Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - MinM

Oldal: 123456
Dátum: 2010.09.13. 20:40:52
Srácok, ha valaki le tudja próbálni ezt nekem, azt megköszönöm:
Max nélküli szakértelmet tárgyak segítségével meg lehet növelni többel, mint amennyi a jelenlegi szintje? Konkrétan a 20-as idomítást 25-ös tárggyal fel lehet húzni 45-ig?

A sebgyógyításnál most tuti, hogy működik, 50 (szaki)+68 (50 turbó+18 tárgy) megengedett, de itt a tárgy önmagában nem növel a szaki jelenlegi szintjénél többet.

mod: Thx a gyors válaszokért!
Dátum: 2010.09.12. 22:13:45
Mi a "Nigrofasciatum" ?
A szerves kőzetek vizsgálata.
Egy afrikai törzs "sámán" rangját jelző kifejezés.
Fekete kőzet kutatás.
Zebrasügér. X

Zebracsikos sügér (Amatitlania nigrofasciata). A kérdés és a válasz is pontatlan.


Mire kell vigyáznia a tehenekkel kapcsolatban Mohamednek?
Hogy legyen a nyakukban kolomp
Hogy jól érezzék magukat
Hogy fényes legyen a szőrük
Hogy meg ne fogja a farkukat X

javítás: Mehemed

Milyen származású Andrea Bochelli ?
Olasz X
Portugál
Román
Spanyol

javítás: Bocelli


Az alábbiak közül melyik egy híres zafír elnevezése?
Cullinan
Koh-I-Noor
Dél-Afrika csillaga
India csillaga X

A wiki szerint mind a 4 gyémánt.


Hanyadik leszel ha leelőzöd az utolsót?
Nincs utólsó játékos!
Lehetetlen kérdés! X
Utolsó előtti
13.
Dátum: 2010.09.12. 13:14:24
Ha lehetne rá 11 pontot adni, annyit kaptál volna.

Az ilyeneket el tudnám viselni főműsoridőben a megaszar XIX. évad és társai helyett. Talán akkor nem csak rajzfilmet meg időjárás jelentést nézni kapcsolnám be a tévét
Dátum: 2010.09.07. 21:28:11
Milyen valuta van jelenleg Szlovákiában?
font
forint
euro (X)
korona

A helyes válasz a definíció - A valuta valamely ország törvényes fizetőeszköze egy másik ország fizetési forgalmában - szerint: mindegyik. A definícióba akár az euró is belefér, kivéve, ha a szlovák változatáról van szó.

Melyik nem J. Goldenlane mű?
Papírtigris
Szálhámos és a varázsló
Varázscsók (X)
Isteni balhé

Helyesírási hiba miatt sajnos két jó válasz is adható.

Lengyelország pénzneme a zlotyi, de mi a váltópénze?
fillér
grosz (X)
cent
krajcár

Javítás: zloty.

Miért NEM jár levonás egy autó forgalmi értékének meghatározások?
Futásteljesítménye nagyobb az átlagosnál (többletfutás)
1évnél korábban lejáró műszaki vizsga
3 tulajdonos
Május utáni forgalombahelyezés (X)

Javítás: meghatározásakor.
Dátum: 2010.08.27. 11:26:06


Hmm, én olyat hallottam, hogy akármennyi állatod lehet, de minden nap az első belépéskor egyet véletlenszerűen kisajtol.

Adhatunk még tippeket, de annak nagy sírás lesz a vége szvsz.
Dátum: 2010.08.26. 20:17:12
Ha permanens hatások és mindenki ugyanabban a sorrendben kapja őket, akkor marginális a jelentősége, viszont az instant hatásoknál keményen számít, hogy mikor lövöm el...
Dátum: 2010.08.26. 14:58:44
Voltaképpen mindegy, hogy mi a megoldás, csak ismert legyen legalább az első 4-5 táp és a sorrendjük, mire odajutunk, már csak azért is, mert aki felér oda, az jó eséllyel akár 2-3 tápot is vesz ki egyszerre, hiszen az esszenciák feltorlódnak, mialatt próbálkozik az ember kinyerni a hiányzókat.

