Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bodzso

Oldal: 12
Dátum: 2018.02.23. 10:40:29
És v3-on is.
Dátum: 2018.01.14. 14:26:03
Van még egy megoldás: Mára csomó módon lehet őskövet gyűjteni pl: templomkristály,hűségszilánk,őskőtermő zsák és bolygó ura eventen is tudsz szerezni. Egy kis időbe telik de összelehet vele gyűjteni a VIP funkció árát nekem is sikerült. Azután elég havonta vagy kéthavonta váltani egy prémet és akkor könnyedén tudsz nyitogatni.
Dátum: 2017.12.27. 15:15:56
Hibát jeleznék ,ha azt írja kivégeztem a szörnyet akkor miért van még élete?
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 139135 sebzést okoztál, és 37768 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.


2.026 / 262.224 ÉP

Támadás

Még 04:55 ideig harcolhatsz a szörnnyel.

A másik ezüst szörnykihívóm van ami ugye +2 ütést jelent de Kreatúra pontok: 0/4, amire csak 1-et számolt pluszba.
Dátum: 2017.12.21. 14:49:41
4 szörnnyel 208-as szinten egy vadászatra 8-11között 100 vadászatra átlag kb 900-at kapok ami kell is mert az 5. szörny már 15000-be kerül
Dátum: 2017.12.20. 20:01:30
80 őskőért lehet venni 20000 kheszon törmeléket ami nagyjából 4-5000 vadászatból van meg,és 96 őskőért adtok csak 500 ektoplazmát ami 3-4 szörrnyel kb 50-80 csp-ből megszerezhető. Szerintem arányban elég kevés mennyiség ennyi őskőért pláne hogy a későbbiek során ez a csp-szám is fogyni fog.
Dátum: 2017.12.15. 11:40:05
Sziasztok!
Ha több szörnyünk van valahogy ki lehet választani hogy melyikkel szeretnénk támadni vagy mindig csak az elsővel lehet, ill ha elengedek egy szörnyet mert már gyengének találom pl: az elsőt ami 500 ektoplazmába került aminek visszakapom a 90%-át az mennyiben befolyásolja egy új szörny kreálását.PL most kerülne 7500-ba azaz marad ennyi vagy darabszám miatt visszamegy 2500-ra esetleg a régi árán 500-ért tudok kreálni egy másikat.
Dátum: 2017.08.15. 00:15:48
Ezt nem igazán értem:
Semmiképpen sem szeretnék forgatni:ultra implant kiválaszta
erre az első forgatásom A nyereményed: ultra-implant
Köszönöm szépen asszem ez egy picit javításra szorul.
Dátum: 2017.08.05. 21:21:39
Hogyan gyógyít a macska a dorombolás?
Most a macska ,vagy a dorombolás gyógyít? Nem voltam jó nyelvtanból, de hülyén néz ki a mondat két alannyal, és még hangzásra is pocsék.
Dátum: 2017.07.30. 11:41:39
Ha a fejlécben ráviszem a kurzort az aktuális küldetésre:
Okozz kritikus ütést 20 alkalommal portyázáskor! (Eddig 45 kritikus ütést okoztál.)
Nem lényeges hiba de azért ha ráértek lehetne javítani 60-ra
Dátum: 2017.06.15. 22:42:36
Kérdés:
Drakolder
Fel tud emelkedni. Ha felemelkedik, nem számít bele többé a familiáris korlátba. A csatlós képességeinek növeléséhez 10%-kal kevesebb mytokronit kell.
Magától tud csatlóssá válni vagy egy fétis kell a felemeléséhez?Amennyiben fétises úgy lesz-e még szerezhető fétis?
Dátum: 2016.09.28. 04:00:58
A csatlós arénában egyes emberek harci ereje eltér a kiírt értéktől, szóval szinte randomra ütjük egymást.
Dátum: 2016.09.18. 12:08:46
Nem lenne ezzel a 100k-val nagy gond ha nem csak őskőért lehetne hozzájutni,simán betehették volna platináért is úgy nem csak a kövesek tudnának hozzáférni,mert most csak annyit csináltak hogy kevesebb kőért kapsz több szart,de megmaradt hogy csak kőért és ha valaki nem veszi meg kb mehet is a kispadra.
Dátum: 2016.07.12. 18:42:26
Nagyon örülök hogy sikerült kiderítened hogy melyik szövetségből vagyok,de csak hogy tudd én nem azért írtam mert pikkelnék rád a társam miatt bárki más írta volna ugyan azt amit te ugyan úgy ráírtam volna max 1 mondattal kevesebbet de a lényeg maradt volna.
Idézet: Offsboy - 2016.07.11. 11:01:56
Egyszer felkerülhetne listára most már a vastag bőr erősítése is, ne legyen már elvárható, hogy 6000es vastag bőr kelljen 220. szinten egy térkapus szörny ellen, ha nem akarok figyelni az állatok ÉP-jére.

