Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darkshade

Dátum: 2008.11.04. 06:59:06
Idézet: dorong - 2008.11.04. 06:47:27
Aj, elfelejtettem másolni, pedig szó szerint lett volna igazi. De mivel többször át kellett olvasnom, nagyjából megvan.

Miért van olyan sok rossz értékelésed?
Mert olyan meleg vagy, mint egy homokozó.
Mert egy sz.tartó éjjeliedény vagy.
Mert az IQ-d olyan alacsony, hogy, á de ezt se értheted.
Mert egy k betűs valami volt az anyád.

Hát szóval.
1) Egy kicsit talán lehetett volna finomabban fogalmazni.
2) Ez a kérdés egy elég jó vélemény a szűrőről. Nem lehetne kikapcsolni, hogy legalább a szarvasos kérdések IS bekerüljenek?
3) Miután az ember túlteszi magát az első sikításon, ez szigorúan logikus úton megközelítve egy teljesen korrekt logikai kérdés. A helyes válasz ugyanis valóban a feltett kérdésre adható egyetlen logikus válasz.
De azért mégis...


Valószínű ugyanazt kaptad meg, mint én lásd 2-vel feljebb, én logikus, jó válaszos kérdésnek sem tartom, - mert személyeskedő
- mert aki írta az játszom tetrissel, abban nincs kvíz
- annak ellenére, hogy rám (remélem) egyik sem igaz, van akit megbánthat, illetve már az állítás sem igaz rám (eddig 3 kiesett kérdésem volt, ebből egy azért, mert volt már olyan, 2 meg kiesett 25%-on).
Dátum: 2008.11.04. 06:36:07
Ki írta a Bánk Bán című könyvet?
egyik sem
Katona József
Arany János
Móra Ferenc

Kedves kérdésíró az egyik sem helyett ki lehetett volna találni annyi mást, ami jobb. Mondjuk Madách Imre, Karinthy Frigyes vagy Móricz Zsigmond
Dátum: 2008.11.04. 06:21:14
Miért kapok rossz értékeléseket?
Mert egy k betűs tartó edény vagy.
Mert az IQ-d olyan alacsony..., de hát ezt sem érted...
Mert a nőnemű nemződ, pénzért fekszik le másokkal.
Mert melegebb vagy mint a szahara.

Eltiltani az ilyet a kérdésírásól örökre, bannolni és akkor a hosszabb, velősebb és durvább hozzászólást mellőztem. Csak annyit jöjjön hozzám személyesen és megkapja érte a "lélekenergiát" meg a kórházi beutalót...
Dátum: 2008.11.03. 20:26:08
Idézet: Joseph - 2008.11.03. 20:22:36
A felsoroltak közül melyik a legalacsonyabb katonai rndfokozat?

Őrnagy
Zászlós
Főhadnagy
Főtörszőrmester

A helyesírással van egy kis gond! Főtörzsőrmester! A mai Magyar Honvédségben ez a pontos neve a rendfokozatnak!!!

Jót kacagtam rajta, de hát nem is rendfokozatot kérdezett, hanem rnd-fokozat iránt érdeklődött.
Dátum: 2008.11.03. 20:23:40
Azt tudtam, hogy 5 részes, csak azt nem, hogy ennek ellenére trilógia /Douglas Adamstől mondjuk nem veszem rossz néven az ilyesmit/ , hírek szerint sikert meglovagolva, talán a fia készíti a hatodikat, csakhogy azt nem mondta neki senki, hogy nem kellene. Több oka is van.
Dátum: 2008.11.03. 20:10:21
Hány részes trilógia a Galaxis útikalauz stopposoknak című könyvsorozat?
4
2
3
5
trilógia eleve 3 rész, ezek után rosszul megfogalmazott kérdés.

