Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LordKobold

Oldal: 123
Dátum: 2010.11.12. 08:28:24
Idézet: Miklós - 2010.11.11. 15:33:44

Nem igérem hogy nem lesz más funkciója is a szakinak is a jövőben, de egyenlőre ilyet nem tervezünk.


Így viszont akkor a térkép esemény végeztével a pálca se tűnjön el szerintem!
Dátum: 2010.10.21. 16:12:30
"V3-on az átokpiramis, kivégzés, epikus tárgyak, lélekszívó állat felszerelésből adódó lé bónuszok NEM tolják ki a maximálisan szerezhető lé határát"
Erre gondoltam, hogy v3 is megéri lélekszívós cuccokat, átokpiramist... használni, ha amúgy is már a képlet maximumán hozol emberektől?
Dátum: 2010.10.21. 14:02:52
Oké, köszi, csak zavaros valóban a megfogalmazás, hogy pl. lélekszívós tárgyak hatnak, vagy sem, de ahogy kibogárássza az ember, akkor úgy tűnik hatnak, de csak a képlet maxig, szal nehezen érthető valóban és akkor sem biztos benne az ember, hogy jól érti-e
Dátum: 2010.10.21. 13:18:14
Idézet: Birka - 2010.10.21. 12:14:08
Miklós híre a következő: Korrigáltuk az EH-t, ezentúl a nyertesnél nem hat rá a v3 képlet.

Az energiahasznosítás szakértelemre is hat a V3 alap képletének maximuma a vesztesség tekintetében, de nyertes szemszögéből NEM!!!


Azaz sehol semmi nem volt a rablást befolyásoló tárgyakról átokpiramistól stb...


Megismételted amit írtam, meg amit olvashattunk eddig is. Én arra vagyok kíváncsi, hogy a wiki oldalon így hogy áll össze a dolog. Minden ugyanaz lenne és jó ami ott van írva?
Dátum: 2010.10.21. 11:53:02
Hali Craslorg!

Érdekelne, hogy ez még mindig így igaz a V3-ra, ahogy arva vagyon?

A portya során szerzett LE maximalizált, ennek mértéke:

* 10+10 *vesztes szintje *( A VESZTES nyert / vesztett csatái , de minimum 0,2!)

V3-on az átokpiramis, kivégzés, epikus tárgyak, lélekszívó állat felszerelésből adódó lé bónuszok NEM tolják ki a maximálisan szerezhető lé határát, csak a kreatív affinitás szakértelem és a gyémánt horda bónusz! Azaz a maximálisan szerezhető lé portánként: (10+10*szint*nyert/vesztett)*(1+0,02*affinitás(+turbó))*(1,3 Gyémánt hordásoknak!)

* A lélekszívott lémennyiségre is hat egy *( A VESZTES nyert / vesztett csatái , de minimum 0,2 és maximum 1!) szorzó!
* Az energiahasznosítás szakértelemre is hat a V3 alap képletének maximuma a vesztesség tekintetében, de nyertes szemszögéből NEM!!!

Lehet csak nekem zavaros Miklós v3 híre után, de érdekelne a mostani képlet és hogy valóban nem növelik-e még mindig az átokpiramis, a lélekszívás, stb. tárgyak a maxot?
Dátum: 2010.10.15. 21:19:11
Idézet: Craslorg - 2010.10.15. 20:55:58
Ez már korábban is felmerült, de nem fogják engedni. Szerintem jogosan. CSP és PP mindenkinek azonos mértékben termelődik (nyilván ha a szakértelmek ki vannak maxolva, inspirátort most hagyjuk, az egyedi), viszont a kincspont termelődése szintfüggő. Magasabb szinten sokkal többet lehet termelni és ráadásul szövetségfüggő is.


