Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2011.04.20. 09:32:12
Jöhet minden "építő" jellegű ötlet.
Természetesen ezt is kipróbálom, de 1 percnél tovább tartó liturgiákat biztos nem fogok végezni az érdekében. ;-)
Dátum: 2011.04.20. 09:15:11
OK. Feltétlen kipróbálom, mert nem szándékozom negatív csúcsot dönteni.

Kieg.: Őőőő... Mivel 15% alatt vadászom szinte kizárólag, ezért az újraindítás majdnem 20 vadászatonként egyébként is megtörténik... :S
Dátum: 2011.04.20. 09:08:35
Béválasztottam merő kalandvágybó (no meg mer' igensokat vadászom per pillanat EP-ért) a 8 kavicsos Küldit az 1x teljesíthető fajtából.
A statisztika állása jelenleg:
1(!!!) kavics 150 vadászatból 3%-os találási eséllyel.
Kíváncsi vagyok, hogy mikor kezdi dobálni minimum 20-25 vadászatonként, hogy ama bizonyos NAGYátlag azért bejöjjön. :-P
Nem tudom, hogy rekordpocsék lesz-e Külditeljesítési/szakiműködési történet, de FELTÉTLEN lejelzem, hogy adjunk egyet az ilyen statisztikának is. ;-)
Dátum: 2011.04.20. 08:41:40
Rémlett valami (nem kufár)háborús rész a Nyitótopicból, de most nem találom (nem a KH-s részre gondoltam).
Érdekes lehet egy Háború az Event alatt, mert óránként lehet támadni ugyanazt, azaz nem annyira lenne érdekes a célpontmennyiség.
Az aktív szövetségekben nagy valószínűséggel szinte mindenki nevez majd.
Ellenben Katakombázni marhára nem szeretne senki (az event miatt sem) és ez igaz mindkét háborús félre.
Vajon megéri-e egy nagyobb Kútbukta egy esetleges háborúban?
Vajon megéri-e egyből feladni majd az event alatt egy háborút?
Vajon felélénkül, vagy teljesen eltűnik a Háborús aktivitás az Event okán?
Hmm... Ölég összetett és helyzetfüggő kérdések...
Dátum: 2011.04.20. 08:08:45
Eszemben sincs rínyi. Mindenesetre a BCs bontási ötlet elgondolkodtató...
No de ehő köll a szövitámogatás is ám...
Nem mindenki hajt a Toplistára. ;-)
Dátum: 2011.04.20. 06:34:55
Részlet a Béke csarnoka leírásból:
"...ha portyázol valaki ellen, és nyersz, van 10% esély, hogy vesztesz még egy portyapontot."
Hááát... Picit sajnálom, hogy a békés szövik ekkora PP mínuszra számíthatnak, HA az Eventportyákra is igaz lesz ez a leírás.
Sebaj. Mééég értékesebb lesz a Toplistás hely, HA sikerül. :-P ;-)
Dátum: 2011.04.19. 20:44:56
Mánpediglen ÉN pont arra pályázom, hogy 3x majdcsak nem nyer egymás után Ericath. Azért is neveztem most először hozzá. Ebbű kifolyódásilag Viszokkal megen egy csapatba sikerát kerűnyi. Remélem 4-5 fős csapatunk lesz. Hogy én mennyire öncélú tudok lenni néha... Illetve általában... Mindegy. :-P ;-)
Dátum: 2011.04.19. 11:40:45
Eddig az jött le nekem, hogy nem. Csak TP és LE jár a kihívott győztesnek.
Dátum: 2011.04.19. 11:16:06
Hmmm... Mááár most váltottam Kufárt, ha már most lehet váltani, mert egy szövin belüli felmérésem alapján nem bizonyos, hogy (kivetítve a mezőnyre) lett volna elég célpontom. Persze nem teszteltem, hogy EP vesztés jár-e a váltásért (durva lenne), mert még EP gyűjtés előtt történt az akció.
NEGYON remélem, hogy az új választottam merő pszichológiai alapon biztosítani tudja közvetett módon a megfelelő mennyiségű célpontot. ;-)
Lássuk csak mennyi is lehet a max teljesítmény...
300PP (kényelmis tartalék) + 21 (eventidő) x 40PP (felfelé ütés és Vf max) = 1140
Ehhez még hozzájöhetnek (akinek vannak) PP itókák, 0-ás Fertőbónuszok, stb. Kemény hónap lesz. Asszem a Kronokompot kénytelen leszek fejleszteni, mert ez az 1140 menet napi szinten igenaktív menetelést jelent... :S
Egyébként a férfikufáros ötletet támogatom! Mégiscsak goromba dolog átkozódni egy női kufárra, pláne a leütésén merengeni extrém szívás esetén... :-P
Ez végül is üzleti háború is, nemde? Lehetne "elbukott" Kufár a végén + köv Eventen új arc, új konkurens, megerősödött rivális "üzletember" jöhetne... CSAK a szín kedvéért. ;-)
Kieg.: Azon merengem, hogy mééég izgalmasabb, versenyszerűbb hangulatú lenne a Kufármeccs, ha a Kufár királynő adta Kufármedál a Köv kufármeccsig lenne érvényben, kvázi vándordíjként. Mééég kiélezettebb lenne a küzdelem Eventről Eventre... ;-)
Dátum: 2011.04.18. 17:20:53
A Toplistásokat érdemes lesz figyelni az elején. Konkrétan, hogy kinek dolgoznak.
1 hoz annyit, mint 2-3 "csak" 300-400-ra hajtó. ;-)
Dátum: 2011.04.18. 17:05:54
Kíváncsi vagyok, hogy a Rajt után megmutatják-e a taglétszámokat?
Mondjuk ha nem, akkor hihetetlenül érdekes lesz a Kufárok meccse. Egész addig, amíg nem tisztul le teljesen a kép (pl. elhúz valaki erősen). ;-)
Dátum: 2011.04.18. 13:05:27
Nem látszik a csapatlétszámok állása nevezés előtt. Ravaaaasz...
Sebaj, így mééég izgalmasabb. Pláne, ha a rajtig nem is lesz több infó róla.