A Star Wars III. részében mit jelent a 66-os parancs?
Öld meg a Jediket!
Az új generálisod Anakyn Skywalker, engedelmeskedj minden parancsának!
Öld meg az szeparatistákat mind egy szálig!
Állj át a sötét oldalra!
Nem láttam, eleve nem szeretem ez van , a fejemet azért ne üssétek le érte, és ez még csak nem is guglizható.
Dátum: 2008.11.03. 14:44:53
Igenis utánanéztem, hány orvosi van Magyarországon, ki is tótoztam melyik lehet a lehetséges kettőből a jó válasz, s nem kötözködés, de az utóbbi költséggazdálkodásos évek alatt összevontak jó pár egyetemet. Meg alakulhat újabb is hiszen a Berzsenyi Dániel Fősuli is Egyetem lett, az évszámot hiányoltam. Ennyi.
Dátum: 2008.11.03. 12:58:35
Mit jelent a számológép billentyűjén a "FLO" rövidítés?
karakter törlése
normálalak
algebrai mód
fok

Kerestem, de jól emlékeztem rá, hogy nem emlékeztem rá, hogy lenne ilyenem. Még a gugli sem dobott rá választ. Úristen lehet, hogy hamis a billentyűzetem, vagy elloptak róla pár funkciót!
Dátum: 2008.11.03. 11:39:29
Melyik nem a pokol egy bukott angyala ?
Pazuzu
Mephisto
Mihály
Azazel
Mihály helyesen Mikhael valóban arkangyal , úgy tudom Pazuzu valami asszír isten, Mephisto irodalmi alak + egy gömbhalféle, de a középkorban azonos volt a Sátánnal ,mint Azazel is. Akkor kettő is jó válasz lehet.

Mi a "mangrove"?
forró égövi tengerpartok árterén honos cserjés, amelyben léggyökerek rögzítik az iszapba a növényzet
kifejezetten fiataloknak szóló divatmárka
egy roma nyelvjárásban a "kenyér" szót jelenti
a legfinomabb egzotikus gyümölcsök egyike

Végre egy jó kérdés.
Dátum: 2008.11.03. 10:58:21
Nem vettem észre a hibát, így már tényleg nagyon érdekes, bár nem mondom, hogy az Usában vagy valamelyik hasonlóan, hívjuk fel magunkra a világot, mert pénzem van országban nem történt meg malaceskűvő, na de azt szimplán sznobizmusnak vagy hülyeségnek hívják.
Dátum: 2008.11.03. 10:48:11
Idézet: Herbal - 2008.11.03. 10:40:17
Drágáim! A vad röhögés testesült meg bennem ma reggel!

"Mi történik egy állatfajjal a domesztikáció során?
megvadul
Kihalásra szélére kerül
Házasítják
túlnépesedik"

A helyesírási hibákat most hagyjuk. DE! Amikor megjelent máshoz szokott elmémben egy frakkban lévő malac képe, hát a padló megreccsent a súlyom alatt!
Nem is tudom, javításra javasoljam-e, annyira vicces!


Csatlakozom Ciriphez, mi nem jó benne?
Dátum: 2008.11.03. 10:42:03
Hogy hívják az a galetkit, akinek a naplójából rendszeresen olvashattunk az Alanori Krónikába?
Amerta
Leanthil
Mira
Dermo

Nem tudom és elegem van a Hkk és Tf, Őv-s kérdésekből.
Dátum: 2008.11.03. 09:44:32
Miről lehet felismerni egy vámpirt?
Arról hogy fél lábúak.
2 hatalmas szemfogukról.
Mindig kalapban járnak.
2 foguk van.

Fogászok rettegjenek! Torzult fogsorú ember tehát vámpír, viszont ha kalapot visel , csak két foga és féllábú az tuti nem vámpír.

Milyen hangszernek volt "Serpenyő" a beceneve?
Zongora
Dob
Hegedű
Gitár
Mikor a gitáromon sütöttem rántottát, csak szimplán odaégett lehet, hogy azért , mert nem lenolajat használtam? így most már gőzöm sincs csak füstöm, meg pár éhes tűzoltóm..

Hány orvosi egyetem van Magyarországon?
5
2
3
4
Ha időközben nem szüntettek meg egy orvosit? Legközelebb én azt a kérdést teszem fel hány Általános iskola van ma Magyarországon (1922 október 3)?