Kincspont termelődése szintfüggő??
A kincspont nem is termelődik, hanem tenni kell érte, ellentétben CSP és LE.
Nem látom, hogy mitől jogos, mitől ne engednék átváltani dukátra, vagy bármire? Felborítana valami egyensúlyt a játékban?
Továbbgondolva, persze itt akkor felmerülhet, hogy azok a pontok (LGY, kristálypont) is lehetnének máshol is használhatóak, hiszen vannak karaktertípusok, akiknek feleslegben "termelődik" -ahogy te mondod.
Ez csak egy ötlet, hogy ezeket lehessen másra is használni, és ahogy eventnél a relikviákkal kapcsolatban is volt rugalmasság Miklósék részéről abban, hogy változtattak menet közben, ha kiderült, hogy mit nem lehet kihasználni adott szinten/világon, úgy ebben is lehetnek rugalmasak. Szerintem színesítené a játékot, nem rontana semmin, de ha másképp látjátok, mert nem számoltam valamivel, fejet hajtok.
Dátum: 2010.10.15. 18:51:43
Az aukciós házban lehet dukátokat venni csp-ért és LE-ért is. Lehetne esetleg a jövőben kincspontért is venni valamilyen arányban?
Dátum: 2010.10.04. 15:45:29
Szerintem karácsonyra kaphatnánk meglepinek egy olyan eventet, amiben joker hullik és arra váltod amire neked jó!
Bár megkockáztatom, hogy arról is lenne egy terjedelmes topic, hogy miért nem jó az sem.
Dátum: 2010.10.04. 15:37:46
Idézet: Angel1721 - 2010.10.04. 15:23:09
A TÉRKIFORDÍTÓ ITALT A V5-ÖN LE KÉNE CSERÉLNI!!!

Méghozzá azért, mert ott nincs visszafogott fejlődés, így a tárgy használhatatlan! (Aki már kapott, annál ki kéne cserélni.)
Elnézést, ha valaki már írt ezzel kapcsolatban, de nem volt kedvem 6 oldalt végigolvasni!


Nekem meg ezt nem volt kedvem olvasni az előző 6 oldal után, mert semmi értelme a többivel ellentétben...
Szóval én is elnézést kérek, hogy kapásból, hirtelen felindulásból lepontoztalak :S
Dátum: 2010.09.23. 13:48:33
Kértem Baraty-tól, hogy bár kiszámolható, de legyen kiírva, hol tartunk éppen a 3*10 napból, és hamar megcsinálta! Itt is köszönöm/köszönjük Baraty!
Dátum: 2010.09.21. 20:12:51
Idézet: S0laris - 2010.09.21. 20:05:08
Az újdonságok egy része tápolja az EH-t úgy, hogy a VF ki van zárva belőle...
Ha az EH és az egyéb új, a VF-eseknek nem elérhető tulajdonságok...

Ezeket honnan szedted? Mindkettőnek elérhető, csak más képletekkel!
Ne rémiszd a népet!
Dátum: 2010.09.21. 19:34:04
Mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti, aztán meg félti! Azt nyilván nem gondoljátok komolyan, hogy ezeket egy értelmesebb fejlesztő figyelembe veszi! A hozzászólók kapcsán pedig tisztelet a kivételnek, mert voltak tényleg eddig is olyanok, akik kivételek a fentiek alól!
Dátum: 2010.09.21. 15:24:56
Sokkal korrektebb lenne a VF-el kezdeni valamit, mint feltápolni az EH-t...


Mivel a többség VF-es, szerinted hány sírós hozzászólás lenne, ha azzal "kezdenének valamit" mert az a valami csak rosszul érinthet minden VF-est, így valójában korrektebbnek tűnik felhozni az EH-t. Értem ugyanakkor és osztom azt a véleményed, hogy egy rossz döntést, nem egy másikkal kellene helyrehozni, de mivel az egyik rossz már megtörtént és nem tegnap, így (a közhelyeknél maradva) a kisebbik rossz megoldás még mindig kevésbé fájdalmas és úgy tűnik, hogy színesebb és izgalmasabb is, mint utólag korrigálni VF-en, akár visszamenőleg is.
Dátum: 2010.09.15. 18:38:57
Idézet: LanMaffia - 2010.09.15. 18:24:43
Elég sok tőzsdei előrejelzés van, nézz csak szét a neten