Kieg.: Nevezés után sem látszik, ergo "izgi" lesz a Rajt... ;-)
Dátum: 2011.04.15. 06:50:25
No ez is egy komoly, Bubis szempont. ;-)
A vallási és/vagy hagyományi szempontok szerint élő maximalisták buknak majd jópár túlcsorduló PP-t, ha Húsvét hétfőn lesz a rajt. Nem hiszem, hogy a Toplistás hely ezen a 20-40 PP-n múlna, de az kissé kockázatos lehet, ha support felügyelet nélkül indul az Event... Persze ha pöpec lett a tesztelés, akkor kisebb a kockázat.

Kieg.: Most kaptam az értesítést, hogy az ABC szervezet (Alkoholos Befolyásoltak Clubja) is ünnepnapot fog tartani akkor és kifejezetten ellenzik a hétfői kezdést.
Meg a Keddit is az utó..HUKK..hatások okán... :-P
Dátum: 2011.04.14. 21:24:52
Egyetértek. Ha taktikázni szeretne az ember (pl. mert nincs elárasztva Térkifordítóval - pl. én ), akkor érdekes.
Miklós utolsó nyitótopic frissítése alapján fixen 3 hét az Event időtartama.
Dátum: 2011.04.14. 16:06:20
Hétfőtől jövő hét hétfőig lehet nevezni HA jól értelmeztem és nem tér el az eddig megszokott metódustól.
Dátum: 2011.04.14. 16:02:45
Mi lehet a megoldás...
Egy mindent figyelő rendszer bonyolult (van e épp EP ÉS PP a kihívottnál).
A végén még azt kell, hogy mondjam, hogy az lenne a legegyszerűbb, ha a KIHÍVOTT Győztes nem kapna SEMMIT a TP-n, a sebzésen és manaminuszon kívül (se LE, se Gy szám növekedés). Így tuttttira nem állna senkinek érdekében szándékosan veszíteni. :-P
Kieg.: Persze ez meg TP-tömésre hajaz... Grrr....
Dátum: 2011.04.14. 15:40:57
Ez igaz. Viszont ha EP-be ÉS PP-be kerülne a kihívott győztesnek az elszámolás, akkor már nem.
Visszaélni enélkül is lehet, ha valaki megelégszik az elért Győzelemszámával és ütteti magát nekivetkőzve HA a kufárja már úgysem versenyképes az 1. helyre, DE barátja, ismerőse hiányt szenved Gy számban, illetve annak a kufárja versenyben van még. :-S
Ráadásul HA támadható valaki annak ellenére, hogy annak nincs EP-je és PP-je, akkor az extra tápoláshoz is vezethet. Kvázi tolom neki a LE-t nekivetkőzve, ha nekem a Gy szám nem számít már, a célpont viszont örülne neki "bizonyos" okok miatt.
Kieg.: Tényleg... Támadható az EP, PP nélküli Kufárversenyző is?
Puff neki, újabb kérdés következik az előzőből...
Dátum: 2011.04.14. 15:29:38
Idézet: Legacy - 2011.04.14. 13:25:25
Nevezés után, már a nevezés hetében is lehet kufárt váltani?

Nem hiszem, mert a nyitó topic szövege másképp írja le. A programozást meg nem tudom, hogy mennyire borítaná fel.
KÁÁÁÁR, mert remek ötlet lenne. A nevezési időszak is kutatással (ki-hová, ha már a karlapon is megjelenne a választott neve), helyezkedéssel, taktikázással telhetne.
Pl. nekem feltett szándékom, hogy a legkisebb létszámú kufárcsapathoz jelentkezzem. Hogy miért?
Több célpont + szorosabb állás (izgalmasabb verseny). For the "játékélmény"!
Úgysem akarom a díjam "mások" aktivitására bízni (400-nak meg KELL lennie).
A kufármedál meg így SOKKAL értékesebb lehet számomra. ELŐRE a toplistás helyért! 8-)
Azért remélem a csapatlétszám a nevezés alatt látható lesz, mert akkor legalább azzal tudok optimálisabban taktikázni pár napos kivárással... ;-)
Azonban csúúúúnya meglepetésben lehet részem, ha az indulás után népvándorlás kezdődik. :-P

Kieg.: Voltak még kérdések - pl.: Mi történik PONTOSAN az EP-kkel és a Győzelem elszámolásával, ha a Kihívott győz?
Dátum: 2011.04.14. 14:19:29
Értem. Logikus az EP szabad gyűjtése, mert becslésem és kalkulációm szerint is a többségnél a PP fogja ELSŐSORBAN meghatározni a maximális teljesítményértéket. Extra és igen-igen-igen kellemes meglepi következménye ennek, hogy nem kell szétgörcsölni az első pár napot az Eventen. ;-)
THX.
Dátum: 2011.04.14. 09:35:33
Bezonyám. Erről szól a Kivégzés szakértelem.
"Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szint x 5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül..."