Idézet: Offsboy - 2016.07.12. 15:15:11

Megmost erősítjük meg a vastagbőrt, egy hét múlva meg erősítjük meg a másodlagosokat hogy meg lehessen sebezni a másik állatát aztán megint a vastag bőrt mert megint sok lett aztán így szépen körforgásszerűen.
NPC csatáról van szó, kaland, térkapu. Köze nincs a másodlagosokhoz. A megoldás az, hogy az npc csaták nem sebeznek akkorát állatokba, és nem kell belekeverni a pvp állatsebzéseket, annak védelmét.

Ugye előbb bemásoltad a hozzászólásom amiben benne van hogy nekem a te hózzászólásoddal mi bajom,mivel annyit írtál hogy erősítjük meg a vastag bőrt és jelen állapotában az kihat a PVP csatákra is.Ahelyett hogy te elküldtél volna azzal hogy a vastag bőr pl: kapjon NPC-re egy szórzót,de a PVP-re ne (mivel nemhiszem hogy akik húzták a másodlagosokat azt azért tették volna hogy egy ilyen vagy egy ehhez hasonló lépéssel ne érjen semmit) ehelyett te lehülyéztél.
biztos másnak is van ilyen problémája,de megoldja te nem akarod megoldani nehogy foglalkoznod keljen vele ezért inkább oldja meg a vezetőség.
Ez szimplán csak annyit jelent, hogy nem a te problémád, ezért le van szarva.

Eléggé tévedsz nekem is probléma csak én megoldom(álaltcsere,sebgyógyítás)
A fent részletezettek miatt nem láttam értelmét elmagyarázni a mit miért hogyant, mert a tudatlanságod rosszindulattal párosul. Persze közben megtaláltam, hogy melyik szövetségben játszol, ez azért megmagyarázta a hirtelen személyeskedést.

Semmi rosszindult nem volt benne pusztán nem szertném ha két szakim is menne a kukába,de mint leírtad erre van megoldás csak ugye nehéz volt azzal kezdeni.
Sem közöd, sem rálátásod nincs, hogy mire mennyit költök, ezt azért mindenképp akartam, hogy szerepeljen. A legszánalmasabb ezt odavetni a magas lóról mikor minden más elfogyott, hogy "azért mert te sokat költesz." Persze nagymamám húslevese is qrva jó, én is tudnék olyat csinálni, csak nem akarok. Mondjuk ő 60 évig gyakorolta, de ki nem tud olyat?

Semmim nem fogyott el nem tudom ez honnan jött neked, közöm tényleg nincs hozzá rálátásom úgyszintén annyiból tudok következtetni ahogy folyamatosan veszed a prémes cuccokat,relikviákat,váltogatod a hordát,világot,és ekkora küldetésszám mellett valószínúleg nem 1 állatfelszerelést vásároltál és ekkora őskő kiadást nem lehet templomkristályból fedezni szóval költesz a játékra és amelyik karira költenek az erősebb, és mivel mindened megvan így valószínűleg sokat költesz rá.

Ja és zárásúl igen én kérek elnézést nem gondoltam rá hogy te 218-as szintem 3000-res erővel apró állatokkal rohangálsz.
Dátum: 2016.07.12. 14:33:49
Idézet: Offsboy - 2016.07.12. 14:12:31
Idézet: Bodzso - 2016.07.12. 13:55:07
Idézet: Offsboy - 2016.07.12. 13:21:13
Remélem még lesz alkalmam sok how-to-t olvasni tőled a játék fogásairól, a megfelelő hozzáállásról, mérhetetlen bölcsességedről. Melyik is a karaktered? Hátha olyan szerencsém van, hogy a világ és az ütőtáv is stimmel.

Na igen ebből látszik hogy milyen személyiség vagy, ha valaki megvétózza a kérésed egyből nekiugrasz és ócsárolod.Inkább próbáld meggyőzni érvekkel hogy az tényleg kell, ilyen tekintetben a tieid elég gyérek.Ehelyett te nekiálsz keménykedni hogy csak te ismered a játékot más nem is ezzel a játékkal játszik már évek óta,te vagy mestere a játéknak és hogy ezt bizonyísd keménykedsz a kariddal ami nagyrészben azért erős mert rengeteget tudsz rá költeni.

