Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Buttgereit

Oldal: 12345678910
Nos Az utolsó akcióhős egy kult klasszikus bár tény hogy anno megbukott de ez semmit se jelent. A filmes oktatásban tanított a szakma által nagyra értékelt filmek nagy része megbukott. Most nem fogom ide leírni hogy mit jelent a filmek betűvel történő kategória besorolása de azt elmondom hogy az független attól hogy jó vagy nem. (Persze ezt az emberek nem tudják és a legtöbben rosszul is használják.)
Sam Raimi pedig annyira ismert és elismert hogy ezzel úgyszólván szentesíti a többit is. Arról nem is beszélve hogy az egyik legismertebb horror trilógia harmadik és legsikeresebb része. Azt persze megértetem volna ha speciális érdeklődés miatt dobják vissza. Egy akciófilm nem lexikális tudás. Mellesleg a film és az irodalmi kérdések közt nem vonható párhuzam mert egy regény olvasása aktív tevékenység egy könyvet csak akkor olvasok el ha el akarom olvasni valamiért, ellenben egy filmet úgyszólván akaratlanul is láthatunk pl ha a tévében épp az megy és más nézhető nincs vagy mindegy mi megy csak menjen. Arról nem is beszélve hogy a könyv aktív figyelmet kíván még a film háttérben is mehet.
Bocs ha nem ez a megfelelő topic.
Kicsit dühít az hogy az előző két kérdésemet viszadobták. Ezeket:
Ki a főszereplője "Az utolsó akcióhős" című filmnek?

Arnold Schwarzenegger
Keanu Reeves
Matt Damon
Clint Eastwood

Ki rendezte "A sötétség serege" című filmet?

Sam Raimi
Quentin Tarantino
David Fincher
Tony Scott

Mind a kettő jól ismert film. Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott. Aki szerint Arnold Schwarzenegger lexikális tudás az olyan hülye hogy el kéne venni tőle az értékelés jogát. Azt még megérteném ha speciális érdeklődésre hivatkoztak volna de nem ez történt. De ezek nem lexikális tudást kívánó kérdések! Arnold Schwarzenegger a legismertebb színészek egyike. Sam Raimi meg a legismertebb rendezők egyike.
Dátum: 2010.03.21. 12:35:10
Hol élt Platón az ókori bölcs?

Rómában
Alexandriában
Athénban
Konstantinápolyban
Ezt a kérdést tetem fel de sajnos véletlenül rossz választ jelöltem meg helyesnek kérem az illetékes javítása át vagy törölje! A helyes válasz Athén! nem Alexandria Köszönöm és elnézést mellesleg aki birálta sem figyelt ha elfogadta helyesnek.
Dátum: 2010.03.20. 10:11:26
Hol élt Platón az ókori bölcs?

Rómában
Alexandriában
Athénban
Konstantinápolyban
Ezt a kérdést tetem fel de sajnos véletlenül rossz választ jelöltem meg helyesnek kérem az illetékes javítása át vagy törölje! A helyes válasz Athén! nem Alexandria Köszönöm és elnézést mellesleg aki birálta sem figyelt ha elfogadta helyesnek.
Dátum: 2010.03.19. 15:01:22
Hol élt Platón az ókori bölcs?

Rómában
Alexandriában
Athénban
Konstantinápolyban
Ezt a kérdést tetem fel de sajnos véletlenül rossz választ jelöltem meg helyesnek kérem az illetékes javítása át vagy törölje! A helyes válasz Athén! nem Alexandria Köszönöm és elnézést mellesleg aki birálta sem figyelt ha elfogadta helyesnek.
Dátum: 2010.03.19. 15:01:01
Hol élt Platón az ókori bölcs?

Rómában
Alexandriában
Athénban
Konstantinápolyban
Ezt a kérdést tetem fel de sajnos véletlenül rossz választ jelöltem meg helyesnek kérem az illetékes javítása át vagy törölje! A helyes válasz Athén! nem Alexandria Köszönöm és elnézést mellesleg aki birálta sem figyelt ha elfogadta helyesnek.
Dátum: 2010.03.19. 15:00:38
Hol élt Platón az ókori bölcs?

Rómában
Alexandriában
Athénban
Konstantinápolyban
Ezt a kérdést tetem fel de sajnos véletlenül rossz választ jelöltem meg helyesnek kérem az illetékes javítása át vagy törölje! A helyes válasz Athén! nem Alexandria Köszönöm és elnézést mellesleg aki birálta sem figyelt ha elfogadta helyesnek.
Hol élt Platón az ókori bölcs?

Rómában
Alexandriában
Athénban
Konstantinápolyban
Ezt a kérdést tetem fel de sajnos véletlenül rossz választ jelöltem meg helyesnek kérem az illetékes javítása át vagy törölje! A helyes válasz Athén! nem Alexandria Köszönöm és elnézést mellesleg aki bírálta sem figyelt ha elfogadta helyesnek.
Dátum: 2010.03.16. 14:42:55
Hol élt Platón az ókori bölcs?

Rómában
Alexandriában
Athénban
Konstantinápolyban
Ezt a kérdést tetem fel de sajnos véletlenül rossz választ jelöltem meg helyesnek kérem az illetékes javítása át vagy törölje! A helyes válasz Athén! nem Alexandria Köszönöm és elnézést mellesleg aki birálta sem figyelt ha elfogadta helyesnek.
Dátum: 2010.03.16. 14:40:30
Hol élt Platón az ókori bölcs?

Rómában
Alexandriában
Athénban
Konstantinápolyban
Ezt a kérdést tetem fel de sajnos véletlenül rossz választ jelöltem meg helyesnek kérem az illetékes javítása át vagy törölje! A helyes válasz Athén! nem Alexandria Köszönöm és elnézést mellesleg aki birálta sem figyelt ha elfogadta helyesnek.
Dátum: 2010.03.16. 12:23:53
Hello
A kvizben kérdés megadásánál véletlenül rosz választ kattintotam be hogy lehet módositani?
Oldal: 12345678910