Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lazarantal

Oldal: 123
Dátum: 2008.11.21. 10:49:10
Idézet: Mazlee - 2008.11.21. 09:49:47
tehát téged az zavar hogy 4 szinttel feljebb levő karaktert nem tudsz lenyomni? érdekes...


Nemigazán értetted meg mit is írtam! Bár már megszokhattam volna, hogy az emberek azt olvassák ki a szövegből, amit ki akarnak olvasni.

Nem! Nem akarom lenyomni, mert nem is lehet, bármilyen jól is játszik vki. (Jó elismerem xar player vok! sry )
Dátum: 2008.11.21. 09:16:45
Én két héttel a játék indulása után kezdtem, azaz jóval lemaradva a többiektől. Haver aki behozott Ő ismár 4. szintű volt. LOL 4. szint. mikor volt ?

És két hét lemaradásból felhotam magam a top20ba LE szerzéssel TELJESEN LEGÁLISAN! Azaz nem ütöttem farmkarikat amiket llétrehoztam. Mi a titok!? Légy prémiumos, csak statra gyúrj, ne vadásszál, és csak a szinteden levőeket, v ennél nagyobbakat támadj, és a leggörényebb módszerrel ami nem szép, de így jövedelmez. A kis tulpontúakat támadd mikor már minuszban vagy. Ezzel eléred, hogy kb óránként 5x támadsz. Én ezzel a módszerrel jöttem fel. És mi ebben ami nem legális? Nem támadtam kisebbeket, mert felesleges. Aki meg velem van egy szinten annak ugyanannyi esélye volt mint nekem.

Ami baromira zavar, de ezt már írtam az a 4 szinttel visszatámadok dolog. de ezt már írtam.
Ma reggel 13 ra léptem, fél órára rá két 17es támad meg. Megnézem mit tudnak. Statokba szinte ugyanúgy állunk pár ponttal van több nekik 5-8. De a gear miatt esélyem sincs ellenük. Én összeszedtem magam portyázással eddig, hogy statokba felvegyem a versenyt, raboltam 100k-t ő rabolt 10k-t, mégsincs esélyem. Hol itt az egyensúly?

Igen már mondtam támadjanak lefele azok akiknek ez az esélye van csak, de ne tegyük tönkre azzal a játékot, hogy bizonyos szint után ninsc esélyed semmire se.

Hogy ne névtelenül vagdalkozzak! Pastseeker néven tolom, és ha vki megnézi a karlapomat, akkor nyugodtan adhat tanácsot mit csináljak jobban, hogy egy 17es ne verjen le rólam 250-300 HP-t, v hogy legyen esélym megverni. (A Chestet most veszem meg, azért nincs még rajtam.)

Én egyedül egy admin, v fejlesztő postjára várnék, hogy van e folyamatban vmi változtatás v minden marad úgy mint eddig? Ugyaniselbeszélgethetünk mi itt, de ennyi amit tehetünk!

Elnézést mindenkitől, ha vhol bántó, netán sértő hangnemben írtam, kicsit sok a kísélet mostanában és fáradt is vagyok! Még1x elnézést!

Üdv mindenkinek és jó játékot!

Pastseeker
Dátum: 2008.11.19. 17:58:42
1. Nyugodt vagyok! Igen az érdekes lesz!

2. Én s top25 as 12 szintű karival tolom. De most elköltöm az eddig halmozott pontokat, és mindet tulpontra költöm.

Nem csak a saját, de az összes játékosnak a nevében írok, akiket 3-4 szinttel magasabbról ügy ütnek le, hogy esélye sincs. (Nekem van esélyem Aszem! )
Dátum: 2008.11.19. 14:47:28
Már én is gondolkozom pár napja megkérdem ezt a lefele támadás dolgot, ugyanis azt megértem, hogy lefele is lehet támadni, mert bizonyos szinten már nem lehet saját szinten rabolni. De az hogy eddig 3, de mostmár 4 szinttel felettem lévő is támad az már gáz egy kicsit! Hogy miért kifejtem egy kicsit!

11 szinten ha van kereskedelmed, akkor nagyon jó geart össze tudsz szedni (prémiumos), de egy 14. szinten lévő játékos, már a következő szinten lévő geart veszi meg ami klasszisokkal jobb, mint ami rajtad van. Azaz gearcsere történik 14. szinten. Emellé hozzájön még a 3 szint alatt Vadászott pontból szerzett Tulajdonságpont is. Ami szintén nem kevés. Ha ezt a kettőt összeadjuk kijön az, hogy hiába vagy te 11. szinten a legjobb gearben, akkor sincs esélyed, v ha győzöl, akkor is szerencsén múlik.

A 12. szinttől, a 4 szintkülönbség mégjobban növeli azt az esélyt, hogy mégcsak véletlen is győzz!

Most csak a gear ill tulajdonságpontokat említettem, de nyugodtan számolni lehet még a Szakértelmekkel, ill állatokkal is.

Amit nem értek! A viadalon vajon kik lennének a győztesek, ha ugyanezeket a csoportokat használnánk? Ott is azért vannak szintenként, hogy mindenkinek ugyanannyi esélye legyen. Azaz aki a játékban jól játszik, teljesít az jóeséllyel győz a viadalon is.

Kell az hogy lefelé támadhassanak az emberek, mert érdekesebbé teszi a játékot! Én pl, ma is visszavertem egy 16. szintű támadót 12es szinten, de valszeg ebben volt szerencse is, mert egy 15ös meg bevert! De ketten annyi sebzést osztottak, hogy portyázni már nem tudtam rendesen.
Dátum: 2008.11.10. 09:15:06
őskövet próbáltam rendelni de a 9 ösköves üzenetet a 30 ösköves számra küldtem, így sajnos hibás üzebetet adott a rendszer. Van rá mód, hogy jóváírják az ösköveket a karakteremnek?
Dátum: 2008.10.28. 07:49:43
Ha egy szövetség hadat üzen, ettől függetlenül lehet-e neki hadat üzenni. Azaz lehet e két tűz közzé fogni egy klánt?
Dátum: 2008.10.22. 09:56:13
A befogott állatok más más statokkal rendelkeznek? És ha jól sejtem az erősebb lények idomításához több LE kell? Azaz minél drágább az idomítása, annál erősebb lényem lesz!
Most egy 600LE-ás lényem van, de hallottam, hogy van akinek 2100LE-ás lényt fogott el. Az övé 3x erősebb is, v sem?
Oldal: 123