Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2012.07.19. 15:28:46
Ígéretes.
Kérdeznék valamit...
Szükség van-e arra, hogy ruházatváltásnál a Karakterlapra ugorjon a progi?
Pl. nekem nincs rá szükségem /ismerem a ruházatot, amiben vagyok és ismerem azt amibe öltöznék/. :-X
Szüksége van rá másnak? /Karakterlapra ugrásra öltözetváltáskor/
Dátum: 2012.07.19. 13:19:51
V3.
Az Event rajtja után kb. 5 órával már fixáltnak volt tekinthető a nyertes.
A nyertessel kapcsolatban csak 1 kérdést maradt. Hányszorosa lesz a végére a győzelemszáma a 2.-hoz képest (per pillanat 2+).
Lehet versenyezni a többi helyezésért. :S

Akinek esetleg hiányzik a szélesebb körű "verseny" ebből az eventből az ötletelhetne könnyen leprogramozható megoldásról ennek érdekében.
Pl. Random kufárcsapat kiosztás max 1 váltási lehetőséggel, vagy nevezési időszak alatt pl. max 50 fős eltéréseket enged a progi /addig zárlat a szélsőértéket elért kufároknál/, vagy...

Egy Extrém ötlet /erős átprogramozás/ a fentiekhez:
Mi lenne, ha napi verseny lenne?
Kifejtem. Minden nap külön verseny és a 24 óránként lezárt sorrend szerint kapnának pontot a kufárok. Ha ez a pontszám = a helyezéssel, akkor az lesz a nyertes kufár, aki a végére a legkevesebb pontot szerezte. Ez talán mééég érdekesebbé tenné napi szinten az eventet.

A lényeg, hogy legyen verseny. Legalábbis nálam nyerő lenne egy versenyszemléletűbb változás.
/Kieg.: Mindezt úgy mondom, hogy a duuuurván vezető kufárhoz sikerült a nevezésnél csapódnom. /
Dátum: 2012.07.17. 16:10:56
"A csatában összesen 5157 sebzést okoztál, és 18585 sebzést kaptál.
Harcképtelenné váltál, mivel ÉP-d 15% alá került (-1 cselekvéspont). Bekötözöd a sebeidet (+0 életpont)."

Mintha valaki ma már jelzett volna ilyesmit...
Kibírom, hogy nem üzemelt a Sebkötözés, de azér'...
Vagy be lett vezetve valami napi limit?
Mert ma már sokszor rászorultam...

Kieg.: MEGVAAAN!
Kissé "beszóltam" nemrég a JV-nek a platinaszavazásnál és megjött az "égi bosszú"...
Dátum: 2012.07.17. 14:31:08
Azér' megnéznék egy 5-6 platinás karit is...
Mondjuk eddig 3-nál többel még nem találkoztam (V3). :-x
A három sem rémlik, hogy ki volt...
Vagy ez hosszútávú szavazás?
Lehet változtatni a szavazaton, ha beesik még 1?
Ja nem...
Kieg.: Upsz... Most értelmeztem a szöveget újra... Gyorsan kellett a minta... Arra biztos jó...
Mint szemre adagolni az atomreaktorba a maghasadást szabályozó faktort...
Dátum: 2012.07.02. 12:52:09
Nem.
Nem is történik konkrét támadás.
Csupán kapsz egy infót, hogy 20 csatából mennyi lenne az illető ellen győztes/döntetlen/vesztes.
Dátum: 2012.06.28. 09:39:23
TÁMADÁS ITALA

