Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LordKobold

Oldal: 123
Dátum: 2015.06.12. 13:24:35
Igen, köszönöm!
Dátum: 2015.06.12. 12:49:13
Hánykor lesznek lementve az aktuális állások?
Dátum: 2015.06.05. 20:00:23
Visszakanyarodnék az eredeti témához, a VU talihoz. V6-on is lesz aukció és ezekkel a tárgyakkal?
Dátum: 2014.08.09. 14:07:07
Köszönöm a megerősítést Masquerader, ám akik olvassák ezt, szeretném leszögezni, hogy nem közös ügyünkről van szó, csak egyetértettünk.
Dátum: 2014.08.08. 20:33:55
3. Devizahitellel összevetni, eltévedt értékrend... a kommentemben ott van, hogy "pl." mert ez jutott eszembe.
1. és 2. nem kommentelem, mert feltételezel, ahogy írod is.
Nem konkrét ügyet akarok itt megvitatni, ez az idézett szöveg önmagában, előzmények nélkül is említésre méltó egy szolgáltatni kívánó cég munkatársától.
Ám, hogy megnyugtassalak mégis, nem csalás, ne feltételezgess Te is! Köszi!
Dátum: 2014.08.08. 19:25:46
A nap/hét/hónap... aranyköpése Dikó Istvántól
Előzmény: nem releváns igazából

"Mivel ez a Felhasználási feltételekben lehetőséget ad nekünk erre, amit a játékosok a játék megkezdésével elfogadnak, igy egy Fogyasztóvédelmi feljelentés semmilyen eredményre nem vezetne.
Ezért ilyennel teljesen felesleges fenyegetőzni."

Dikó Úrnak talán nincs pl. devizahitele...
Ott sem úgy lett, hogy mert Ők megmondták, leírták, meg felesleges bírósághoz menni!
Fel kéne ébredni Tisztelt Beholder! Avagy Dikó Úr!
Dátum: 2014.05.14. 17:13:47
Szerintem ennyit a voxinforól, mert tény, hogy a beholder pl. a paypalt egyből jóváírja, pedig akkor sincs még náluk, a számlájukon a pénz!
És még annyit, hogy a paypal és hasonló cégek nem "őskő birodalom" céljára születtek, ahogy magát a bankkártyát sem a beholder miatt találták ki... de ezeket a dolgokat majd megérted, ha felnősz és dolgozó emberként a fizetésed költöd, nem a szüleid által biztosított mobilról trollkodsz.
Dátum: 2011.03.25. 10:53:17
Még sosem jártál úgy, hogy az elvadászott LE-d elkölteni kezdted, de mondjuk annyira futotta, hogy spec tulajdonság növelésére jutott LE mondjuk +2-3 szint, ami meg maradt, erre nem volt már elég, de arra igen, hogy plusz egyet egy másik tulajdonságra rányomtál?
Én többször jártam így, de ha az esetem egyedi és plusz függvényt meg gondot jelent úgy, hogy nem is használná ki senki, akkor én kérek elnézést az ötletért.
Dátum: 2011.03.25. 10:34:02
"A fejlődés arany/ezüst/bronz öve (3, 2, 1% bónusz a specializált tulajdonságok fejlesztésére)"

Ez az öv nem lehetne, hogy ne csak a specializált tulajdonságra hasson, hanem minden TÖ növelésre? Növeli az öv értékét, de nem ad nagy brutál tápot.
Dátum: 2011.01.31. 17:10:03
A nyitó hozzászólásban, ami frissítve lett többször is:

"Az eseményre lesz egy elméleti határidő (6 hét) ha ennyi alatt a királynőket nem sikerül elpusztítani és bebörtönözni, akkor az esemény kudarcot vallott."

Az esemény leírásában:

"Ha három héten belül nem sikerül az összes xenomorf királynőt elpuszítani és testüket csapdába zárni, akkor a világotok történetében sötét korszak köszönt be. "

Most 6 vagy 3?
Dátum: 2011.01.24. 19:21:31
Lehet egy része még úton van, ha most küldték

"A segítségnyújtás az aktiválástól számított 15 percben jön létre, a tulajdonságaid rögtön aktiváláskor lecsökkennek, de csak 15 perc után kapja meg a szövetségesed. Hasonlóképp, ha a segítség véget ér, 15 perc, amíg a tulajdonságot visszakapod."
Dátum: 2011.01.24. 19:17:53
Én ezt látom nálad, ha te vagy VH

Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+21 Erő, +17 Támadás, +6 Védekezés, +19 IQ, +14 Taumaturgia
Dátum: 2011.01.24. 19:04:41
Az épület bónuszokat pl. +60 támadás sem adja hozzá fent a támadás sorhoz, hanem lentebb jelzi, hogy az is van, a kezet is jeleznie kell, hogy rajtad van azon a környéken
Dátum: 2011.01.24. 18:46:46
http://userscripts.org/tags/vegzetur
Dátum: 2011.01.20. 19:20:57
Kérem a szerencsejáték zrt-t, hogy vegye figyelembe, hogy a héten a hatos lottón volt 2 találatom, az ötösön egy, a skandinávon 3, a puttón 4... kaphassak extra díjat, mert összességében sokat fektettem be és jól szerepeltem érdemben a találataimmal, bár nem nyertem. Pont ezért tehát...
Dátum: 2011.01.13. 08:12:53
Ha Te ilyen "teljesen ésszerű gazdasági megfontolás" alapján cselekszel az életben is, akkor veszel tőlem egy tízezrest 24ezerért? Csak mert ebben a nehéz gazdasági helyzetben "minek következtében inflálódik a pénz és a reálértéke csökken" nem szeretném, ha nálad rohadna tovább a pénz. Szívesen segítek tehát rajtad ezügyben, akár több darabbal is.
Dátum: 2010.12.22. 16:00:52
Keverem? Tőled 0 fertőzésemmel duplán hozok, ha te 100 % fertőzött vagy, azaz tőled többet hozok, de én ezt nem érzékelem mert EH-m van. Téged miért zavarna, ha én is érzékelném azt ami téged már amúgy is érintett? Azaz hogy tapasztaljam, hogy megérte LE szempontból is küzdeni a fertőzés ellen.
Amúgy beho mailben annyit válaszolt, hogy átgondolják, de idén már nem lesz ez változtatva, azaz Ők sem hajtottak el, hogy hülyeséget beszélek.

"Lehet morogni, csapkodni, mutogatni, de a V3 alap szabálya az, hogy ez egy békés világ. Ahol az ember nyugodtan „gyűjtögethet” mivel a veszteségei drasztikusan limitálva vannak!"
Mint fent írtam, te többet veszítesz ha én 0 vagyok, te meg 100, tehát ez érvényesül. Nem morgok, csak jeleztem, hogy én nem kapok ebből többlet LE, pedig te többet veszítesz. Azaz az én kérésem nem borítja fel a békés világrendet, mert nem veszítesz többet abban az esetben sem, ha megkapom a beígért bónuszt.

mod:kieg.
Dátum: 2010.12.22. 08:48:47
A példádnál maradva, ha egy 60-as szintű, 100-as fertőzésű karitól 100-at hoznék alapban, akkor 0 fertőzéssel 200-at a képleten belül tehát hat. Ám ha van EH-m, ami már v3-n is függetlenül működik a v3 alapszabályától, azaz az ellenfél szintje számít csak. Maxos EH-val hozok tőle 60*50*0,2 azaz 600-at amit megdupláz a maxos kreatív, azaz 1200, hiába lenne v3 szabálya szerint csak 100. Ez független tehát a fertőzéstől. Az összes többi világon ez az 1200 2400 lenne, mert lekűzdtem a fertőzést, azaz ugyanúgy költöttem rá, mint másik világon, de nem kapom meg ezt a bónuszt. Ezért érzem büntetésnek. Ráadásul AF képességek bevezetésekor v3 is ugyanúgy lehetőségem volt EH-t növelni, ami már 60as, költhetek pontot arra is, hogy a tárgyak bónusza is hasson EH képletére is v3 is!! Ha ennyi új dolog van, ami nem érinti a v3 alapképletét, akkor úgy jön le nekem, mintha ez a fertőzés dolog kimaradt volna, elfelejtették volna ezt is módosítani, amikor pl. az EH képletet is megengedték, hogy az hasson, ha nagyobb, mint a v3 alap.
Dátum: 2010.12.21. 22:57:02
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy v3 miért van büntetve a többi világgal szemben az, aki leküzdi a fertőzést?
"Fertőzött társaidtól győzelem esetén annyival több LE-t szerzel, ahány százalékos a fertőzöttségük."
Ezt az üzenetet meg is kaptam a többi gratuláció mellé, de mégsem hozok többet
Ismerem, hogy a v3 maximálva van a LE, tudom, hogy EH-val is fixen tudok csak hozni, de ha ezen a 0 fertőzés nem javít, akkor lehet nem kezdek bele és akkor megtévesztett végig a szöveg, ami ezt (is) ígérte.
Dátum: 2010.12.07. 08:54:37
Hát azt kell mondjam, némelyik karakternek nem csak 3-3 darabot lehetett szereznie. Lehet bug, nem tudom.
http://wish.tvn.hu/pic/targy.jpg a támadás italát ne nézzétek, az előtte is 70 volt
Oldal: 123