Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LordKobold

Oldal: 123
Dátum: 2010.07.05. 19:45:44
Idézet: Boti - 2010.07.05. 19:35:58
Jó de akkor a többi versenyszámban is plusz 5 embert adjanak hozzá a listához. Mert akkor az nem igazság hogy ha én lemaradtam 200 sebzéssel a 3-ik helytől így nem kapok semmit, valaki meg 8-ik lett szintben és őt meg díjazzák. A szintnél gondolom a TP összeget kellett díjazni nem a TÖ-t vagy SZÖ -t.
És azt is hülyeségnek tartom hogy az első három ugyanazt a díjazást kapja, mert akkor minek küzdeni az első helyért?!? Régebben meg volt különböztetve a három helyezés az őskövek osztásával de most minden egyforma, mint a kommunizmusban.


Ez hol volt? Mert sebzésben én voltam a 4. 187 ponttal lemaradva a 3. helyről.
Ettől függetlenül a szintnél a 8 emberes verziót támogatom, meg amiket korábban írtam
Dátum: 2010.07.05. 19:11:19
Én már sokadszorra azt a hozzáállást sem értem a cég részéről, hogy nem egy olyan topic van, amit nem olvasnak és/vagy nem reagálnak. Ez is rerre a sorsa jut szerintem. Úgy vannak vele, hogy ez itt egy dühöngő, majd lecsillapodnak a dolgok maguktól, nem kell reagálni, vitázni, érvelni.
Hát ez is egy megoldás... De hogy pont olyan témában, ahol nekik lenne anyagi és erkölcsi érdekük lépni?
Lehet ezek el sem jutnak Miklóshoz, csak X. alkalmazott annyit "jelent" a nap végén a főnöknek, hogy "lezártuk a v4et, folyamatban van az ellenőrzés és a díjazás, kell pár nap hozzá, de igyekszem főnök. ja és páran zúgolódnak, de semmi komoly. ja és főnök! holnap csak fél9re érek be ha nem gond"
Vizuális típus vagyok, tökre el is képzeltem a jelenetet, hogy ez volt ma 5kor a műszak végén!
Dátum: 2010.07.05. 11:15:11
Amúgy a cégnek nem lenne érdeke, ha pl. a kategóriákban a top10-ben végzettek közül a premeseknek felajánlaná az átvitelt egy normál világra, ahol nyilván továbbra is vásárolná a követ és játszana? A top3-ban vannak akik nem egy kategóriában nyertek, vannak, akik medált választanak, azz ebből nincs akkora haszon, mint az említett premesek átmeneteléből. Csak egy gondolat a süket fülekhez!
Dátum: 2010.07.05. 11:00:11
Jaja, így igazságos az eredeti kiírás szerint.
Dátum: 2010.05.29. 22:01:09
Idézet: Hoffer Dávid - 2010.05.29. 17:43:59
KincsesKobold, majd LordKobold....VIPER85 nem te vagy?


A sok ablak néha bekavar
Dátum: 2010.05.28. 20:03:54
Idézet: Lanmandragoran - 2010.05.27. 23:07:49
Idézet: KincsesKobold - 2010.05.25. 23:13:59
Egy szerény ötlet.
Az adatbázisban nyilván benne vannak, hogy adott cselekvésre mennyi LE kapunk. Ezt nem lehetne (kiíratni) részletezni?
Gondolok itt pl. a vadászatnál arra, hogy ki van szedve mennyi a helyes kvízért kapott plusz, de ezt részletesebben: mennyi az alap, mennyi a kvízből jövő, mennyi a szakértelemből...
Portyánál hasonló módon: mennyi lett volna az alap LE, mennyi a bizonyos szakértelmekből?
Mint írtam, az adatok nyilván megvannak hozzá, gondolom csak a kiíratás kellene, mint fejlesztés, ami általában a kisebbik gond. Taktikában, fejlesztésekben jó kis infó lenne szerintem sokaknak.


Én nem vagyok benne olyan biztos hogy megvannak egyesével lebontva. Hisz minden egyes "részletesebb adat" egy-egy szorzó, ami egy hétköznapi képletben az alap nyereséget ismerve, egy csapásra kidobja a végeredményt.
Például a vadászat nagyjából így néz ki:
alap(x)*speki*dicsőségmedál*HT*kvíz
mint láthatod, egyetlen tárolt változó van benne, az összes többi egy (1+%)értékű szorzás, amit a karakter statjaiból olvas le a gép.