Számtalan felszólamlás volt már az eladhatóságára pl. mert alacsony szinten ér még valamit, de feljebb még a Harag itala sem jelent sokat sok esetben, mert akkorák a különbségek már az 1 szinten lévő karakterek között is. Javasolnék valami mást az eladhatóság mellett/helyett:
Adjon Epikus/Entitás/Térkapus szörny ellen is pl. +SZINT értéket az amúgy is jelzett tulajdonságokra +15 HELYETT.
TALÁN többen tartanák "használhatónak" ezt az egyébként nem megvásárolható, de mostanában sűrűbben beeső, 1x használható tárgyat. :-X
Kieg.: Kis pontosítás...
Dátum: 2012.06.27. 12:43:25
CÁFOLOM!
V3-ra már az előrébb végzetteknek sem jutott... :-S
Remélem hamar megérkezik az utánrendelés... :-X
Dátum: 2012.06.22. 22:57:44
Valamit nem értek...
Engem ugyan nem érint, de nem lehet tovább építeni...
Ja megvan.
Beugrott, hogy csak az építhetett tovább onnantól, hogy betelt az összes csapda, akinek még nem volt meg a max jutija építésből.
No akkó Építés toplista mán megen "hamarabb" fixálva... :-X
Kieg.: V3-as szitu.
Dátum: 2012.06.22. 10:46:28
Idézet: Teking - 2012.06.21. 18:00:00
... tehát mindjárt mindenki fikázni fog, hogy miért fikázok, de ez utóbbit qrvára remélem, hogy nem rakják be, mert ez megint egy rakás őskő és LEkidobás (persze azt kivéve, amikor pucérra vetkőzöl és reménykedsz...

Dehogy fikáznak le.
Illetve legfeljebb azok fikáznak, akik sem fizetni (LE, őskő), sem gondolkodni nem hajlandóak egy HOSSZÚTÁVON brutális tápot jelentő szituért.
Remélem te nem vagy az, mert a 4 javaslatból ugyan PONT a "fizetős" részt emelted ki, de hogy mennyit fizet valaki érte az KIZÁRÓLAG a játékos kombinációs készségén múlik.
MEGGYŐZŐDÉSEM, hogy őskőmentesen megoldható a szitu.
LE val'szeg kellene hozzá (új felszerelési tárgy), de térkapus cuccokkal (smukk, TK-s fókuszkristály), Epicuccokkal, stb. kombinálva szimpla agymeló a küldi.
Őőőőő... A "szimplát" visszavonom...
Kieg.: Persze őskővel kiváltható az "agymunka" /dekrétum/.
Dátum: 2012.06.21. 14:13:44
'Setleg nincs felhasználható (nem kiégett) ősköved...
Dátum: 2012.06.21. 13:37:19
Közeleg a VÚ tali és biztos lesznek felvetések ezzel-azzal kapcsolatban. /Sajna nekem ez is kimarad... ;-( /
Mint mondottam lenne pár ötletem új küldikre. Hátha... :-x

1. Gombra kattintás X időpontban, avagy "Drakin épp otthon van?".
Az alapkoncepció az, hogy valamely /esetleg amúgy is/ kiemelt, előre megadott kifejezésre kattintva teljesül a küldetés.
A kifejezés azonban nem mindig "él" küldi szempontjából. Ez NEM lenne előre megadott időponttal/időtartammal rendelkező lehetőség és valamely egyszerű algoritmust követhetne. Pl. minden óra 15. percétől 5 percig, 42 percenként 3 percig, stb-stb. Ez 1-2 naponta változhatna rnd módon és fórum/nagyfórum életet is csempészhetne a dologba. Az ilyen jellegű használatóságot jelölhetné valami új/más szín a megadott kifejezés megjelenésében. A külditeljesülési lehetőségek időpontját/hosszát úgy lenne érdemes belőni, mint a Ritka/UR Szerencsekerék nyeremény esélyt, esetleg kissé nehezítve, hiszen rá lehet jönni az algoritmusra /kaphat a játékos segítséget hozzá fórumot olvasva/.

2. Xdb Helyes kvízbesorolás.
Egyre csökken a mennyisége a besorolandó kérdéseknek, de ehhez bármikor hozzá állítható az ideális küszöbszám.

3. Aréna küldik.
Pl. Xdb őskő lopás az arénás csaták során, 1 nap alatt Xdb győzelem /'setleg állatok nélkül, buzogánnyal, stb./.
Mivel segíthetik a küldit a szövetségi társak, ezért a küszöbszámnak sem kell túl barátinak lennie... :-P

4. Legyen Xdb tulajdonság módosítód AZONOS a karakterlapodon.
Ez sok esetben nem is annyira egyszerű, vagy olcsó ám... :-X ;-)
Kieg.: Természetesen hogy ne csak 1x használatos legyen a küldi, ezért pl. 3db RND tulajdonságot kérhetne.
Dátum: 2012.06.19. 09:55:10
Idézet: Craslorg - 2012.06.18. 19:37:20
Miklós írta, hogy az erő+egészség és tau+mágia kettősből választ 1 vagy 2 tulajdonságot.

