Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Immotis

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.30. 13:10:38
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

És hozzátenném még, hogy hibás is volt.
Dátum: 2010.05.26. 20:26:21
Minek nevezzük, két vagy több személy kölcsönös és egybehangzó, joghatás kiváltására irányuló akaratnyilatkozatát?

Ha ezt egy 10 éves olvassa vajon tudni fogja-e a választ? Szerintem fel sem fogja, hogy mit akar a kérdező.
Dátum: 2010.05.23. 15:53:30
a Szerencse tulajdonságodat mivel növelheted?

A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ne haragudjatok de ez az indoklás hibás... >.> Akinek nem tartozik a Végzetúr az érdeklődési körébe az minek játszik ember? Hihetetlen. Elfogadom, hogy nem jó a kérdés de akkor vegyétek már a fáradságot és fogalmazzátok meg rendesen, hogy mi vele a probléma.
Dátum: 2010.05.05. 17:07:23
Mit teszel, ha gyalogosként át akarsz menni a főút túl oldalára?
Nézel jobbra, majd balra és ha semmi nem jön, akkor átmész.
Megkersed a következő gyalogátkelő helyet.
Nézel balra, majd jobbra és ha semmi nem jön, akkor átmész.
Fogod magad és átszaladsz.

Nem azért de bármelyiket megteheted. A kérdés nem egyértelmű. Van aki csak simán átszalad, van aki gyalogátkelőn megy, van aki nézelődik is. Ugyan illik tudni hogy balra aztán jobbra kell nézni, de a kérdés nem azt kérdezi hogy helyesen mit kell tenni hanem hogy mit teszek.
Dátum: 2010.04.23. 18:22:37
Na akkor ez a kérdés meg mit keres bent?

Az alábbiak közül mi a tengeri?
Hangszer
Kukorica
Hajófajta
Vízi állat

Tudtommal vannak csak tengervízben élő állatok is,tehát nem csak a kukorica a helyes megoldás.

Azt se nagyon értem, hogy nekem miért fontos tudnom, hogy ki volt Brad Pit felesége 2 évvel ezelőtt, mert ilyen kérdést is kaptam.
Dátum: 2010.04.22. 20:56:44
Üdv mindenkinek!

Ne haragudjatok ez miért is kapott rossz kérdés minősítést?
Ki írta a Star Wars: The Phantom Menace (Csillagok háborúja - Baljós árnyak) című film zenéjét?

Johannes Chrysostomus Wolfgangus Theophillus Mozart
Ludwig van Beethoven
John Williams
Johannes Brahms

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Bárki aki egy kicsit is művelt tudja ki volt Mozart, Beethoven és Brahms így tudhatja hogy ők már régen nem éltek amikor George Lucas megalkotta a Star Wars filmeket. Így hát nem teljesen egyértelmű hogy John Williams írta?
Oldal: 1