Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Buttgereit

Oldal: 12345678910
Dátum: 2010.12.02. 20:46:34
Nem mindegy mert szerepel benne. Egyébként meg éppen egy logikai kérdésnek kellene olyannak lennie amibe nem lehet ilyen egyszerűen belekötni. Ebbe bele lehet, vagyis rossz, következésképpen törlendő. Javítgatni nem érdemes mert több sebből vérzik. Ezt biztos vagy ok benne hogy bárki aki logikával vagy filozófiával középiskolás szint fölött is foglalkozott belátja. Aki nem annak ajánlom a Mi a címe ennek a könyvnek? című alkotást logikáról szól. Érdemes elolvasni.
Köszönöm hogy lepontoztatok de attól a kérdés szar marad.
Edit: A történelem során már több hajó süllyedt el mint ahány most van a vizeken szóval az elsüllyedt hajó nem világtól elrugaszkodott ötlet.
Dátum: 2010.12.02. 15:14:18
A 4752 hsz-ben leírtam miért baromság ez a kérdés úgy ahogy van.
Dátum: 2010.12.01. 18:06:31
Ha valaki kódot szeretne és úgy gondolja hogy megteszi hogy vesz kártyát de sokallja 20k-t egy dobozért de biztosra akar menni. Akkor tudok egy módot hogy olcsóbb legyen küldj nekem egy privát üzenetet. És leírom hogy lehet megoldani. V1 Buttgereit
Edit: Emailt is küldhetsz névre kattintva elvileg látszik.
Dátum: 2010.11.30. 09:24:29
Kösz de a gyomrommal minden rendben van.
A lebegben igazad van.
De szerintem ez a kérdés nem ér meg annyi javítást mint amennyit te felsoroltál. Egyszerűbb törölni. Föleg mivel még javitás után sem lesz igazán jó. Elvégre egy elsüllyedt hajó nem számít ritkaságnak.
Dátum: 2010.11.29. 20:07:00
Szerintem ez a kérdés törlendö. Ugyanis a megoldás az hogy bármilyen. Ugyanis nincs benne hogy az esetlegesen elsüllyedt hajon nem számítanak. De még számos más helyzetet el tudok képzelni ahol a felsoroltakból más megoldás is helyes lehetne. ük akkor ha másként nézzük akkor egyik megoldás sem jó mivel a kérdésben az áll szó szerepel. Na mármost ha valami a vízben úszik akkor nem áll hanem úszik akkor is ha nem mozog hacsak nem feneklettek meg. Ebben az esetben csak akkor teljesül a kérdésre a megoldás ha elássuk vagy felreptetjük vagy emeljük. Ebben az esetben megint csak mindegyik lehetőség megfelel. Elnézést ha túl szofisztikáltam de az ilyen kérdésekbe okkal lehet belekötni. Törlendő.
Dátum: 2010.11.29. 18:35:06
Ki játsza Percy Jackson-t a Villám tolvajban?
Eddie Murphy
Sean Bean
Logan Lerman
Bud Spencer

Színvonaltalan gagyi film névtelen színésze még a filmeseknek se kell tudni. Arról nem is beszélve hogy a cím sincs rendesen megadva. A cím helyesen: Percy Jackson és az Olimposziak: Villámtolvaj
Edit: Látom már más is beírta. Bár a cím hibájára más nem hívta fel a figyelmet.
Azért mert az adatbázisban csak azok a kérdések vannak amiket már besoroltak. Mindenesetre ezt a kérdés akkor se fogadták volna el ha nem szerepel. Mivel egy itthon alig ismert sport szabályaira kérdezel rá biztosan speciálist kapnál. Örülj hogy nem veszteted el a kérdésfeltevés jogát.
Edit: Látom Semelyik már megelőzött.
Dátum: 2010.11.25. 07:46:25
Melyik Black Sabbath dal nem a Paranoid albumon található?
The Wizard
Iron Man
Paranoid
Electric Funeral

