Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kadar

Oldal: 12
Dátum: 2023.02.14. 04:57:46
Néhány megcsinált szint bukott a veremben , kb 3 templompálca mínusz. Hűségbónusz újítás, maxra futott csp, pp..... stb.
Dátum: 2012.05.11. 16:11:49
Én is hasonló cipőben járok.Reggel megcsináltam,levonta és tejesítettnek vette a küldit.Most mikor hazaértem a melóból azt látom ,hogy gyémántok levonva de a küldetés nincs teljesítve.Írtam az info@beholder.hu-ra,de az a bajom,hogy 2 napom van a templom végéig.

Ash
Dátum: 2012.04.17. 06:37:41
Most vettem át a küldetés jutalmát és nem számította be a templomban.Azért 30 küldetésnél ez már nagyon sokat számít.
Ash
Dátum: 2012.04.17. 06:16:27
A lépj be 8-at nem számolja és úgy látszik 50%-ra teljesítette a fogj el 5 állatot.A két eddig elfogottból csak 1-et számolt.
Dátum: 2011.08.26. 12:57:20
"Hamarosan elkészül, a jövő héten be fogjuk élesíteni!"


Ez 19.-én íródott.A karakter szintlépés előtt áll.Direkt vissza lett fogva ,hogy a szövetségi küldetés alatt léphessen szintet.Most nem tudok Landragórozni mert buknám az 1 szintlépést.Minek ígéritek meg ha mégsem indítjátok el.

Legalább egy pontos időpontot adjatok meg.
Dátum: 2011.01.22. 16:26:05
Lehet-e tudni,hogy mennyi lesz a LE-ből építendő adag ahhoz,hogy a karakter megkapja érte a építése szintjének megfelelő pontot?Az elején még valami olyasmi volt,hogy 3-4 vadászatnyi lesz.Van már ebben az ügyben valami konkrétum vagy ez meglepi lesz?
Mikor lesz kiírva a végső variáció az élő aukció tárgyairól?Jó lenne úgy érkezni már a találkozóra,hogy az ember képben van ezeket illetőleg és nem ott kell majd improvizálni.
Dátum: 2010.11.17. 09:38:44
Ugye az éljátékos szempontjából háromféle biztonsági szelep létezik:

1.Simán megcsinálható
2.Szinte lehetetlen
3.A játékvezetés részéről elhangzó:-most egy kicsit csinálj mást mer nincs leprogramozva vagy egyszerűen időhöz van kötve/ld.event/

Az első esetben mitől biztonsági a dolog.A második kettő meg azt üzeni,hogy most ne nagyon játssz egy fél évig de ha akarod abba is hagyhatod mert amire optimalizáltad a karakteredet azt nem tudod kihasználni.
Dátum: 2010.11.16. 12:14:40
Igazad van tudnék készíteni katalizátort és készítenék is de a per pill. véges számú ultra esszencia miatt nem veszek konvertert.Ami meg a gradulátumot illeti mivel mondjuk speciális kell a katalizátor miatt ha lesajtolok egy magas szintű állatot jó esélyem van arra ,hogy kapok még néhány átokeltávolítást tehát erre sem fogok költeni.Inkább megtartom a blökit.

Ami a reklamálást illeti olyan miatt már csak lehet reklamálni ami eddig nem is volt tudott?Te pl tudtad,hogy 10 db után jokert tervez a Beho?Vagy tudtad,hogy lesz benne ismétlődő?Ez is meg volt vitatva?

Persze be lehetett volna jelenteni még az elején,hogy csak 10 lesz de ez nem történt meg.Aki eddig erre hajtott az csak ki akarta használni a játék adta lehetőségeket.Bár ezeket általában csak "csalónak" hívják errefelé mert a Beho nem tévedhet és mindent alaposan átgondol és letesztel.
Dátum: 2010.11.16. 11:50:14
Gratulálok.Még egy fejlesztés kiherélve. Mi a francot kezdjek 13 db átokeltávolítás esszenciával.Gradulátum vétele azonnal stoppolva az esszenciakonverter sem kell már.Marad a szép lassú gyűjtögetés.

Még egyszer:GRATULÁLOK.Biztosan ez is jól át lett gondolva.
Dátum: 2010.09.29. 14:40:12
Nem is értem.Úgy lenne korrekt ha a játék leírásába bele lenne írva,hogy az eddigiek mellett a játékban külön kihívás lett a játékszabályok állandó változtatásának optimális követése.Természetesen mint új és pozitív szolgáltatás lenne megemlítve.
Dátum: 2010.09.29. 14:19:14
Néhány észrevétel:
-ha ilyen fontos dolog,hogy extra táp a láthatatlanul történő sajtolás akkor miért nem foglalkozott vele senki eddig?Elvégre a játék már fut néhány éve.
-eddig mindenki használhatta és mindenkinek ugyanúgy működött tehát az esélyegyenlőség megvolt.Most ha azok kiabálnak akik eddig láthatatlanul vadásztak akkor nem helyeselnék az elfogási esély felezését(vagy hülyék),ha pedig azok akik nem vadásztak láthatatlanul akkor ők egy mások számára jó dolgot akarnak megszüntetni ami nem egy elegáns dolog.
-azt hiszem egy játékban mindenki olyan utat választ amilyet akar.Akinek ez a játékélmény attól miért kell ezt elvenni?
-szerintem csak egy elenyésző kisebbség használja.Biztos ez a legfontosabb változtatnivaló ebben a játékban?
-a dolog szerintem nem kötelező tekintettel arra,hogy a legtöbb pók egyáltalán nem vadászik.Láthatatlanul sem.
Dátum: 2010.09.29. 13:10:59
Idézet: Prisma - 2010.09.29. 12:23:25
Miklós, nem telt el egy hét azóta, hogy ezt írtad:

