Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lazarantal

Oldal: 123
Tényleg kezdeni kellene vmit a kvízrendszerrel! Volt anno 4. szint környékén egy kérdéssorozat a játékkal kapcsolatban. Egyik kérdése a kvízről szólt, vmi ilyesmi volt: " ** Mi a véleményed a kvízrendszerről?" Arra lennék kiváncsi volt e, van e ennek eredménye? Ugyanis én nem hiszem, hogy jó megoldás, hogy a játékosok tesznek fel kérdéseket. És ahogy nézem a fórumot sokaknak nem jó!

Aki felteszi annak nem jó, ha egy betű miatt hibás értékelést kapott, ill annak se jó aki állandóan olvassa, és megpróbál értelmetlen kérdésekre, értelmetlen válaszok közül kiszűrni mire is gondolt a feltevő.

Egyrészt jó ez a módszer az adminokkal, de az átnézés/szűrés nagyon fontos lenne. Amíg azt látja az ember, hogy az enyémet visszadobták, de előtte/utána 5 perccel meg válaszolás közben olyan hihetetlen dolgokkal találkozik.. Nos akkor ki ne érezné rosszul magát? Hiába van az hogy az övé most került "rendesen" (adminokkal) elbírálásra, míg a másik meg hónapokkal ezelőtt "rendetlenül" elbírálásra.

Nem tom mi kell ahhoz a Beholdernek, hogy ezt megvalósítsa, de reménykedem hamar megoldást találnak rá.

** ps.: a válaszom a kérdésre, mikor még nem is ismertem annyira a játékot: Kérdést ne tehessenek fel játékosok! Most is tartom magam ehhez az állásponthoz.
Mit jelent a RAM kifejezés a számítástechnikában?

Random Access Memory <--
Rövid Allokációs Memória
Read Acces Memory
Rizikós Alkalmi Memóriaterület

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Nos lehet szerepelt az adatbázisban, de én eddig nem találkoztam vele, Igaz ez nem jelent semmit. De van egy másik kérdés amit feltettem a ROM-ra. Nem lehet azzal keveri vki??


És vmit baromira kell módosítani a kvízrendszeren, mert olyan kérdéseket találok amit csak kevesen ("speciális") ismernek, és mégis benne van. Majd mikor felteszek egy kérdést arra meg visszajön, hogy speciális tudást igényel. Hmmm... akkor most mi az és mi nem? Nagyon szubjektív a döntés! Attől függ ki kapja meg! Ha vki ismeri akkor neki nem "speciális", míg ha egy fiatal, akkor neki ez speciális. Most kaptam ma egy levelet melyben pont azt figurázzák ki, hogy a mostani egyetemisták nem tudják mi az a futrinka utca, fekete tv, ill nekik mennyire egyértelmű a pc, cd lejátszó.... Most akkor mi alapján döntsön az ember? természetesen a saját tudása alapján fog, és ezt főleg az életkor, érdeklődési kör, tanult, v éppen nemtanult tudásbázis,...

A fentebbi kérdésre míg vissza nem utasították 2 jó és 4 rossz válasz érkezett! Hmmm!! Szerintem ha vki nem tudja az égő, deha egy 8-10 éves gyereket nézek ő lehet tényleg nem tudja, így tényleg vissza is utasíthatta!

Nem lehetne vmit kitalálni, hogy eltünjön ez a felteszek egy kérdést, és vki elfogadja/vki nemfogadja el szindróma!?
Dátum: 2009.02.25. 14:59:36
Köszönöm a választ Mortimer! Vki rendesen is tud válaszolni!
Dátum: 2009.02.25. 14:38:54
-------------"Pusztíts el egy éjfattyat!"--------------

Én ennél a küldinél járok, de nem tom merre is keressem ezt az éjfattyat! Wikin annyi hír van róla, hogy majd vmikor a legendába fog kerülni.
Már a legendában van? Ha igen hanyadik szintű? Ha nincs, akkor milyen módon, és hol tudom elpusztítani?
Dátum: 2009.02.12. 15:28:01
Nosfer már felvette a kapcsolatot.

Ha mások is jártak így talán, akkor ők is megerőstítést nyernek, netán kétkeldnek magukban, mint én is tettem!
Dátum: 2009.02.12. 15:08:50
Nekem pont most tünt fel ez az érdekesség, hogy kifizettem a fertőzést, és miután újra a karlapra mentem, akkor furcsa volt, hogy nemigen változott ott a százalék! Ezután elkezdtem nézegetni a szintemen levő emberkéket, hogy mennyinek is kell lenni, hátha csak a sok puskázás miatt voltam 4-5 matekból. És akkor döbbentem le mikor azt látom, hogy sokaknak 35%, de volt egy ember akinek szintén 37% volt. Ezután írtam be klánfórumra, járt e így még vki más is, v egyedüli esetnek érezhetem magam.
Ekkor szólt Nosfer, hogy őnála se stimmel a százalék.

