Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pitymók

Oldal: 1
Dátum: 2019.04.12. 18:25:59
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a hordák harca event a 3. világon lesz-e még megrendezve?

Pitymók!
Dátum: 2015.01.11. 20:44:24
Küld el magadnak 13 nap alatt. Nekem sikerült párat elküldeni, még az esemény alatt.
Dátum: 2015.01.11. 20:42:18
Dátum: 2015.01.11. 20:41:31
Üdv!
A végzetúr 3. világánál észlelem azt a problémát, hogy a játék nem dolgozik, nem reagál semmire és csak tölti az oldalt, meg akad, szerintem túl nagy a késés. Mindegy mi a hiba ilyen nem fordulhat elő.
Legyenek szívesek javítsák ezt a hibát, ha a szerver nem bírja a sok embert akkor tegyék lehetővé, mert csak időszakosan jelentkezik a probléma.
Köszönöm!
Üdv!
Már bocsánat a hozzászólás miatt, de ez -
Huzalozott reflexek: Ha szakértelmet v. tulajdonságot növelsz, idomítasz, gyógyítasz, sajtolsz, vásárolsz vagy építesz, akkor a megfelelő szakértelmet nem kell turbóznod előtte: ezt automatikusan megteszi ez a relikvia helyetted. (Transzplantácó, ultraspecializáció, idomítás, sebgyógyítás, lélekenergia sajtolás, kereskedelem, építés, mágikus regeneráció, manakonstrukció szakértelmek esetén). Ha a meghatározott időn belül akarsz újra turbózni, az továbbra is 1/3 őskőbe vagy 1 CSP-be kerül (beállíthatás alapja, hogy az automata sajtolásért mivel fizetsz), azonban az oda-vissza turbózásért összesen csak 1x kell fizetned. (és ha egymás után 2-t növelsz a tulajdonságodon természetesen nem fizetsz minden alkalommal).
- marha jó lenne, ha a relikvia hatása alapból ingyen lenne szóval ha most építek a relikvia átturbóz az építésre és utána rögtön idomítok akkor arra turbóz - persze a hatás turbóval jelentkezik-. Szóval a relikvia szépen ingyen és bérmentve turbóz, még akkor is ha már elhasználtam az óránkénti egy turbót és akkor sem veszítem el az óránkénti egyet ha még nem használtam el, ha a relikvia turbózott.
Nos így már korrekt, persze egy korrekt ősköves+lélekgyémántos+lélekenergiás+szint árat képzelek el érte. Így ahogy én leírtam kb 60-tól felfele, de a 80-tól felfele is elképzelhető.

Jah és eventkor semmilyen gyorsítást ne lehessen visszaváltani és csak a normális termelődésből származó pp és csp +amit af pontos és sima szaki ad azt lehessen felhasználni.

________________________________________________________________________________ __________________________________________________________________
V3: Pitymók
Oldal: 1