Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Valaki végigszaladt a HSz-eimen és alaposan "megnyomta" őket. Úgy látszik, hogy van egy rajongóm... A virágokat az öltözőmbe kérem.

Hiányzik nekem is az a pici, de KOLOSSZÁLIS szín az eventből, amit a Kufárlevelecske jelentett. Élvezettel olvasgattam anno a Profilok ez irányú nyílt üzeneteit. Azóta megugrott a Játékfejlesztésben kért Kufárverési opció bevezetésére tett javaslatok pontszáma...

Kieg: Sajnálnám, ha most kimaradna.
Széép. Látszik, hogy te sem a "majdcsak nyerek valami szépet a MÁSOK erőfeszítése árán" típus vagy.
Kieg.: 70akárhány a különbség Mariettáéktól... Hihetetlenül szépen nyomjuk. A végén fej-fej mellett szaladunk át a célvonalon. Remélem készítik a Behónál a célfotókészítő célszerszámot...
(121db) Szépen tartjuk a meccset ámbörök!
Viszok009 nagyon csöndben van. Nem csodálom. Ha minden igaz, akkor most vért izzad, hogy eltolja a tartalékait. Picivel jobb helyzetben van, mint én voltam, mert SZERINTEM kissé gyorsabban vadászik nálam CSP regen ide vagy oda. Nekem 5perc (elementáris: 0) vadászidővel 1200-at kellet eltolnom. Huhh... Tartott vagy 2 hétig... Illetve nem kellett, DE EL AKARTAM NYOMNI, mert szerettem volna végre egy tutttti kis versenyt az unalmas ujjgyakorlatok, előre megjósolható meccsek után. Ez elég szépen alakul... ;-)
109db van nálam.
Elég meggyőző? Sajna kifogytam minden tartalékból, ergo már csak napi 1-2 eshet nekem szerencsés esetben. Én már legályáztam magam - most rajtatok a sor. Hajrááá!
Apááám.. 60 a különbség...
De megám!
2 db CsP itóka ledönt. Glugluglu...
Csak meg ne ár..HUKK..cson.
Éjjen St. Mikló... Akarommondani St. Miko..HUKK..laos!
99 a különbség! Az első nap óta nem volt 100 alatt. Beszéééép!
Jav.: Illetve jóideje, de akkor is meseszéééép! ;-)
IGEEEEN! Csak vannak még itt rejtett tartalékok. ;-)
A 100. darabot nem akarja adni... Úgy látszik megmakacsolta magát Randombá. ;-)
Itt valami nem stimmel. OK, van pálca és szaki a kellő szinten.
Reggel óta az első vadászszünetig (sajtolás) esett 2db (+1 portyából).
Azóta 25 vadászatból 5!!!!
Ne búsulj. ;-) Ez csapatjáték. Ma nekem eddig 1 portya és 2 vadász darab esett. Ma nekem, holnap neked. Legalábbis remélem, hogy az egyébként HOSSZÚTÁVON kiegalizálódásra hajlamos Random nem babrál ki velünk...
Dátum: 2010.12.05. 10:29:46
Sajna olyan kategóriájú válasz nincs, ami arról szólna, hogy "csak bizonyos szint feletti, illetve a nagyon előrelátóan tájékozódó játékosok tudhatják a választ". Én is kaptam már hasonló jellegű Kvízkérdésemre PONTOSAN ilyen típusú elutasítást. Ne felejtsd el, hogy megkaphatja a kérdést totál kezdő játékos is. Igaza volt az értékelőnek.
Kieg.: Tanácsom az, hogy olyan kérdéssel próbálkozz, amit egy totál kezdő kb. 5. osztályos VÚ-s is meg tud válaszolni. Azt jó eséllyel elfogadják. Legfeljebb attól kell tartanod, hogy már szerepel az adatbázisban a kérdésed. Olyanok simán át szoktak menni, hogy "hol található" ez, vagy az az épület, hegy, stb. Persze nem az Alsóröcsögei szemétdomb helymeghatározásával kapcsolatos kérdés lenne a legelfogadhatóbb választás. ;-)
9 órával később a különbség 106! UUuuuÁÁÁááuuuu....
Itt még lehet egy kicsinykét izgulni. Emmánteccikámmánigencsak. ;-)
A távolság Mariettáéktól 139! Hajráááá!
Puff neki. Megint 200 felett a különbség, pedig volt már 145 is tegnap. :S
Széép! Nekem nincsenek még sehol azok a szakijaim, amik ezeket pörgetnék. Kissé más taktikát követek. Azért 100 felett várom a bevételt a végére én is. ;-)
Idézet: Viszok009 - 2010.12.02. 18:09:42
Prémként 60-70 Lé-t rabolnak el, azért elég nehéz lenne lerabolni, nem?

Ja-ja, kissé sokáig tartana... :-D ;-)
... vagy lerabolják.
Mondjuk magas szinten már kevés az ellenfél. Bezzeg én (26.) körbe vagyok véve keménykötésű alakok regimentjével. Hála az égnek a karimat sem a sarokról szalajtották ide. ;-)
"Te eddig 87 térképdarabot találtál."
Beizzítva a 2. egyben utolsó Gyorsító fokozat is. Kíváncsi vagyok, hogy ki, hogy bírja tartalékkal. Talán lesz még szorosabb is az állás a végére. Azt igencsak kajolnám ha 100 alatti lenne a különbség. Legalább látnám, hogy számított az erőlködésem. ;-)
Dátum: 2010.12.02. 14:20:31
Szééép meccs! Habár a 100 feletti különbséget a tartalékok elfogytával már nehéz lesz behozni...
Dátum: 2010.12.01. 16:11:50
V3-on Mariettáék lendülete alábbhagyott... Lesz izgalom?
Kíváncsi leszek, hogy a végén lesz e olyan világ, ahol ama bizonyos vonalak (az első 1-2 nap kivételével) hajlandók voltak keresztezni egymást, vagy illő távolságot tartanak majd mindenhol, mindenkor egymás között...
Csak nálam vannak szétcsúszva ennek a topicnak az utolsó bejegyzései (más topicban nem tapasztaltam), vagy általános jelenség mindenkinél?
Kieg.: Jéééé, a 3. oldalra "meggyógyult". Egyébként szívósan tartják a távolságot előttünk Mariettáék. Sebaj. Van még tartalékom. ;-)
Keg.2: Javítva a szétcsúszás. THX.