Azt szinte kizártnak tartom, hogy vhol ne fizettem volna ki, mert minden egyes szinten úgy kellett osztanom szoroznom, hogy a fertőzésre, és a gearre is fussa az LE-ből.
Dátum: 2009.01.27. 12:44:38
megnéztem a wikit is. ottsincs említés, hanyadik szinten lehet megoldani! A wikit nem lehetne frissíteni, hamár 1x van!
Dátum: 2009.01.27. 12:28:33
a Császáros küldetést, hanyadik szinten találom meg a Legendában???
Dátum: 2008.12.10. 07:37:57
Amiért újra feljöttem fórumra flame elni!

A kapituláció menüpontnál ugye kiírja kivel hábórúzunk, mennyi az állás, mikor kezdődött.

A javaslatom/kérésem az lenne, hogy a "Háború kitörése" alatt láthassuk, hogy mikor lehet vége egy csatának. Ez általában 3 időpontot jelent az eddigi szabályok szerint. 3 napos határidő, 1 hetes határidő, 2 hetes határidő. Mivel elég sok helyet elfoglalna, ha így csak oda lenne írva, ezért lehetne a szokásos módon egy kis körben egy kérdőjel, amire ha rámutatunk, akkor kiírja ezt a 3 időpontot egy textboxban.
Dátum: 2008.12.10. 07:29:04
Szerintem minden hordának jól ki van találva a bónusza! Hogy a smaragdos nem tud élni!? Nos én őket szeretem a legkevésbé ütni, mert a varázslataik jórésze üt, mint a TGV, és általában hat is, mint a kataflan!
Dátum: 2008.11.27. 20:16:14
Újra itt újra Én!

Nos egy kicsit tényleg elhamarkodottan írtam múltkor! Tényleg vhol fúrcsa volt veretlenségek tömege után csúnyán kikapni. Dehát evan! Azóta csak nevetni tok, hogy amint szintet lépek 5 percen elül megtámad egy 4 szinttel magasabb! Nem tom hogy van, de evan! Legutobb ezt a választ kaptam : "Portya menű pont téged jelzett mikor beléptem, véletlen volt"

Nos így jártam.

Meg lehet szokni bár nem kellemes érzés, de belátom, én is sebzek a szintenem annyit, hogy elveszem mások játékát! Ezért elnézést tőlük.

Röviden további jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.11.27. 20:11:11
Van ez a küldim : "Találkozz egy sárkánnyal!"

Ezt hogy s hol, és mikor lehet megoldani!?
Azaz van e szintkövetelmény?
A legendában találom e meg?

Előre is köszönöm segítségeteket!
Mi a hiba a kérdésben?

Hanyadik szintű felszerelés a Pulzátor nevű pajzs?

15 <--jó válasz
14
16
13

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Dátum: 2008.11.21. 19:02:59
Nem felkell éjjel, hanem lefekvés előtt még portyázik egyet!
Dátum: 2008.11.21. 18:14:14
Igen vhol igazad van, hogy a szintemen próbálok a legerősebb lenni, és legyen lehetőségem magasabbak ellen. Jól gondolod.
És tényleg jól tod, igen ez a módszer bevált 12 elejéig, de ott már nem volt elég a portya, akkor elkezdtem elkölteni a vadászpotjaimat is. Így 2 nap alatt felértem 13ra, de el is ment az összes vadászpontom.

Nem azért háborgok, mert egy magasabb szintű megtámad, hanem hogy egy 4 szinttel magasabb leöl! A támad és rabol, más mint a támad és leöl. Én ha kérhetnék egy dolgot, csak azt kérném, max 3 szinttel lehessen lefele támadni.

Lehet hogy nem megoldás, de talán segít vmit. De ezt nem én fogom eldönteni. És lehet ez csak rajtam segít, így nem is kell komolyan venni engem.
Dátum: 2008.11.21. 17:37:28
Igen van benne vmi hogy összeharácsoltam 100k LE-t, de ezt csak a saját szintemen tettem, és nem 4 szinttel az alattam levőekkel! Már írtam, hogy milyen módszerrel szereztem, és akkor is írtam hogy ez genya módszer. Még akkor is genya ha csak az én szintemen vannak.

De ezzel tudtam csak vhogy csökkenteni a lehetőséget, hogy ne farmoljanak engem is! A portyázás melett mostanra az összes vadászpontomat is elköltöttem, de ez is kevés volt. Hogy miért vok "szintvisszamaradott"? Nos lehet azért mert késöbb hallottam a játékról, így nem tudtam kezdés napján ittlenni.

Hogy mi lesz nem tom! Én egyenlőre elhasználom a maradék öskővemet, és ha addig nem változik semmi aszem maradok egyedül a WoW-nál!

Jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.11.21. 16:44:58
Teron idomított állata, Köpönyeges Igazságosztó, egy 14. szintű mokku is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Poison, egy 14. szintű káoszkígyó is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy villámcsapás varázslatot. (-40 VP). 55 sebzést okoztál.
Teron feléd dob egy mentális robbanás varázslatot. 86 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -5 Támadás.
Lesújtasz ellenfeledre. Teron 22 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Poison is ellenfeledre veti magát. Nem talált.
Teron egy gyors támadást intéz feléd. 70 életpontot vesztettél. Az állatod 5 életpontot sebződött. Köpönyeges Igazságosztó is rádtámad. Célt téveszt.
Egy gyors támadást indítasz az Enyészmesterrel Teron lába felé. Nem találtál! Poison is ellenfeledre veti magát. 3 sebzést okozott.
Teron lesújt rád a Trollagyarral. 128 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Az állatod 8 életpontot sebződött. Köpönyeges Igazságosztó is rádtámad. 18 sebzés!
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 80 sebzést okoztál, és 302 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.


Nos Hol van ebben a csatában a lehetőség a további játékra!?

És hogy ne csak ezt lássátok mutatom a két kari statjait is :
TERON 17. szint :
Legtöbb okozott sebzés: 106
Tulajdonságösszeg: 304
Szakértelemösszeg: 98
Teljesített küldetés: 32
Összes építés: 38.852
Zsákmányolt lélekenergia: 20.482
Elvesztett lélekenergia: 9.032

PASTSEEKER 13. szint :
Tulajdonságösszeg: 300
Szakértelemösszeg: 61
Teljesített küldetés: 21
Összes építés: 31.856
Zsákmányolt lélekenergia: 110.124
Elvesztett lélekenergia: 6.155

Statok alapján vajon ennyire le kell vernie? Szerintem nem! Jaaa! És igen épp pihent a karim. Ergo +10% védelem.

Igen egy noob player vagyok aki hajlandó játszani, hogy lássa a karaktere fejlődését! Fogok vajon fejlődni, ha egy támadással leverik a HP-m felét? Fogok vajon játszani, ha csak ezt kapom? Fognak vajon játszani, ha csak ezt kapják? Fognak azok, akik nem prémiumosok, de az összes olyan ember aki költene rá azok abbahagyják.


Értsétek már meg akik olyan ügyesek és profik, hogy nem játék az ha 4 szintel magasabbról leversz. Igen én sírok, hogy így kikapok és elveszik a játékom! TI meg azért sírtok, mert akkor lehet küzdeni is kellene a játékban, ha nem támadhatnátok 4 szinttel lejebb, és nemcsak rákkattintani a "Támadás" gombra, és nézni a nagy számokat : "HÚÚÚÚ Bameg mekkkorát ütttööttteemm beléé! Mekkorra KIrály vagyok!"
Dátum: 2008.11.21. 11:41:27
Én nem raboltam több100k LE-t. Csak 100K-t!
Dátum: 2008.11.21. 11:20:15
Idézet: Mazlee - 2008.11.21. 11:04:20
"tanácsot mit csináljak jobban, hogy egy 17es ne verjen le rólam 250-300 HP-t, v hogy legyen esélyem megverni."

most akkor le akarod nyomni vagy sem? döntsd el


Oki akkor kifejtem!

Tud vki olyan módszert amivel bárkinek is van esélye 4 szinttel magasabb ellen? Nem, nem tud mert ilyen nem lehetséges!

Azaz ez egy olyan kérdés volt amire senki nem tud rendes megoldást adni, mert nem lehet! Rá akartam világítani, hogy akit megtámadnak annak nemhogy esélye sincs, de rendesen portyázni se fog tudni, mert ha " No HP! No Portya!"

Nade majd lesz vhogy! Eddig is volt, ezután is lesz! Majd kitalálok vmit ami v bejön v nem!

Sok sikert addig is mindenkinek mind IRL , mind ingame!
Dátum: 2008.11.21. 11:11:21
Idézet: Mortimer - 2008.11.21. 09:55:42
Nézd meg Sharpát: 20-on senki, 19-en pedig 18 ember - ennek többsége pedig szövetségi társ, azaz ha nem tudna több, mint 3 szinttel lefelé ütni, a nyolc órás korlát miatt még elméletben sem tudná a 15 portyapontját kihasználni.


Vannak ötleteim, hogy tudja ilyen gyorsan szintezni a kariját, de bárhogy is teszi jól csinálja.

ha jól számoltam 58 embert tud Sharpa támadni úgy, hogy 3 szintet támad visszafele (20,19,18), és a rubin hordásokat leszámítva! Miért nem tudja ellőni a 15 portyapontját? És megjegyzem szerintem még így is győzne mindegyikben.
Oldal: 123