Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2010.09.22. 23:19:48
... és nézd meg a 10. és a 15. szintűt. Nem csak úgy habokra ugrottam fejest a gyíkok közé, hanem mert TELJESEN azért nem felejtettem el a "kockaságomat".
Dátum: 2010.09.22. 22:50:39
Kénytelen vagyok egyet érteni. Habár meglehetősen "kocka" vagyok, de a JÁTÉKhangulatomat erősen megdobta a "csizma" ötlet. Jobban, mintha Dukátokat nyomtak volna direktbe a zsebbe. Dobtam az esélylatolgatást és fejest ugrottam a témába, mert egyre jobban látok benne fantáziát. Persze lehet, hogy túl élénk kezd lenni...
Remek ötletek, de persze mint minden ezek sem lehetnek tökéletesek.
Dátum: 2010.09.22. 21:31:08
Nekem még homályos egy kicsit ez a TÖ kompenzáció a végén, mánhogy miképp fog lezajlani (Zarknodnál még nem boldogítottam a Végzeturakat és hölgyeket), de bízom a legjobbakban.
Dátum: 2010.09.22. 20:58:15
Aaaaz igen! Kezdj el Lottózni sürgősen.
Juteszemvan... Viszok009 szavaival élve:
Fórum célom:
-0-ás értékű hsz-ek. Segítsé' nekem kérlek alássan!
Nekem ez úgyis hamarabb lesz meg, mint Landragór összes relikje
Dátum: 2010.09.22. 20:20:55
A csatában összesen 133 sebzést okoztál, és 60 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 162 lélekenergia és 22 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 32 lélekenergiát (-420 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy épülő energiabörtönről.
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves aukciós bérlet.

IGEEEEN!!!!!
64.-nél járt a szám és 65.-re egyből beadta. Így legyen másnak is szerencséje. Meg is várom a 15. szintet, mert az igencsak testhez álló lábbeli ám nekem. Egyre szimpibb ez a Landragór. Lehet, hogy jövőre titokban kiszabadítom, ha már ennyire bejött. Upsz... Elszóltam magam...
Dátum: 2010.09.22. 16:04:13
EZ AZ! Tutti. Mán csak tanányi kéne. Eddig 64 győztes menetből 0 relik. "Nem adom fel..."
Dátum: 2010.09.22. 15:04:54
Remélem, hogy minimum 1600-at, mert az 5. és a 10. szintű is annyi.
Dátum: 2010.09.22. 14:54:08
1. Kíváncsi leszek, hogy találok e Bérletet 100 győztes menetből, amit hajlandó vagyok erre az event menetre szánni.
2. Kíváncsi leszek, hogy mennyi lélekgyámántot kapok érte, mert ütős kis csizmák kerültek be a játékba.
3. Kíváncsi leszek, hogy Térkapus cucc nélkül futni fogja e a mennyiség, amit kapok érte, mert 15. szint alatt nem dob tárgyat a Térkapu.
4. Kíváncsi leszek, hogy hamar megöregszem e.
Dátum: 2010.05.31. 07:42:52
A Kvízkérdés szerint az Ibériai-félszigeten 2 ország található.
Nekem 4-ről van tudomásom, ezért nem lett +10%-om.
Valaki rosszul tudja.
Én kitartok a 4 mellett.
Dátum: 2010.04.24. 16:27:08
Hosszú-hosszú idő után rávettem magam, hogy írjak kvízkérdést. Íme:

Ki Troy Archid?

Angol válogatott futballjátékos.
Amerikai golfvilágbajnok.
Ausztrál világbajnok motorversenyző.
Thaur apó tanítványa.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ki a fene gondolta volna, hogy a kvízkérdésem a "Végzetúr" nevű játékon kívül is szerepelni fog...
Az is lehet, hogy a hiba a kérdésértékelőben van, merthátugye ÉN tökéletes vagyok.
Mondjuk abban igaza van, hogy egy bizonyos szint alatt nem ismerheti a választ a páciens.