Spec még a Rock zene kedvelőinek sem kell tudnia nemhogy másnak.
Dátum: 2010.11.23. 20:51:33
Ezek is szép kérdések. Nekem jóval ismertebb filmekre vonatkozó kérdéseimet se fogadták el-
Dátum: 2010.11.23. 20:49:05
Ez a kérdés mindenképpen törlendö!
Alapból valószínűleg el van írva de az sincs tisztázva hogy miféle tollról van szó. Ha a pihéről van szó még akkor sem hiszem hogy 1 g nagyobb térfogatú lenne mint pl 1kg akác fa.De vannak nehezebb tolltípusok is különböző madarakon. Akkor meg ha pl Parker tollakról van pláne nem.
Papirból sem mindegy milyen.
A kérdés teljesen szar.
Dátum: 2010.11.23. 20:16:48
Igazából az alappakliban van minden 4.-ben a kiegészítőben minden 5.-ben.
Dátum: 2010.11.22. 16:30:07
Ezt a kérdést más megfogalmazásban korábban én is feltettem. Akkor azzal utasították vissza hogy már szerepel. Úgy látszik az értékelök nem szeretik az Avatart. Pedig szerintem ez egy tejesen elfogadható kérdés lenne.
Dátum: 2010.11.22. 12:21:23
Most már nem lehet. Csak szerda delelőt 10-ig lehetett.
Dátum: 2010.11.22. 12:11:29
Nem nulláza a következő vadászatnál fogja számolni akkor már nem kell válaszolnod a kérdésre.
Dátum: 2010.11.20. 21:31:18
Agresszív kismajac beszélget a nyuszival:
- NYUSZI HÁNY ÓRA VAN?
- Dél lesz.
- NEM LESZ!!!
Ha még nincs meg neked a sajtolás, de nem tetszik amit befogtál elengeded és így befoghatsz egy olyat ami jobban tetszik.
Dátum: 2010.11.20. 11:59:12
Nem. Digitális a működéki elvre vonatkozik. Nem a kijelzésre. A hagyományos számlapon is vannak számok. latinosan digitek. A digitális arra utal hogy a belső rendszere számokat használ: 0,1. Ennek semmi köze ahhoz hogy a végeredményt miképpen láthatod. De ha nekem nem hiszed el olvasd el olvasd Kovács Csongor: Digitális elektronika című könyvét 13. oldalon van szó nagyjából erről. Ez egy középiskolás tankönyv de a technikusok közül is sokakat tanítanak belőle. Idézek: "A digitális technika az információ digitális feldolgozásával, előállításával és továbbításával foglalkozik."
Szerk: A kérdést szerintem ki kéne venni, vagy legalábbis pontosítani.
Dátum: 2010.11.20. 11:29:15
A v1-en a Skull szövetség tagokat eres még nem nagy szövetség ezért a kutat nem nehéz feltölteni de a térkapu már kész ezért nyakláncot és gyűrűt szerezhet aki jön.
Dátum: 2010.11.20. 11:18:07
Nem keveri. A digitális a működési elvére nem a kijelzésre utal. Igaz a digitális órák általában egyben elektronikusak is. De nyugodtan lehet csinálni pneumatikus vagy hidraulikusat is csak nem volna értelme. A kijelző lehet analóg, folyadékkristályos (LCD) Esetleg LED-es (fénydiodás) persze elképzelhetök más technikák is de ezek az elterjedtek. Egyébként elektronikus óra is lehet analóg. Bár a technokához nem értök gyakran a lcd kijezös órákat hívják digitálisnak ez nem feltétlen igaz.
Dátum: 2010.11.19. 18:57:59
Én kb 100 nyert kihívásból 0 térképdarabot találtam. Az esélyek ugyanakkorák vajon vagy csak szerencsétlen vagyok?
Oldal: 12345678910