Tényleg, mi a helyzet az esszenciák átválthatóságával, lesz belőle végül valami?

Még 1 kérdés: ahogy az ultrakatalizátorhoz 1+1 sima kell, úgy a táphoz is 1+1 ultra kell majd, vagy abból már 1 is elég lesz a többi csoport cuccai mellé?
Dátum: 2010.08.26. 13:09:34
Az 50-es labor jelenlegi übermegagigatápjairól kérhetünk egy listát, illetve arról információt, hogy ezeket random módon osztja ki a program, vagy valamilyen sorrend szerint?

Nem elhanyagolható kérdés, tekintve, hogy az 50-es térkapu, a nagymesteri és az 50-es labor 3, viszonylag nagy építést igénylő projekt, ráadásul, ha egy szövetség elkezdi húzni az egyiket, menet közben már nem igazán érdemes váltani, az biztos hátrányt jelent.

Tudom, hogy nem érint sok szövetséget, de minket pl igen és eléggé sötétben tapogatózás jellegű a labor tetejének működése egyelőre...
Dátum: 2010.08.26. 12:56:39
Nah, akkor az ütőtávomban található csókosok le is adózhatják LE-ben, hogy pont azokat a moncokat szedték ki előlem, amik cuccost dobnak
Dátum: 2010.08.26. 10:06:46
Tényleg bejön ez a sírás dolog.
Közben kaptam egy TK pontot, dobott is rá egy könnycseppet.

Én is 20 környékére saccoltam, ezért is lepődtem meg ennyire.
2 (+fél) napra megállni az ismételhetőkkel és várni a TK pontokra, miközben az erőforrásokat ugyanolyan ütemben fogyasztom, nem vidám dolog.
Dátum: 2010.08.26. 09:23:18
Nyugtassatok meg, hogy nem lett nerfelve a térkapus cuccok dropja. 14 csata óta nem esett cucc (74. szint, szerencse 201, az ismétlők változása előtt a 25 moncból átlag nyolcat dobott), a 14-et megelőző 17 csatából pedig éppen 6 darab.

Behórnadom, én NEM SZERETLEK!

Sírás ON
Léccilécci, valaki vágjon már hozzá egy nyakláncot a következő szörnyhöz.
Sírás OFF
Dátum: 2010.08.15. 10:28:48
A számitógép csak hányas szám rendszerbe tud gondolkozni?
10000000000000
2
100
10

Helyesírási hibák tömkelege, igénytelen válasz (10000000000000 ). Törlés.

Melyik az a fizikai topológia ezek közül, amelyben a központhoz kapcsolódik minden hoszt?
sín
vegyes
gyűrű
csillag

A kérdés igényes, ám picit speciális. Sokan vagyunk informatikusok a szerveren, de talán nem mindenki az. Ha lenne hozzá egy kis segítség, jó kérdés lenne. Bár tény, hogy ezt így is többen tudják gugli nélkül, mint Cserháti Zsuzsa születésének napját.
Dátum: 2010.08.12. 15:59:25
Idézet: Freez - 2010.08.12. 15:26:57
10 pont a téma felhozásáért.


Az állat szintlépéses küldetést ne nehezítsétek, ha lehet. Oké, hogy ez a legkifizetődőbb küldetés, de elég tetemes LE befektetésével jár, aminek nagy része az idomítás folyamata alatt célponttá teszi a karaktert, ezzel is ad némi értelmet a portyának.

A kábítás a jelenlegi listában a nehezítéssel együtt is favorit maradna, csak a másfélszeres ütésszám miatt a kis szintű célpontok még több pofont kapnának fentről.
A krit. varázslat csökkentés viszont pont ezért jó ötlet.

