Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darkshade

Dátum: 2009.03.23. 10:27:26
Hmm, nem kapok kérdést vadászatnál, megállítottam mikor 10 még hátravolt mondom indítok még tízet, nem kaptam egy kérdést sem, valami bug egyet lehet, mert egyet vadásztam mondom hátha újra megpróbáltam megint nem kaptam kvízt.
Dátum: 2009.03.15. 10:22:07
Ki nem magyar költő?
Balassy Bálint
Petőfi Sándor
Ady Endre
Örkény István

Egyrészt Balassi másrészt magyartalan megfogalmazás, vagy még inkább a kérdés azt feltételezi, hogy valamelyikük nem magyar volt.
Dátum: 2009.03.12. 18:07:48
Eggyet nem értek igazán ha már az ember hitelt vesz fel (ezernyi oka lehet, hogy rákényszerül) ,de miért olyan devizában veszik fel, mint svájci frank vagy japán Jen, miért nem csak euróban (igaz most az euró hátrányai is megmutatkoztak), de az euróövezethez előbb-meglehet csak évek múlva-utóbb csatlakozni fogunk, ugyanez a japán császárságról vagy a svájci államszövetségről nem mondható el.
Dátum: 2009.03.12. 14:32:24
Mindegy ha 8 órára viszik fel a tárolási értéket az sem jó az embereknek, Amúgy sem a topok közt forogna így a LE, hanem akik épp elérnék azt a szintet ahol ez be lenne vezetve vagy a toptól csak 6-7 szintnyi lemaradása van az szívna ezzel is. Ezért mondtam, hogy a tárolt nyers le függvényében+ % változó idő alapján lenne jó meghatározni az átalakulási időt, így lenne benne kis változó, de nem az lenne , hogy mire újra gép elé ülsz mindig lerabolnak, mert akkor aztán rohadt sok élvezet marad a játékban. Körülbelül olyan érzés lesz majd top 200-700 között játszani mintha pénz alapon leülnék a világ legjobbjai ellen pókerezni. Azaz akkor ki fog halni az a mezőny, mert mire ő valakitől rabolna, azt már el is vitték tőle, nem véletlenül alakult ki az a taktika ami most van Erős üti gyengébbet-az még gyengébbet, de ez most csak csúcsragadozóknak lenne jó.

Egy ötlet nyers LE-t csak ugyanannyi vagy magasabb szintűtől lehetne rabolni. Tudom külön kéne programozni ami leterhelné a szervert esetleg.
Dátum: 2009.03.12. 07:54:12
Britney Spearsről melyik nem igaz?
1981. december 2. született
2 fia van
énekesnő
férje Justin

Kit érdekel.
Dátum: 2009.03.11. 11:16:20
Ha mondjuk a nyers lélekenergia tárolási ideje nem konstans lenne hanem egy változó érték? Nagyobb lutri lenne benne az igaz, de akkor nem az lenne , hogy óránként helyett 4 órára tolódna a belépés, jobban forogna LE, és nem csak a topok járnának nagyon jól.
Dátum: 2009.03.11. 10:15:08
Én nem mondok le egyről sem, de egy másik topicban megvitattuk, akinek nem megy maradjon távol a kérdésfeltevéstől, legalább a színvonaluk jelentősen emelkedik, nem lesz lutri a kvízolimpia sem és idővel ki lehet a vacak kérdéseket rostálni.
Az alábbi személyek közül ki NEM Mária Terézia gyermeke volt? 30.77%
Ki fog esni. Szomorú vagyok válaszlehetőségeknek megadtam. Mária-Antoanette, II. Lipót, II. József, I. Ferenc-József.
Azt hiszem az emberi életkor felső határa még mindig csak kb. 120 év...
Egy topicot csúsztam, most látom, mindegy.
Dátum: 2009.03.09. 17:22:43
Szerencsére bekerült. Talán remélhetőleg hoz változást, mert a kvíz lassan pont azt a tulajdonságát veszíti itt el, hogy oktasson, ismereteket bővítse, helyette primitív kérdések garmadájával kell megküzdeni. Mint például: Milyen x menüpont alatt van y szöveg.
Az kellene amit a szavazásnál már leírtam egy-két hónapig ne lehessen feltenni kvízkérdést /csökkentett jutalmat kapna mindenki 100 jó válaszonként/ aztán addig Hatsepsut átrághatná magát az egészen. Törölhetné a duplikált kérdésektől kezdve az óvodás szintűeken át a speciálisnak ítélteket is. Helyesírást javíthatna és ezt fél évente meg kellene ismételni.
Dátum: 2009.03.09. 15:29:08
Ha egy darabig -kivéve, ha illetőnek elvállalt küldetése- nem lehetne fölrakni kérdést nem lenne olyan nagy baj -mondjuk addig 100 jó válaszonként mindenki valami csökkentett jutalmat kapna- legalább a kvízadmin tudna addig selejtezni a sok duplikált, speciális, komolytalan, helyesírásilag nagyon is kifogásolható kérdések között a rosszak törlésével nőne a színvonal. Félévente ezt meg lehetne ismételni a kérdések írásának egy-két hónapos leállításával.
Dátum: 2009.03.09. 13:09:37
Miklós! Neked címezem mondandómat és az hiszem ez jó hely kifejtésére: kellene egy olyan lehetőség kérdések értékelésénél Komolytalan válasz/kérdés többek felvetése volt ez az opció, talán lecsökkenne az otromba, komolytalan, nem is értékelhető ám elfogadott kérdések száma, bízunk ebben, csak ehhez kell az értékelők hozzáállása is.
Dátum: 2009.03.09. 13:03:11
Be is írom egy erről szóló fórumba a javaslatot.
Dátum: 2009.03.09. 12:57:25
Hány éves az az ember aki 1977-ben született?
32
30
31
19

Az attól függ mikor van a most, az év melyik időszakában született, milyen évet írunk. Törölni a kérdést.
Dátum: 2009.03.08. 22:34:07
Bekas engedelmeddel csak kimásoltam nem akarom az egész postod idézni:
Hohyan hajtják a riskákat?
ökrökkel
emberi erővel
lóval
szamárral

Riska? Tehenet szoktak így hívni. Gondolom roksa akart (volna) lenni. Hohyan, ez se rossz.

Hozzáfűznivalóm:
riksa akart gondolom lenni...
Dátum: 2009.03.08. 22:25:20
Mikor született a nagy pofon-osztó páros (Bud Spencer és Terence Hill) utolsó közös filmje (Bunyó karácsonyig), amelyben mindketten élnek?
1994
1975
2000
2007

Dátum: 2009.03.08. 09:02:03
Rég másoltam ide valamit de ezt meg kell osztanom veletek:

Tiszakécske milyen megyében található?
heves nográd zemplén
Bács-Kis Kun megye
szolnok
csongrád

Dátum: 2009.03.03. 20:05:19
Angelina Joli

Hol található a Mono-tó?
Philadelphia
Kalifornia
New York
Wales

Hmm, általános tudás lenne?

Írtam is, hogy az osztály, de oda is besorolható a holló, szerencsésebb lenne egy másik családot mondjuk: struccalkatúak megnevezni. Esetleg a gerincesek törzse helyett is.
Dátum: 2009.03.03. 19:29:27
Milyen "családba" tartozik a holló?
Verébalakúak
Gerincesek
Varjúfélék
Madarak
Tudom a madarak osztály, de azért oda is passzol a holló.
Dátum: 2009.03.03. 17:21:42
Jurassic park -Jurassik (sic!) Kérdésre már nem emlékszem elnyomtam.