Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.08.13. 15:36:25
Szerintem nem másfél év után kellene rájönni, hogy a kábítós küldetés túl erős.
Túl erős volt az már másfél éve is.
Csak ennyit szeretnék hozzátenni így kívülállóként a témához.

Megyek, tesztelem tovább a V1-et
Damblüdor jó farm, sokat szokott dobni, szerintem arra gondolt, hogy inkább a farmját üsd ne őt, és akkor mindenki jól jár
A zsidó cigányok leginkább muzsikusságukról ismertek Magyarországon.
Leghíresebb közülük Fehér Poldi, aki az 1878-as párizsi világkiállításon a páriszi zeneművészeti körök zsűrijétől a megtisztelő aranyérmet vihette el munkásságáért.
Napjainkban nagyon kevés maradt belőlük, nagyrészt Adolf Hitler tevékenységének köszönhetően.

Az anyázás persze csúnya dolog, azért megérdemelte a bant
Dátum: 2010.08.10. 17:38:27
Ez Az
Miklós konvertáljatok fel engem gyorsan 110. szintre hadd rakjak rendet
Dátum: 2010.07.29. 21:34:37
Nem, a panaszok-kvízbe kell leírni, vagy nekem elküldeni priviben
Persze hogy tétel, főleg ilyen költségű épületeknél.
A legutóbbi 2M feletti háborúnknál kiszámoltam. Az elsőben 18185 LE jött a kútba csatánként, a másodiknál csata nélkül volt a 2 misi.
Ha ez nem éri meg akkor vadászni se járjál meg térkapuzni meg semmi, mert az hatványozottan szarabbul dob.

Háborúzni azért nem szeretnek sokan mert időigényes, de hogy nem érné meg, az egyáltalán nem igaz.
A V3 békés világ, ilyenek a szabályai is, ne csodálkozz rajta hogy nem éri meg háborúzni benne.
Békés végzetúrnevelésre indították, mert úgy tűnt nagy az igény rá.

Ha háborúzni akartok gyertek V1-re, itt már a 2 milliós kútrablások sem ritkák.
Dátum: 2010.07.27. 15:31:03
Philip K. Dick - Kizökkent idő (Hihetetlen hogy még nem jelöltétek Dick bácsit)
Boris Vian - ÖLJÜNK MEG MINDEN ROHADÉKOT! (a ponyva kategória 10 pontosa)
Para-Kovács Imre - A Horror Vakui (aki még mindig él, de állítólag jön az új könyve, akkor majd biztos lesz megint egy öngyilkosság vagy éhenhalás)
William Gibson - Neurománc (és köszönjük meg Gibson bácsinak hogy legalább könyvben sikerült megvalósítania mindazt amit filmen senkinek soha)

Chris Claremont - bár ez képregény, de elsősorban neki köszönhetjük, hogy jelenleg Amerikában közel 30 X-men képregény fut havi kiadásban, és így akár napi szinten megmenthetem velük a világot (apáááám )
Dátum: 2010.07.27. 15:00:19
Jah, most már írja bővített mondatban, de ez csak időzítős leírás, két óra múlva eltűnik, aztán megint kattintani kell ha olvasgatni akarok
Dátum: 2010.07.27. 14:56:12
Szerintem optikai tunningnak rakta fel, elég jól néz ki meg olcsó is
Dátum: 2010.07.27. 14:54:55
Az alkimista laborban kiírhatná a JV, hogyha rákattintok egy esszenciára, akkor azt ellövi.
Vagy felé valami "Használod a következő esszenciát" szöveg esetleg.
Én azt hittem leírást kapok róla ha rákattintok
Dátum: 2010.07.27. 04:45:20
Nagy keletje van a graduátumnak, én már láttam 37. szintű karakter harcoló, 3. szintű állatán.
Dátum: 2010.07.27. 04:41:18
Én csak a tapasztalataimra hagyatkozva írtam, hogy szerintem van benne random, szereintem pont a kivégzésben nincs random, ott kitolódik a maxra a hozható.

Azt is linkelhetnétek amiben Miklósék azt állítják hogy alapból fix 15% hozható
Dátum: 2010.07.26. 21:11:28
Portyánál nem fix 15%-ot hozol alapból, hanem a rablás %-a is egy random szám valahol 5%(10%?) - és 15% között.
Pontosan én sem tudom, de az biztos hogy random.
Dátum: 2010.07.23. 22:25:12
Ja, én tök másról írogattam itt
Dátum: 2010.07.23. 22:22:47
MEg arra is emlékeztet amikor a portyaTP-t megemelték, mert úgy már "túl erősek" voltak a portyások, és elég lenne ha csak "nagyon erősek" lennének. Sokmindent megváltoztatott az is a játékban.

Most meg magas szinten többezer LE/TP arányos csatákat lehet tolni ha figyelsz, hát van ez így, én ütök tovább az a tutijó
Dátum: 2010.07.23. 22:18:37
Én egyszerű gyerek vagyok, nem árnyalok

Gondolom hasonlóan bonyolult gondolatmenetet követően került rá ez a TP, mint a Preventorikszfikuszra a "fele TP ha EH és nincs fent" okosság, én meg sem próbálom érteni, inkáb elfogadom
Dátum: 2010.07.23. 22:04:29
Ez a TP a legnagyobb okosság, mindenki kapja akinek laborja van, ha akarja ha nem.
Ha nincs laborja tápot nem kap, rosszabbul jár.
Ha nem sajtol akkor jár a legroszabbul.
Ha nem vadászik semmi sem történik.

Ergo TP lett belerakva a játékba, semmi más nem történt, gratula
Dátum: 2010.07.23. 21:56:13
Neeeem, Miklósnak meg kell mondani a TP-t vegye le róla, ez így nagyon nem OPTIMÁLIS.
Most megint a TOP-nak fejleszt vagy mi van?
Dátum: 2010.07.23. 21:44:32
TP jár érte? Pfujj, milyen fejelsztés ez?
VF, láthatatlanság hat rá?