A kalandos könnyítés nagy segítség lenne, baromi idegesítő összeimádkozni a hiányzó pár kalandot, főleg, mikor pont akkor dob a random szélsőértéket, mikor már csak pár kaland kellene (50 vadászatból relikviával is csak 1 kaland ), vagy közben túlcsordul a térkapu, de az ember 15-6 kalandnál már sajnálja eldobni a küldetést.

Térkapu: Darah megmondta a tutit, az emberek nem bíznak a randomban, ha van helyette biztos, ennyi.
Én személy szerint 5-nél már bepróbálkoznék, hátha bejön, az már elég kevésnek tűnik ahhoz, hogy megérje (jó esetben dupla haszon, rossz esetben 2-3 pontot spórolok a 25 térkapuhoz képest). Ha csak ugyanolyan arányt hoz, mint a 25 fix, miért váltanék, amíg mindkettő ugyanazt az erőforrást eszi?

Javaslatok:
Válaszolj helyesen x kvízkérdésre! (kérdés, hogy itt a gyorsítás és a kulcsok hogyan hassanak...) Besorolással hasonló móka nem buli, aki vett kulcsot őskőért, azzal szándékosan ne szúrjunk ki.

Veszíts el 30 (40?) portyát!
Win-win szitu jön ki a farmütésből, a farmok erősödnek, az erőseknél meg nincs olyan isten, hogy ezzel égessék a pp-jeiket. Nyaralás alatti küldetésnek is ideális
Dátum: 2010.07.30. 12:24:09
Endyr:
Idézem az egyik szövetségi társam az esszenciák egyezése kapcsán:
"Bár biztos nagy varázslatok vannak mögötte, de sztem ez kb. 10 sor..."

Pl. az sem lenne sok programozás, hogy a HTML kódban fixen beégetett "Nekattintsá b*zmeg, mer eéfogy a zeszenciád! " felirat helyett felugorjon egy confirm ablak. Sok helyen van, ahol nem igazán kell. Itt kellene, de nincs. Ergonómia. Jerikó tépte róla a száját eleget, én itt már nem tenném.


Minden tiszteletem a fejlesztőké, ötletes és jól játszható játékot toltak/tolnak a popsink alá, de mostanság egyre többször olvasok valós problémákra semmitmondó kifogásokat. Ha szándékosan levegőnek néznek (nincs válasz), az "csak" zavar, ellenben ha hülyének, akkor hajlamos vagyok borítani az asztalt. Ha kell másik játékra a fejlesztési idő, mondják meg, tudomásul veszem.

Csak egy ötlet: Biztos vagyok benne, hogy van tesztkörnyezete a játéknak. Ha ehhez a környezethez kapnának páran az aktívabb játékosok közül hozzáférést, ideiglenes tesztkaraktert, stb, akkor az ilyesmiket ki lehetne szűrni még játékba kerülés előtt, úgy biztosan jóval kisebb meló lenne a javításuk. Miklós renoméja sem szenvedne el ekkora károkat, mint az eltelt pár hétben.

mod: a váltogatás nekem is tetszik, pedig nagy esszenciapazarlás. viszont szvsz több programozást igényel, mint a random különböző esszenciák dobása. Ezzel együtt lehetőséget biztosítana a nem prémium játékosok számára is a kívánt esszencia (de legalábbis a kívánt csoport) előállítására.
Dátum: 2010.07.30. 09:54:34
Ez már nagyon belemagyarázós. Ha azt nézed, hogy 1 ultratáp előállításához a katalizátor kivételével mindegyik esszenciából csak 1 kell, akkor elég érdekes megoldás az, hogy több erőforrást áldozol érte (magasabb szintű állat, őskő, stb.) és mégsem kerülsz hozzá semmivel közelebb, mint az, aki egyesével pötyögteti. Azzal, hogy pl. másodlagos varázslat esszenciából nem 1-et, hanem x-et kapsz, nem vagy előrébb. Az meg, hogy el leszel látva az adott esszenciával 2-3 további ultratáphoz, nem nagyon fog vigasztalni.

Inkább kérd a bugfixet, ne adj tippeket rá, hogyan kerülhető meg a probléma.
Dátum: 2010.07.09. 16:09:28
Ellenőriztem, nincs a postban c betű.

