Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.11.15. 16:30:12
Lesznek ott komoly üzletemberek is, majd megismered őket mert ki lesznek pakolva mindenféle eladó jósággal. Na ők a tuti felvásárlók
Dátum: 2009.11.15. 15:42:29
Idézet: masterv - 2009.11.15. 15:32:18
Vicces bizony! Aki azért vesz a találkozón kártyát,hogy kódoljon,de a lap nem kell neki,azok keressenek bátran a kubla kánságos asztalnál a nagyteremben.


Én majd inkább azokat keresem meg, akik kártyát vesznek a HKK miatt, és azt sem tudják miazakármi kód az ott abban a pakliban
Miklósék készülnek a sok flankó programmal a rendezvényre, közben meg a társaság egyik fele kódokra, a másik fele meg kedvezményes kártyákra fog vadászni egész nap
Dátum: 2009.11.15. 12:23:47
A kártyaárusító helyek tulajai amúgy is kibontanak minimum 100 paklit, mert árulnak lapokat is.
Úgyhogy aki nem akar paklit venni látogasson el egy viszonteladóhoz, Budapesten jó néhány van, címek a Beho honlapján.
Végre egy jó topic

A kedvenc szövim, alakulásnak időpontja körülbelül a Nagy Lélekszipolyozó földi egyházának létrejöttére tehető. Niki04 egyébként a személyes védelmem alatt áll, úgyhogy nem kinevetni

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=687


Ja.: Szövetség - Fürge lovak az igazságért! (V1)

Kedves Végzeturak!
Lépjetek be ebbe a Szövetségbe! Csakis a lélekenergiát kedvelők lépjenek bele! Én még fiatal lány vagyok, kezdő, de remélem, összetartóak leszünk!
Hajrá!!!!


Hajrá Niki!!
Neked is? Nekem is
Dátum: 2009.11.14. 10:41:26
Biztos sokan nem kíváncsiak erre a véleményemre, de az a HT engem arra emlékeztet amikor egy darab sz@rt pofozgatnak jobbra-balra, de akárhogy ütlegelik az akkor is sz@r marad.
Dátum: 2009.11.14. 10:27:49
Idézet: Ariel - 2009.11.14. 10:11:48
Ezt nem nagyon értem... Jogtalan előny az, hogy a változással már nem végtelen ideig lehet miénk a torony, hanem el fogjuk veszíteni ?


Ha esetleg fél év múlva elvesztitek, csináltok egy azur légio 2.-t, mind átrongyoltok oda és pár hét múlva ismét tiétek a torony egy évig.
Ez egy tök hülye fejlesztés volt, már bocsánat.
Dátum: 2009.11.14. 01:56:25
Már én is várom de ezt az élő szamurájbemutatót hogy gondoljátok?
Kiállítjátok a porondra és akkor ő Nagasume Kiruke?
Nah, tervben van, szóval minden sínen
Dátum: 2009.11.13. 15:41:05
Ja engem örökbe fogadhatna Morti bácsi és akkor zsebpénzként utalhatná nekem az LE-t a városi BANK-on keresztül
Dátum: 2009.11.13. 14:53:53
Magas szinten úgyis mondják hogy megint soka sebződés, lehetne mondjuk ispotályt építeni, ahova ha ledől a végzetúr gyorsabban gyógyul.
De vigyázat: ha túl sokan fekszenek egyszerre bele a szöviből, a környéken lakó torzszülöttek megneszelik és ellepik a várost és akkor lesz haddelhad
Dátum: 2009.11.13. 13:47:55
Ezért lenne szaki, csak az fejlesztené ki akinek kell, mert elég kocka hozzá.
Aki meg nem kocka fejlszthetné az Ép italtojó szakit.
Ezt mondtam, hogy több lehetőség kéne, mindenki kiválaszthatná a magának megfelelőt.
Dátum: 2009.11.13. 12:15:46
Lehetne berakni újabb szakikat ami esetleg gyorsabb ÉP regent ad, esetleg pici gyógyitalokat tud tojni tőle minden nap a végzetúr (magas szakinál nagyobbakat).
Mindenki felmérhetné hogy szüksége-e van ezekre és ha igen költhet rá.