Alapjaiban baromság amiket írtál, és paraszt módon. Csak hozzádigazítottam a stílusom. Érvek nem fognak előkerülni, mert nem téged kell szerencsére meggyőzni. Pontozd le ezt is, baxxál ide valami fellengzőset, és akkor lapozhatunk is.

Szerintem ne firtassuk hogy ki volt a paraszt,én lelustáztalak erre te azzal jöttél hogy hülye vagyok és fogalmam sincs a játékról.Az meg elég szánalmas hogy ennyi hozzászólás után nem tudsz egy saját stílusú üzenetet megirni neked fell kell venned mások stílusát.Ha a mai világban érvek nélkül bárkit meg tudsz róla győzni hogy a te állításod a helyes ahhoz gratulálok.Az utolsó mondatodhoz pedig annyit hogy ha te ilyen stílúsúnak láttad az én hozzászólásaimat,ha már ugyebár hozzám igazodsz akkor ott gondok vannak.
Dátum: 2016.07.12. 13:55:07
Idézet: Offsboy - 2016.07.12. 13:21:13
Remélem még lesz alkalmam sok how-to-t olvasni tőled a játék fogásairól, a megfelelő hozzáállásról, mérhetetlen bölcsességedről. Melyik is a karaktered? Hátha olyan szerencsém van, hogy a világ és az ütőtáv is stimmel.

Na igen ebből látszik hogy milyen személyiség vagy, ha valaki megvétózza a kérésed egyből nekiugrasz és ócsárolod.Inkább próbáld meggyőzni érvekkel hogy az tényleg kell, ilyen tekintetben a tieid elég gyérek.Ehelyett te nekiálsz keménykedni hogy csak te ismered a játékot más nem is ezzel a játékkal játszik már évek óta,te vagy mestere a játéknak és hogy ezt bizonyísd keménykedsz a kariddal ami nagyrészben azért erős mert rengeteget tudsz rá költeni.
Dátum: 2016.07.12. 12:59:43
Persze ennyi erővel ne sebezzen az epikus se mert mi van ha én egy 1-es állattal akarok neki menni,ha állatot akarsz nevelni akkor tedd olyan helyen ahol nem verik le.Igen el tudom képzelni milyen kis állatot fejleszteni én is szoktam,annyi eltéréssel hogy én nem nyafogok miatta.
Igen mindenki tudja növelni,mindenki növeli is, ne hasonlísd össze a vastag bőr meg a lopást a vastag bőr az összes olyan helyen jól szolgál ahol állatokkal harcolsz ellenben a lopást csak miattad kellett volna növelni és te nem érsz annyit hogy azért mindenki növeljen vagy 1000 SZÖ-et egy amúgy felesleges dologra.
Dátum: 2016.07.12. 12:21:51
Hát figyelj az állataidra, és ha kevés a hp-jük akkor gyógyísd meg őket. Amúgymeg 1000+ -os állatoknak nemhiszem hogy olyan kevés hp-ja lenne hogy 1-2 csata után kidöljenek.
Megmost erősítjük meg a vastagbőrt, egy hét múlva meg erősítjük meg a másodlagosokat hogy meg lehessen sebezni a másik állatát aztán megint a vastag bőrt mert megint sok lett aztán így szépen körforgásszerűen.
(Amúgymeg a te esetedben nemhiszem hogy gondot okozna még növelni azt a szakit)
Lehet rád nézve bunkó a hozzászólásom,de biztos másnak is van ilyen problémája,de megoldja te nem akarod megoldani nehogy foglalkoznod keljen vele ezért inkább oldja meg a vezetőség.
Dátum: 2016.07.02. 14:14:28
Szerintem örülj neki hogy te egyáltalán kaptál pláne hogy 5 db-ot én egész event alatt egyet se kaptam.
Dátum: 2016.06.18. 16:58:46
Remek a v3-asok szavazzanak arról hogy így vagy úgy szívják meg de mindenképpen megszívják.
1-opció legyengítik a v3-as karikat így teret enged hogy bárki átjöhessen másik világról és lezúzhassa őket.
2-opció 20 őskőért elhúzhatnak a világról(biztos sokan ki fogják használni pláne azok akik menekülni akarnak mivel átjöt 1-2 olyan tag aki laposra veri őket napi szinten) vagy azért azért mert másik világon ők lennének képesek arra hogy verjék a népet ha az aktív tagok zöme elhúz ami már ígyis elég kevés kb törölni is lehet a világot.
Dátum: 2016.06.12. 12:09:16
V5 Walter De Shin - 56. szintű kari átadó
Nem egy nagy kari,de szintjéhez mérten elfogadható.kevés vetélytársa akad
össz:37 bajnoki medál.
Oldal: 12