Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Akim

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.15. 20:48:37
Sziasztok kaptam egy küldetést, hogy kritikusan sebezzek meg valakit, csak nem tudom hogyan kell, segítenétek?
Dátum: 2010.02.08. 12:54:58
Sziasztok! kaptam egy küldetést ami arról szólt hogy keressem fel a hordaparancsnokom. Nos nem tudom hogy ezt mégis hogy kell! Segítségeteket várom, előre is köszönöm!
ez csak egy tréfa volt! már sokadszorra írom! de nem baj!
Nos tehát akkor a kért információk:
1993 München 1994 Athén, 1995 Bécs, 1996 Róma, 1997 München, 1998 Amszterdam, 1999 Barcelona, 2000 Saint-Denis, 2001 Milánó,2002 Glasgow, 2003 Manchester, 2004 Gelsenkirchen, 2005 Isztambul, 2006 Párizs, 2007 Athén, 2008 Moszkva, 2009 Róma.
Valamint szerintem a sítulosommal és a modorommal semmi baj, az hogy valakinek nem tetszik az már nem az én bajom! Ha megkérdeznénk valakit az utcán, hogy mi jut eszébe a győri, veszpémi, szegedi fociról?! hát nem a lenyűgöző sikerek fognak az eszébe jutni.( mert ugye fociról volt eddig is szó)
Lanmandragoran-nak meg azt üzenem hogy általa sérelmezett mondat csak tréfa volt, de a kultúrához mint tudjuk ez is hozzá tartozik! Ja és ha nem tudod hol rendezik a világbajnokságot,.......... hát az ciki!
Hát kis szivem ebben igazad van! két részre osztható az emberiség: aki szereti a focit, meg a ki nem! Félreérések elkerülése végett megjegyezném hogy én nem szeretném csökkenteni az értékét a többi sportágnak de az tény hogy a focit nézik a legtöbben a világon! így illik tudni hogy hol rendezik a döntőt!
miért lenne rosszul feltéve a kérdésem? A bl-ről mindnekinek a foci jut eszébe, kit érdkekel a kézilabda vagy a vizilabda. Nem rosszak ezek sem, de messze nem olyan horderejű mint a foci! Egyébként egy nő nekem ne magyarázzon a fociról!
Mert a sport és azon belül is a foci nem tartozik az általános műveltséghez, igaz? na ne mond már!
Sziasztok! Feltettem egy BL-es kérdést, még pedig hogy hol lesz megrendezve a 2010es döntő! és nem fogadták el, nem értem hogy miért? Állítólag csak speciális érdeklődésű réteg tudná rá a választ de, találkoztam én már ennél nehezebb és bonyolultabb kérdéssel is! Sőt olyannal is amiben azt kérdezték, ki lett a 2007-2008-as év bajnoka Magyarországon! Ez mennyiben nem speciális?
Sziasztok! Feltettem egy BL-es kérdést, még pedig hogy hol lesz megrendezve a 2010es döntő! és nem fogadták el, nem értem hogy miért? Állítólag csak speciális érdeklődésű réteg tudná rá a választ de, találkoztam én már ennél nehezebb és bonyolultabb kérdéssel is! Sőt olyannal is amiben azt kérdezték, ki lett a 2007-2008-as év bajnoka Magyarországon! Ez mennyiben nem speciális?
Oldal: 1