Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.12.23. 09:02:24
Neked piszlicsáré, nekem játékélmény.
Problémának semmiképp sem nevezném.
Dátum: 2009.12.22. 17:58:37
Hát azon átsiklottam, bocsi, van az a rossz szokásom, hogy nem olvasom végig a HSZ-eket, sajnos sok gyűlik fel egy nap és nincs időm mindet elolvasni rendesen.
Dátum: 2009.12.22. 17:46:48
A mostani állatreformról sem hallotam olyan kommentet, hogy jól sült volna el, igen ez már jó hasonlat, az is butítás volt
Nekem nem kell alkalmazkodnom semmihez, TOP vagyok a szintemen.
Pusztán az epikus kincsek miatt morgolódom, egy nagyon színes elemet butítanának le a játék majdnem minden szintjén.
Dátum: 2009.12.22. 17:33:00
Tudom én, csak Ariel úgy írt róla, mintha ez egy fejlsztés lenne, amihez lehet jól alkalmazkoni.
Nos ez nincs így, ne keverjük azért a szezont a fazonnal.
Dátum: 2009.12.22. 17:12:57
Ariel, amikor bejött a KH, neked nem volt jó, de tudatos fejlesztéssel ki tudtad hozni belőle, ami neked optimális.
Ugyanis a KH egy fejlesztés volt.
Most kettő darab butításról beszélünk, ami ha bejön, mindenkit csak negatívan érint, nem lehet belőle kihozni semmit.
Ez a különbség.
A másik fontos dolog, hogy értem én, hogy alacsony szinten durvának tűnnek azok a bónuszok, DE akiknek ezek megvannak, 90%-ban nem fog a játékuk tőle változni, ha elveszik tőlük.
Viszont ez butítás a játékosállomány egészét is fogja étinteni, mégha csak 10%-ot is, DE keserű lesz tőle a szájuk íze, hisz csak és kizárólag negatívan tudja őket érinteni.
Vagy nincs kedve valakinek minden nap lilaképernyőt bámulni, vagy ha nem is minden nap akkor hétvégén végig. Sajnos én ilyen emberről is hallottam
Dátum: 2009.12.21. 15:18:48
Azért mert akkor nem veszel prémiumos tárgyat, Miklós megmondta.
Én azt kérdezném, ha az epikus tárgyamért hajlandó lennék őskövet fizetni (hetit vagy egyszerit), az megoldható lenne? Én fizetnék érte szívesen.
Úgysem költök most sokat a játékra, DE ez nem az epikus tárgy vagy az épületbónusz miatt van, hanem mert jelenleg nincs sok pénzem, ráadásul HKK-s relikviákra is kellett költenem ugye.
Dátum: 2009.12.21. 12:23:46
Miklós, a "varázsló" is négy állattal megy, mert a találati esélyük független a karitól.
A sebzés meg úgyis óriási random, az erő meg nem az a durva stat, aminek hiánya nagyon kiütközik az állatsebzésnél, főleg az állatkritikus levétele után.
Inkább olyan statisztika kellett volna, ami varázslatsebzés kontra fegyversebzésből áll.
Az már közelebb állna a valósághoz.
Amikor Anakin Skywalkertől megkérdezte a csaj, hogy többre tartje-e a diktatúrát a köztársaságnál.
Azt mondta mindegy milyen a rendszer, csak működjön.
Szerintem fél évvel ezelőtt is működött a rendszer, és most is.
Pusztán a szánk íze egyre keserűbb, ez a különbség.
Dátum: 2009.12.20. 23:58:41
Ha lenézek a főoldalon mindig ugyanazokat a neveket látom bejelentkezve.
Én mondjuk Birkának mindig egyest adok mert nem is értek egyet vele sosem, meg egyszer végigszaladtam a hozzászólásain is hogy ne nyisson topicot
Szerintem se kéne pontozás, főleg mert két táborra van szakadva a fórumozó társaság, ugye TOP meg a többi, és a játék szabályai miatt úgysem értik meg egymást.
Dátum: 2009.12.20. 23:43:05
Birka megint megmagyarázza hogy neked jó
Szeretném Biri ha részletesen kifejtenéd hogy az entitás miben megoldás?
Azonkívül, hogy az is epikus kincset dob, ergo a korlát arra is érvényes, mégis hogy lehet megoldás bármire, mikor ez amúgy is egy plusz.
Vágod, 1+1 az kettő, ha egyet elveszünk az 1 marad.
Legközelebb futtasd le előbb excel táblában
A %-os megoldás is csak ideig működik, később már nagyon kicsi lenne ez e % a vf-eseknek, lényegében elenyésző.
Azért köszönjük, hogy lenéztél ránk onnan fentről, az egyes természetesen ment
Dátum: 2009.12.20. 22:37:18
Miklós most komolyan, egy ilyen korláttal a vf-esek alól kilőnéd az epikus kincsket hosszútávon, pedig az a legizgalmasabb a játékban.
És ugye tudjuk a legutóbbi felmérésből, hogy a TOP-pon és a legalsó szekción kívül szinte már mindenki vf-ezik.
Nem lehetne inkább az epikus kincseket magas szinten inkább színesítő és kevésbé tápoló dolgokká tenni?
Nem kéne hogy emiatt szövetségek szakadjanak fel.
Az nem lene jó, sok ember játékélménye laposodna el tőle.
Dátum: 2009.12.20. 21:46:32
Most még jónak tűnik, majd ha 100. szintű leszel és a szövetséged már a 300. epikust ütheti akkor léphetsz szépen ki mert onnan már semmit nem kapsz.
Vagyis akkor már ott sem leszel
Dátum: 2009.12.20. 18:02:45
Idézet: Ariel - 2009.12.20. 13:32:47
Idézet: Vaczakka - 2009.12.20. 13:27:30
Igen. De ez kisebb baj szerintem, mint az, hogy akár 80-as tárggyal is rohangálhat egy 25-ös karakter. Ezt valahogy roppant igazságtalanságnak érzem, amit mindenképp rendbe kell tenni.