MElyik hires magyar ember dolga volt megvédeni az Egri Várat ?
Bornemissza Gergely
Dobó István
Kosuth Lajos
Mekcsey István

Na most meg kellett védenie Dobónak egy száll egyedül azt a fránya " juhaklot" , a katonák feleslegesek, Mekcsey is felesleges, nemkülönben Bornemissza Gergely aki Dobó után a vár kapitánya volt. És Kosuth egy s-el nem híres ember.

Melyik megyében található Sényő?
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Békés

No komment...

Átlagosan hány hajszála hullik ki naponta egy embernek?
20
200
50
100

Uram atyán aki kopasz az minusz mennyiben lehet!
Dátum: 2008.11.03. 07:59:15
Melyik ország köztársaság az alábbiak közül?
Norvégia
Svédország
Dánia
Finnországl

Finnországl : Ország Sikandináviában fő kereskedelmi partnere meg az Egybesült álmok.
Dátum: 2008.11.03. 07:24:56
Ó én balga , azt hittem ma már nem tanulhatok semmit sem, de lám:

Az emberi test mennyi csontból áll?
157
175
206
272

Végtelenül sajnálom de, azt mondják a Mongoloid nagyrasznak 175 van, az europidnak 206, míg a negroid rasznak akár 272 is lehet. (föleg ha az orrukban tartanak plussz egy csontot)

Milyen típusú lap "Morgan" a HKK nevű kártyás szerepjátékba?
Galetki
Avatár
Szörny
Kalandozó

Morgan osont előre és lecsapott, de biztos nem volt Galetki erre emlékszem, Szörnyen nézett ki ápolatlan volt, 4 napi borostával és kisminkeletlen arccal...
Dátum: 2008.11.03. 07:10:12
A Kincs, ami nincs című filmben mi volt valójában a kedvenc étele Charlie O'Brien-nek?
Hagymásbab
Kókusztej
Puffin lekvár
Csoki

A fránya rendezők mindig csak babot etettek vele, de valójában jobban szereti a Puffin lekvárt legyen az akármi is. Köszönöm, hogy rávilágítottál eme filmtörténeti, sőt mi több a világ alapjait megrengető tévedésre.

Melyik szereplő nyerte a hazai Megasztár műsor 2. évadát?
Tóth Gabriella
Molnár Ferenc Caramel
Palcsó Tamás
Torres Dániel

Nem is tudom, megtépem a szakállam, egyszerű zsákvászon ruhába öltözőm, sőt mezítláb, télen elzarándokolok Santiago de Compostelába vagy Jeruzsálembe, de nem követek semmilyen sztárkészítő műsort. Uram bocsáss meg!

Minél gyorsabb Lucky Luke a monda szerint?
Daltonéknál
a gepárdnál
a télapónál
az árnyékánál

Lucky Luke az ókori görögök nagyszerű mondaalakja, Zeusz kedvenc revolverhőse /sokan azt hiszik a barbár görögök nem ismerték a colt-rendszerű fegyvereket, de íme ez is bizonyítja, nem így van./
Dátum: 2008.11.03. 06:33:14
Hogy hivják a Herry Potter föszereplöjét ?
David Beckham
Tom Felton
Rupert Grint
Daniel Redcliffe

Herry=Harry , Redcliffe=Radcliffe
Dátum: 2008.11.01. 09:02:59
A felsoroltak közül melyik a legnagyobb sziget ?
Kréta
Madagaszkár
Izland
Ausztrália

Ausztrália a földrészek közé tartozik , a válasz pedig a kérdező szerint az. Javítandó vagy törlendő.
Dátum: 2008.10.31. 08:44:04
Melyik Tini-nindzsának van édesség neve?
Raffaello
Leonardo
Michelangelo
Donatello
szerintem mindegyik az olasz reneszánsz egy-egy kiemelkedő művészéről kapta a nevét, de akkor se rossz kérdés.
Dátum: 2008.10.31. 08:32:05
Ki volt MDF-es miniszterelnökünk ?
Horn Gyula
Antall József
Göncz Árpád
Orbán Viktor

Hiányzó mondatrész: az alábbi személyek közül, mert Boross Péter is volt miniszterelnök és MDF-es