Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Igen, ehhez hasonló kesergést már hallhattunk, amikor az elöl futó prémes játékosok folyamatosan péppé verték a mögöttük haladó szintekkel kisebb "potenciális őskővásárló" játékost.
Ez a probléma azóta megoldódott magától, ugyanis ezek a "potenciális őskővásárlók" basztak egy árva kavicsot is vételezni, és kikerültek a fizetősök ütőtávjából
Így lettek a TOP-ok a szentek, a pókok meg a gonosztevők
Dátum: 2010.03.04. 20:17:40
vagyis privi
Dátum: 2010.03.02. 20:53:18
Maxthonon már jó a szövifórum is, köszönöm a gyors optimalizálást az összes Maxthon felhasználó nevében
És az a tőr nagyon fajául füstöl
Dátum: 2010.03.02. 18:14:09
És hogy bal fent füstöl a végzetúr tőrje, az valami óriási
Meg a kisfilm is nagyon jó a nyitólapon!
Szerintem ez az utóbbi idők legjobb fejlesztése, 10 pont, köszönöm Beho
Dátum: 2010.03.02. 11:54:54
Jó lett köszönjük
A nagyfórum is mehetne szürkébe, a lilától már epilepsziás rohamok törnek rám

A szövifórumtól viszont kifolyik a szemem, annyira rikít, meg fehér alapon vannak sárga betűk.
Dátum: 2010.02.12. 21:59:40
A tanárai a félévi bizonyítványában nem kultiválták, hogy állandóan a dögkút körül ólálkodott
Hajrá, és akkor majd jön egy igazi portyás, és elszedi az így szerzett LE-ket
Dátum: 2010.01.11. 09:13:16
Az az ingyen napi két dukát a középmezőnynek a mostani megeső 700-800-as árfekvéssel: 1 év.
Igaz addigra már 1500 lesz egy tárgy, kockulni az ismételhetőkkel meg csak egy szűk réteg fog a feljövő tagokból.
Szóval a tényállás, hogy egy átlagjátékos kimarad az AH-ból, továbbra is helytálló.
Dátum: 2010.01.10. 20:17:39
Ennyit kapott, örüljön neki
Tudtommal a kivégzés reform előtt el volt veszve a gyémánt bónusza, mert a kivégzés maxolt és emiatt mindenki ugyanannyit rabolt.

Ha pontosan nézzük: a gyémánt kap 33%-ot a rablásaira.
Ennek semmi köze ahhoz, hogy menniy hozható el max egy karaktertől, szval ez utólag berakott ajándék nekik.
Dátum: 2010.01.10. 20:07:19
Mindenki máshogy játszik, ha neki ez jön be.
Szerintem ez a globális játék elég zsákutca, olyan mint a lakáshitelt 35 évre bevállalni, csak ez durvább.
Mármint szerintem.
Én ma 5-ször gyorsítottam a térkaput, és 4-szer a turbót csp-ből
Idézet: DzsoniKSL - 2010.01.09. 18:53:33
Már meg ne haragudj Mortimer, de gusztustalan amit csinálsz... Amint sikerült valakinek tönkretenned a játékát, rögtön már keresed a következő célpontot


Viszont mekkora profizmusra vall a zökkenőmentes váltás
Én még csak hebegek az epikus kincseken, Morti már új harctérre vetődik, új ellenfelek, új csaták, egy igazi harcos soha nem pihen
Dátum: 2010.01.09. 17:32:49
Dátum: 2010.01.09. 17:28:48
Priviben írod meg neki?
Dátum: 2010.01.09. 13:42:01
Nem teszi értelmetlenné, a tárgyaknak ugyanannyi értelme lesz, mint eddig volt.
Nincs köze hozzá, ahogy ennek a lélekenergiatermelő szakértelemnek sem a rabláshoz.
Sokkal több gyakori termék kéne az AH-ba, és nem napi 5, hanem 10-15, de ez lehet mind gyakori.
Jöhetnének akár a +1 mágiát adó orbok is, az is sikerélmény, meg játék, hogy vesz onnan az ember bármit, ezt már a 100 dukátos tétel is bizonyította.
Dátum: 2010.01.08. 21:58:59
Értem. Én biztos nem fogom kifejleszteni, ha biztos bevételre vágynék akkkor vadásznék.
Ezzel a szakival az én szememben óriásit csökken a VU PVP jellege.
Tudom, hogy nincs teljesen igazam, és hogy sokan nagyon fognak örülni ennek a szakinak, de nekem (most csúnya leszek) a tamagocsi szó jut róla eszembe. Tudom, hogy magasabb szinten mekkora összegeket rabolnak a sikeres pókok, és tudom, hogy ez mellette aprópénz egy átlagjátékos számára, de én ezt is csak egy kis lépésként élem meg az izgalomfaktor nélküli (V3) gombnyomkodás felé.
Egy izgalmas dologból csinál win-win szitut.

Ez az én személyes véleményem, tudom hogy nem mindenki látja így ezt a dolgot, és most hülyének néz, de gondoltam leírom, hogy ismerjék fejlesztők ezt a fajta hozzáállást is a játékhoz. Asszem vagyunk ezzel így egypáran a "tesztszervereken".
Dátum: 2010.01.08. 21:28:04
Tényle Miklós, a tárgyak ami plusz rablást tesznek lehetővé, erre hatni fog?
Mert ugye ellenféltől van maximum amit el lehet hozni, de ezt nem hozom el , szóval ha teleaggatom magam portyaLE-t adó tárgyakkal, akkor az erős dolog lesz?
Ráadásul én ha ráfekszem lélekszívásra, és az ellenfelemből kiszívom az utolsó csepp LE-t is, akkor utána még kapok belőle a szaki miatt is? Ez nem tűnik nekem túl logikusnak Táposnak annál inkább
Hát, ha egy játék PVP, akkor azt meg lehet nyerni, ha viszont ez vég nélüli is, akkor ott fellép valami paradoxon vagy mi
Trueblood is megnyerte anno ugye, Sharpa is megnyerte egyszer, meg Kócos is nemrég:P Meg Mongoose is lényegében.
Szerintem ha kitartó vagy Morti, egy idő után, lehet hamarosan te is megnyered
Hát az LE diff lista nekem is fájdítja a szívem, miért kell a robotokból kapott LE-t is feltüntetni benne?
Néhány TOP enélkül is ott lenne, de ők megérdemelten. Nem akarok puffogni rajta, de emiatt az egyik kedvenc toplistám, amit minden nap kedvvel nézegettem, egy viccoldal lett, meg van most már keserítve az örömöm, jajj-jajj.
De komolyan!
Hajrá Beggi
Dátum: 2010.01.07. 16:12:07
Huhúúú, a régi jó vita
Szerintem a gyémánt a legerősebb horda, ezért is van sok tagja.
Na jó nem ezért van sok tagja, de tényleg a legerősebb szerintem.
Most is csak azért nem vagyok gyémánt, mert a gyémánt hordának van a legtöbb tagja.
Mert az a legerősebb