Az mennyivel igazságosabb, hogy adott szinten 6-800 TÖ és SZÖ előnyt lehet összeszedni majd simán laposra verni mindenkit a környéken?


A spektrális manipilációra gondolsz?
Dátum: 2009.12.20. 10:23:27
A lepontozós bagázs természetesen én vagyok meg a "haverok", aszhittem ez egyértelmű, hisz nemrég megígértem neked.
Csak kellet kis idő hogy felszívjam magam, azért 1300 hsz az nem semmi
A wiki további nem csinálásával nem velem tolsz ki, én még csak 10. szintű vagyok, és természetesen a "haverjaim" is
Dátum: 2009.12.19. 22:38:13
Hát akkor beégtem
Azért a HSZ-t otthagyom hogy te is meg legyél vádolva nyilvánosan
Dátum: 2009.12.19. 22:12:43
Birka inkább azt fejtsd ki honnan tudtad a rezisztens tárgyakról a bekerülésük napján, hogy visszacsatolás ellen nem védenek?
Rögtön megvetted és rohantál az arénába visszacsatolásra tesztelni?
Mert ha igen akkor respect.
Én inkább belsős információkra gyanakszom, ebben az esetben viszont sokan kíváncsiak lennének szerintem, mennyi ilyen belsős információnak köszönheted a V3 beli pozíciódat?

Na erre mit szólsz?
És még csak lelkiismeretfurdalásfélém sincs amiért ellened vádaskodok most, az a legjobb

Itt a link amúgy:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,163.620#hsz630
Dátum: 2009.12.19. 22:03:45
Ezeket tegnap is meg tegnapelőtt is leírtátok.
Tudom hogy a ti szövetségeteknek ez az optimális és ezért javasoljátok, de igazán az érdekelne hogy ilyenkor újra legépelitek, vagy copy-paste-t nyomtok az előző napi hozzászólásotokról?
Idézet: Rodriguez - 2009.12.19. 21:03:04
Ki mondta, hogy nincs?

Viszont lesz Buksi-simi-portya, mint újdonság


Áááá, szinte elveszik a korlátozások mellett. Az a jövő meglásd

Szerk.: ja, te is ugyanezt írtad, de rossz
Dátum: 2009.12.19. 21:00:47
Öööö, azért basztatják, mert 5. szinten ahogy átszalad kb. 3 nap alatt az átlagjátékos megszúrja a szemeit hogy milyen tárgyai vannak valakinek. És akkor nem vesz Yssuf tőrt, mert akkor inkább már mindenkitől kikap
Ilyenek ezek az átlagjátékosok, nincs mit tenni