Idézet: Miklós - 2010.09.22. 22:56:08
A játéktervezésben elfogadott dolog, hogyha egy játékban a játékosok több utat követnek, akkor nem az erősebbnek tűnőt gyengítik, hanem a gyengébbet erősitik. Ez egy sokkal pozitivabb dolog, nem elveszek, hanem adok.

WTF?

Egyébként az sem világos, hogy mi lenne ennek a változtatásnak az előnye. Egyelőre csak az látszik, hogy mi lenne a hátránya.


Nincsen előnye egyáltalán.Pont úgy mint a passzív kábítás eltörlésének meg a többieknek amik miatt egy csomó karakter törölt.Ezért biztos érdemes változtatgatni.
Dátum: 2010.09.29. 11:55:35
Szerintem is meg kéne oldani ezeket a nehéz és komoly dolgokat.Először is meg kéne határozni a LE/TP arányt a portyánál és a vadászatnál is.Persze úgy,hogy lehetőleg ugyanaz legyen nehogy már az egyik jobban járjon,azután el kéne helyezni a képernyő közepére két gombot a következő feliratokkal: Aktuális PP-met LE-re és TP-re váltom. ill.
Aktuális CSP-met LE-re és TP-re váltom.
Nem is értem minek kellett a kezdet kezdetén ennyire megbonyolítani a dolgot,hiszen lassan úgy is ez lesz belőle.Így jobb lesz minden,hisz mindenkinek ugyanannyit ér majd egy csp ill. egy PP és nem lehet mindenféle káros és igazságtalan alternatív játékmódot választani.
Dátum: 2010.09.16. 15:18:13
Bocs jogos a kritika a katalizátor is Aukciós tárgy.Bár számomra így is használhatatlan ill. nem egyenértékű a féléves bérlettel.
Dátum: 2010.09.16. 15:07:17
Hát a lélekkút kisütést eddig sem használtam,ezután sem fogom.Nem lehetne mást kapni helyette?Prémiumos vagyok de az még kitart pár hónapig és nem szándékoztam annyi őskövet venni amivel már megérné használni.Amúgy meg mi van azokkal akiknek megvolt kártyakódból a cucc?Azok megint mást kapnak?
Dátum: 2010.08.13. 16:08:33
A kábítós küldetés mindenkinek jó minek kéne átalakítani? Miért kell újra és újra rossz szájízt adni a játékosoknak? Így is éppen elég törlés volt főleg az ilyen módosítások miatt(ld állatsebzések ,kivégzés módosítása).Mi lenne,ha egyszer a játék történetében csak könnyítések lennének?

A kritikus meg az entitás meg nem életképes.Megint a kisebb karakterek buknának mert mindenki rajtuk csinálná meg a 60 kritikust.A saját szinten beletelne 2-3 napba is.Az entitásnál meg max közelben vagyok és így több nap kell 1-hez is.
Dátum: 2010.08.13. 15:47:36
Én csak azt mondom,hogy az ominózus küldetéseket hiába könnyítenék azokat akkor sem csinálnám mert nem éri meg nekem még úgy sem,viszont az amit sűrűn használok az nehezítve lett tehát "jól fogok járni mert néhány emberke így akarja".

Az meg hogy feldolgozod-e az meg egyszerűen nem érdekel.
Dátum: 2010.08.13. 15:26:19
Nem tudom ki vagy te barátom,hogy mindenki nevében beszélsz de biztos megteheted.

"Szerintem kifejezetten egyértelmű, hogy mindenki érdekeit szolgálja a dolog."

pl az enyémet nem.

"Ha valakinek nehezére esik 5 könnyítés mellé egy nerfhez alkalmazkodni, az sajnálatos."

Az 5 könnyítés miatt sem fogom többet használni a többi küldetést.Látszat csak az egész nem hiszem ,hogy jelentős hatása lehet.
Ha a reform szinte csak nehezítést jelent akkor ez egy vicc.
Dátum: 2010.08.13. 15:07:46
Mennyire fáj mindenkinek az ingyen lé amit úgy szerzel,hogy lepakolod a top cuccaidat nem szívsz le-t,agyonütik az állatodat és meglopnak.Ráadásul mindenki - kábítást adó cuccokban rohangál és a pihenés közben bekaszált ordenáré LE is fájhat.Ugye pl 90. szinten 26k utána 13k aztán 7,5k.Ez annyira űbertáp,hogy szerintem néhány embernek ez csípi a szemét.
Oldal: 12