A "ráb*sztatok" szó viszont minden további nélkül benne van (még a sorrend is stimmel)

Ennyit erről.
Dátum: 2010.06.23. 13:38:13
OFF

Bár egyetértek veled a pontozómaffiával kapcsolatban, de Semelyik első hozzászólását speciel én is lepontoztam volna, ha pontozgatással bíbelődnék. Egészen pontosan ezért:
Idézet: Endyr - 2010.06.22. 15:59:19
Ha ugy erzed, h ertelmes javaslatot tudsz ra irni tedd meg. Ha ez nem megy inkabb ne irj semmit Amelyik targy ertelmetlen ott indokoljatok is miert, sajnos nem tudom atlatni az osszes aspektusat a jateknak, igy lehet lesznek ilyenek.

Aki nem tud vagy nem akar olvasni, az inkább ne is írjon, pláne ne sírjon.

ON

Kalandor felszerelés: A kalandszakik lgy-ből történő fejlesztése nem biztos, hogy célszerű. Ha meglesz, gyakorlatilag kötelező lesz megvenni, különben folyamatos hátrányt jelent majd a hiánya.

Dukátátalakító: A lehetőség a dukátok kivezetésére a játékból nem rossz dolog, viszont így epik farmszövit is még könnyebb lesz összehozni, ami +dukát, tehát nem biztos, hogy eléri a célját a tárgy.

Lélekvédő: Azt hittem, a portya ösztönzése a cél, nem a korlátozása.

A Regeneráló kenőcs, Vérengző medál és az Állatidomár pálca nagyon tetszenek, maximálisan támogatom őket.
Dátum: 2010.06.21. 22:24:56
Hány éves kortól csinálhat valaki B kategóriás jogosítványt?
20
14
18
16 és háromnegyed X

A jogosítvány az vezetői engedély, nem csinálják, hanem megszerzik (a csinálást büntetik ), ráadásul tudtommal 17 éves életkor az alsó határ, előtte csak az elméleti vizsga teljesíthető.

Milyen típusú a hagyományos magyar íj?
Hosszú
Reflex
Visszacsapó X
Csigás

A visszacsapó és a reflex az íjaknál nem ugyanaz a kategória?

Kiket égettek az inkvizítorok?
Hercegnőket
Boszorkányokat X
Szerzeteseket
Lovagokat

A négyből háromra példa is volt, hercegnő égetéséről nem tudok.
Dátum: 2010.06.15. 23:11:03
Melyik az AMD (ATI) két videókártyát összekötő megoldása?
SLI
Dual Core
Wlan
Crossfire X

Icipicit speciális

Hogy hívják azt a várost ahol felrobbant egy atomreaktor?
San Diego
Hirosima
Chernobil X
San fransisco

Helyesírás.

Kémiában mi az "mg"?
Nitrogén
Aluminium
Vas
Magnézium X

1. Tanuljunk új szavakat! A mai legyen a VEGYJEL.
2. Nem ismerek Kémia nevű országot.
3. Nem mg, hanem Mg.
Többféleképp most nem tudok belekötni, már késő van.
Idézet: Offsboy - 2010.06.09. 21:40:11

A megoldás igazságnak veszi azt, hogy hétfő, szerda és péntek az igazmondás, többi hazugság, csak ez nem derül ki itt a kérdésből.


Hát ez az, ha ezt az mondja, aki aznap hazudik, akkor ez sem igaz. Ezért írtam, hogy vagy nincs megoldás, vagy a kérdés feltevése pontatlan.
A vicces az, hogy egy matekversenyen valószínűleg én kapnám a 0 pontot, ti a maxot, pedig a ti megoldásotok (szerintem) nem erre a feladatra igaz.
Offs, ha jól emlékszem, ezt pont te verted a fejembe még a matekszigor előtt, hogy az is egy megoldás, ha nincs megoldás.

mod: az a fránya nyelvtan...
Oldal: 123456