel kezdte.
Dátum: 2010.05.09. 10:25:03
Sziasztok. Úgy a 15.-ik rossz kérdésemnél döntöttem úgy hogy írok végre. Az egész Kvíznek nincs értelme, mivel írj olyan kérdést amit egy átlagos művelt ember tud. Mondom okés, akkor kérdezek valamit és mit kapok a végén? A Kérdés rossz értékelést kapott, mert túl egyszerűnek vélték. Akkor kicsit komolyabbat kérdezek. Válasz Lexikonális, Speciális. Hagyjuk már emberek bármelyik kérdést belehet sűríteni ebbe a két kategóriába hogy Speciális és Lexikonális. Főleg ha olyan hülye gyerekek értékelik a kérdéseket, mint egyesek itt a fórumban.
Oldal: 1