De pont ebből az általad leítrt képletből a kvíz mégis ki van írva, ezért gondoltam arra, amit írtam.
Dátum: 2010.04.14. 13:51:55
Sokan emlegetitek a mászást, hogy kinek mennyi, stb. de ne feledjétek, hogy az event 2. szinttől elérhető, ahol még se mászás, se hasonló sincs. Én magam 19es szinten vagyok, de a mászás még nekem is távoli, mert a szövinkben híre-hamva sincs az akadémiának... Urambocsá mi is jelentkeztünk és esetleg aktívak is vagyunk, szal tessék ezt is belekalkulálni a csoportok teljesítményébe, ne csak azt, hogy a nagyok hová mentek és mekkora a mászásuk. Ez most azoknak a kommentelőknek szólt, akik csak a saját szintjükről nézve írtak véleményt
Dátum: 2010.04.13. 12:08:31
Idézet: Eardog - 2010.04.13. 11:44:56
persze, én nem is adtam fel, de azért nehéz 300-400 embernek megmondani, hogy figyi inkább ne csinálj semmit, mert az a jó nekünk, főleg hogy az se tudom ki van velünk. AZ biztos hogy az ötletem színesíteni a maradék 25 napot, és kevésbé laposodna el. De aztán ki tudja, lehet Miklósék is így tervezték, csak meglepi lett volna/lesz ez a verzióm:)


Azt, hogy a legutolsó csapat kiessen és utólag közölni velük, hogy számotokra mégsem 30 napos a játék, csak ez a 10 nap volt és itt egy végzet medál cserébe, nos ezt nem nevezném meglepinek az ő szemszögükből.
Dátum: 2010.04.12. 16:21:31
Idézet: Endyr - 2010.04.12. 15:59:21
Idézet: LordKobold - 2010.04.12. 15:52:09
Én azt nem értem, hogy ha egy hét után az aktívan résztvevőknek, akik ténylegesen céljuk is volt a részvétel, már megvan a 10 részlet, ami a nyeréshez kell és a 4 csapat között elég egyértelmű a végeredmény, akkor minek ezt húzni 30 napig? Simán lehetne ilyen feltételekkel ezt 2 hetente rendezni egyhetesre.


igazad van, nem is ertem plul a Forma-1-en miert versenyeznek minden palyan, amikor mar 5-6 utan kiderul, h kik lesznek a dobogosok...


Az a nézőknek azért még érdekes, na meg a bevételek, stb. de ne keverjük ide!
Azt sem akarom idekeverni, hogy 2hetente ugyanezt lehessen nyerni.
Számomra annyi a lényeg, akkor is, ha egyedül lennék a véleményemmel, hogy megvan a 10 térkép részletem és mérföldekkel az utolsó helyen vagyunk (v3 Katherin, a 3. helyezett is +50 % előnyben van) azaz nekem innentől unalmas a játék ezen része, mert oké, megvan a végzet medál, ha találok még részletet oké, ha nem, akkor is oké, szal a következő 3 hét már nem erről szól nekem.
Ha a megalkotó/kitaláló eredeti célja az volt, hogy felrázza egy kicsit az állóvizet, akkor sikerült szerintem, de ez valójában fenntartható ilyen feltételekkel egy hónapig mindenkire? Nem lett valami elkalibrálva? Akár az időtartam, akár a 10 részlet egységesen, stb.
Dátum: 2010.04.12. 15:52:09
Én azt nem értem, hogy ha egy hét után az aktívan résztvevőknek, akik ténylegesen céljuk is volt a részvétel, már megvan a 10 részlet, ami a nyeréshez kell és a 4 csapat között elég egyértelmű a végeredmény, akkor minek ezt húzni 30 napig? Simán lehetne ilyen feltételekkel ezt 2 hetente rendezni egyhetesre.
Rossz aktiváló kódok?

A regisztrációnál emailben kapott kódra azt írta ki ráklikkelés után, hogy rossz, vagy lejárt!
Regisztráció módosításnál, új kód küldésével aztán már jót kaptam.
Barátnőm is regelt, ugyanez a szituáció, de neki az újraküldés sem segít, már vagy 5 aktiváló kódot kapott és mindre az a válasz, hogy rossz, vagy lejárt.
Oldal: 123