Amíg a játék eleje óta sok olyan dolog jött be a játékba ami egyre több sebzést tesz lehetővé, gyógyulásból nem kaptunk ennyit, azokat is feltételekkel.
Dátum: 2009.11.13. 10:15:03
Iq különbségre dob egy random számot, attól függ a varázslat sikere.
Viszont ezen kívül van egy minimum betalálási, illetve elkerülési esély.
Ez mindkettőtöknek van, és ezt tolhatja ki a nagyobb szerencse az egyik irányba.

Nem utolsósorban: nem olyan óriási az az IQ előnyöd, a nagy random miatt tud ő nyertesen kikerülni a varázspárbajból, persze itt duplán tette ezt, hisz levédte a tiédet, és ő bevitte az övét, minimális rá at esély, de előfordul.

A végzetúr egyébként az esélyek játéka, bármilyen fjlesztéssel egy adott dolog esélyét tudod növelni, de soha nem tudod 100%-ra vinni.
Dátum: 2009.11.12. 16:59:38
Persze és annak már képe is lesz a karakterlapodon
Dátum: 2009.11.12. 15:45:24
V4 karaktertörléssel, vagy billenccsel ha sok van
A V4 őskőszorzója miatt viszont ne számíts rá hogy akár egy is megérkezik a V3-as karidhoz.
Dátum: 2009.11.11. 19:31:46
Meg van az a teve akit meg lehet fejni, de az csúnya dolog

Egyre több játékostól hallom hogy elkezdett lopás szakértelmet fejleszteni.
És nem azért teszik, mert a családi kassza megkívánja, hanem hogy legyen esetlegesen sikerélményük a portyában.
Ez szerintem magáért beszél.
Dátum: 2009.11.11. 17:14:59
Nincs bajom a tevékkel, sokat tanulnak és okosodnak.
A problémám abban van, hogy a JV ahelyett hogy PVP pezsdítő fejlesztéseket tenne, (arénák, versengések, toplisták, jutalmak), inkább affelé mozog hogy egyre kevésbé érje meg egymást ütni.
Nem kéne leragadni PVP szintetn a rabolható LE-nél, az már veszett fejsze nyele, de lehetne egyéb jutalmakat bevezetni, amiért érdemes lenne harcolni, jelenleg ugye nincs, vagyis egyféleképpen azért is fújol mindenki. Ez az ital meg pfff... csak elpazarolt fejlesztési idő, 4 állattal meg kivégzéssel így is le lesz fejve aki továbbra is köti az ebet a karóhoz és kijön sokezer LÉ-vel 15% alól mikor tudja hogy lerabolják ha ezt teszi de mégis


Állítólag ez egy láthatatlanság erősségű ital lesz, amit én tudok eddigi játékos tapasztalataimból:
40. szint felett a láthatatlanság egy 6 szinttel magasabbról jövő karakter ellen: lószar.
Pók karakter ellen a láthatatlanság: lószar

Akkor minek ez az ital?
Persze hajrá-hagy legyen, meg igazából azokat a dolgokat nem értem hogy egy fejlesztésnél mindig az jön elő hogy az a pókok ellen kell hogy hasson.

Jerikóék felvetették hogy a TOP-ban ne lehessen használni.
Máshol meg nincs értelme! Középmezőnyben mindenki fekszik.
Akkor minek ez az ital megintcsak, lesz belőle egy semmi, de specifikációval.
Dátum: 2009.11.11. 15:21:44
Értem én mi a lényeg, az egyszeri játékos kihasználja azt a kiskaput, hogy 15%-on ellavírozva bekapott támadás nélkül el tud lavírozni.
Erre jön egy csúnya izmos Dutch, aki kicsit többre vágyik mint végzeturat nevelgetni, de senki nem akar vele játszani.
A harag itala valóban nagyon jó eszköz a biztonságos végzetúr nevelgetéshez elismerem, én is támogatom a bevezetését amúgy, főleg mert csak 40. szint felett lehet hozzájutni, addigra meg úgyis megunom megint ezt a tevés játékot.
Ami játék amúgy jó, csak kéne bele kis izgalom is, mert így hosszú távon meg lehet nézni hány játékosnak jó, meg hány játékosnak van türelme 365*re is leülni vadászni.
Dátum: 2009.11.11. 15:08:48
Amúgy régen elküldtem a magas szintű gyémántomat pihenni, felgyógyultam 30-40%-ra, erre nem megcsaptak magas szintről. Méghozzá annyira hogy megint 0-ra kerültem.
És nem tudtam portyázni, pedig ezek szerint még pók is voltam