Előrejelzés? Az ebben a topicban is van bőven, hogy ki mennyire szív az eventtel majd a végén.
Dátum: 2010.09.15. 18:18:52
Idézet: LanMaffia - 2010.09.15. 18:03:33
(Aktiváláskor az elköltött LE 0.0135-szorosa kerül felhasználásra, ez a szorzó a szintedtől és a hordádtól függ)


Ez az utóbbi két napban 0.0121-ről nőtt ennyire. Mi a pontos képlet erre? Kéne egy tőzsdei előrejelzés


Neked van a tőzsdére képleted? Küldd már el! Köszi
Dátum: 2010.09.15. 15:12:09
Idézet: Miklós - 2010.09.15. 14:56:45
De pl. ha 40.szinten kezded az eseményt, és 42. szinten van az eredményhirdetés, akkor az egészet 42. szintű vadászat LE-vel számoljuk el.


EH-soknak némi vigasz a gyorsabb szintlépésekért
Dátum: 2010.07.05. 20:38:34
Ha én lennék a műsorvezető itt v4en, megkérdeznék erről egy - a lottó-sorsolásokban néha fel-felbukkanó dekoratívabb - közjegyző nénit, hogy bár ez nem egy sorsolás volt, de egy kiírt verseny, sokaknak pénzért, aztán egyoldalúan módosított feltételekkel, szal megkérdezném a hölgytől így a végén, hogy minden rendben zajlott?
Dátum: 2010.07.05. 20:19:53
Durva! Fel is tűnt nekünk is a kvíz, hogy hogyan lehetett...?
Na meg a v4 kiírás után vezették be a kulcsokat és az előre válaszolást is ha jól rémlik, szal ez sem korrekt, menet közben így beavatkozni sztem.
Ha visszaolvasol, sok olyan hsz van, ami nem csak arról szól, hogy szintben 8, vagy 3 a győztes. A Tiéd is ilyen, ami az egyebekről szól, de itt süket fülekre talál csak sajnos.
Dátum: 2010.07.05. 20:06:42
Idézet: Sun13 - 2010.07.05. 19:57:29
Idézet: LordKobold - 2010.07.05. 19:11:19
Én már sokadszorra azt a hozzáállást sem értem a cég részéről, hogy nem egy olyan topic van, amit nem olvasnak és/vagy nem reagálnak. Ez is rerre a sorsa jut szerintem. Úgy vannak vele, hogy ez itt egy dühöngő, majd lecsillapodnak a dolgok maguktól, nem kell reagálni, vitázni, érvelni.


Pont eltaláltad, van egy olyan topic, hogy mi nem tetszik a kalandokban, vannak akik kitartóan irkálnak oda, és hisznek a változásban, vagy, hogy történik valami. Hidd el nekem, a kutyát nem érdekli ami ott van. Azért van, hogy oda írogasson a nép, ne más topicba sírjon. Most itt fog a nép sírni egy-két hetet, bátorítják egymás, tüntetéseket szerveznek majd, aztán szépen megunják, elmorzsolnak közösen néhány könnycseppet, és hazamennek. Ezen topicokat más éven rinyatopicnak hívjuk


Jaja és ez nem Beholder találmány ezért azt próbáltam sugallni, hogy ha valamit ezzel kapcsolatban el akarunk érni, akkor nem ezt az utat kéne járni!
Dátum: 2010.07.05. 19:54:29
Kedves szövitársaim aggódnak, nehogy baj legyen a 1084. sz. hozzászólásomból!
Hát szerintem semmi olyat nem mondtam, de ha lenne valami következménye, legalább kiderülne, hogy nem úgy van, ahogy ott írtam
Oldal: 123