Kontra.
Aktuális templomomban Erő+Mágia szerepel. :S
Kieg.: ...de volt már Mágia+Tau és... Mindegy...
Persze lehet, hogy nem "úgy" gondolta, hanem úgy, hogy vannak ezek a kettősök ÉS akár 4 tulnövelésed is lehet a VT-ben (2-2 sikerül).
1x szívesen venném, ha TÉNYLEG csak 1 VT-s tulnöveléssel lennék "megáldva"....
Dátum: 2012.06.15. 13:53:18
Na ja... Egyetértek, de...
PONT a VT az, amiben a kecsegtető ALAPÖTLET ellenére sem találok sok játékélményt...
Annál inkább valami mást... :S

Kieg.: Szívesen láttam volna fogós, gondolkodós feladatokat is (nem csak max idő, erőforrás vagy kavicsigényeseket).
Pl. az tetszene, ha lennének alternatívák arra is, hogy "nehezebb feladat - erősebb sorvégjutalom" a már leprogizott választható feladat mintájára /csimma-sityka/.
Persze ami az egyiknek nehéz, az a másiknak esetleg épp...
Ha lesz pár üres órám merengek pár érdekes feladaton, hátha...
Dátum: 2012.06.15. 13:38:58
10 nap múlva elhasználni már nem éri meg annyira nekije... :-X
No de mint ahogy ő mondotta:
Idézet: PottomPanna - 2012.06.15. 13:05:41
Jövőhétre meglesz...

Még tipródom rajta, hogy hogyan lesz nekije jövő hétre pálcája, de a'bbiztos, hogy tud valamit a ki'ccsaj...
Dátum: 2012.06.15. 13:01:42
No ilyenkor ér "aranyat" egy templomi pálca... :-X
Dátum: 2012.06.15. 13:00:49
Csakhogy nem arányosan.
Aki (végig)csinálja, erőlteti, az rövidtávon kisebb hátrányba kerül azokkal szemben, akik nem foglalkoznak vele.
Hosszútávon viszont látok benne egyfajta "külön kaszt" / más dimenzióban mozognak / stb. tényezőt.
Kb. akkorát, mint a "topszövi tag" / "kocka" / "szuperoptimalizátor" fogalmak most.
A "csillagzat együttállások" pedig továbbra is fokozódó különbségeket generálnak (nyíló olló)... :-X
Evvan. :S
Dátum: 2012.06.08. 19:03:44
És ez mit jelent?
Márminthogy "elkábul".
Nem támad vissza? Kábultan kisebbet sebez?
SZERINTEM tutkó ötlet ez a Kábulás, de mi a pontos hatás azon kívül, hogy valakinek a neve egy időre "címlapra" kerül?
Dátum: 2012.06.08. 15:59:04
V3
95. Maaryehun, az ősgonosz Elkábította: Corina
Nomostezmiez?
Dátum: 2012.06.07. 13:42:57
Akár...
Csak a Kérdés a lényeg. Az időpont brutálmásodlagos.
Dátum: 2012.06.07. 11:58:04
Legjobb tudomásom szerint az Epikus kincsesládákon és a kavicsos tárgyakon, italokon kívül minden tárgy, relikvia, felszerelés, ital, medál, zsebben lévő LE, dukát, kristálypont, kincspont, AFp (stb.-stb.) és statisztika átkerül az átvitt karakterrel. Node...
Jelezték páran az előző V4-ről, hogy a V4-es építésüket nem vette figyelembe a progi Szövibe lépéskor. REMÉLEM ez változott, vagy javítva lett... :-X
Kieg.: Átvitt karakterek gazdáinak tapasztalata engemetet is érdekőne ám, mer' alkalmanként eltér némileg a leírt és a megvalósult szitu... :-P ;-)
Pl. Az idomított, vagy befogott idomítatlan állatok átviteléről eddig még nem hallottam semmilyen infót... :S