Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2009.08.24. 10:44:52
Téged "nem foglalkozással" sem lehet ignorálni, de erőforrást akár áldoznánk is a dologra...
Csak, hogy a szóhasználatoddal éljek.

Egyébként meg amikor 5 tagot kell visszadobni és mindig besárgul az események/szavazások az idegesítő, nem beszélve arról, hogy a legutobbi 1-es szintű tag a nemleges válasz után újra jött/jön.
Tényleg nem ez a legfontosabb dolog a fejlesztők számára és ne is legyen, csak lássuk a játékon, hogy okos dolgokkal törődnek és azért nem készül az ilyen abszolut kényelmi funkció.
Dátum: 2009.08.24. 10:28:18
Hatalmasat tévedtél.
Nem a Katakombázás és láthatatlanság meg az 1 kilépés előtt tisztelgünk, hanem a roppant szervezettség és kitartás előtt, amit józan belátással és meggondolt, korrekt hangvétellel koronáztak.
Dátum: 2009.08.22. 18:35:58
Az egész Sötét ösvény emeli kalapját a Dawn of Fire harcosai előtt!
Korrekt hozzáállásukkal és erőnfelüli kitartásukkal kivívták az Ösvényjárók tiszteletét és hosszan tartó önmérsékletét.
További sok sikert!
Dátum: 2009.08.08. 12:02:00
Csőlátású.

Előre közölt tény volt, hogy ez nem tápolás lesz. De 2 nap után megítélni több hetes eseményt szemetszúró hülyeség. Ne sírjon senki, hanem ölje a manókat vagy vadásszon tovább csendben.
Senkinek nem kötelező résztvenni.
Max 50%-on működik a manaregen, vagy napi 1 manót legyilkolsz - ettől senki nem gyengül még el.

Játékleírásból:
"Ha belépsz a játékba, és az elmúlt 24 órában nem aktiváltad a pilont, akkor a varázspontod fele sebességgel regenerál."
Tehát aki egyetlenegyet sem ütött meg, mert optimalizált annyira, hogy legyőzte a kíváncsiságát, annak még a manaregen sem feleződik - már ha nem értelmezem félre.

Szerk.: nem a 917-esre válasz, mellényomtam.
Dátum: 2009.08.06. 10:18:48
Azt mondja meg valaki: mire megy ki a játék? Minél több pilon aktiválására vagy minél több LE betöltésére?
Dátum: 2009.07.27. 11:38:30
Na igen itt volt a hiányosságom, ehhez viszont csak gratulálni tudok...
Dátum: 2009.07.27. 11:35:13
Kösz, hogy legalább Te nem hagysz minket szarban. De lehet egyszerűbb és jobb lenne azt mondani, hogy visszaállítájátok az xx:yy utolsó mentést és ma xx:yy-ig nincs játék amikor is újra elindul.
Szerintem a pár óra pihenés és lenyugvás jobb, mint a káoszban magadhoz térni és az esetleges hibáktól agyvérzést kapni.
(Ha hülyeséget mondtam akkor a hozzánemértésem teszi.)
Réce, Xero gyertek vissza holnap. Két okból:
- előbb nem fog visszaállni a teljes rend
- nektek nem veszteség az egy nap, sokakkal ellentétben (ne lepődj meg, hogy honnan tudom, látszik az írásodon)
Dátum: 2009.07.27. 11:07:31
Mindenkinek ugyanazok a problémái, de az Ösvénynek hozzájön a Toronybirtoklás. Nekünk a legmagasabb és nem kaptuk meg a hajnali buli miatt. Kicsit pipa az össze koránkelt tagunk aki ma akart vadászni.

winnie, ha azt mered írni, hogy vadásszunk Torony nélkül végülis mi az a 10% akkor novemberben kipróbáljuk a gladiátorfelszereléseket...
Dátum: 2009.07.06. 09:20:42
Én még témához írtam ami miatt veri a nyálát és bocsánatkérést vár. Nincs miért bocsánatot kérnem.
Morroch off
Dátum: 2009.07.06. 08:24:21
Szerinted kit érdekel, hogy ki(ke)t győztök le?
Szerinted kit érdekel a toplistás eredményed?
Szerinted honnan kéne tudnom vagy bárkinek aki nem játszik?
Egyedül az írásaid alapján ítéllek meg.
Egy "szövivezető" semmivel nem több másoknál.
V2-n rengeteg a smarad, így sokkal több köztük a jó játékos, még ha arányaiban van annyi a többi hordában is.
V2-n ugyanazok történnek meg amik V1-en már lementek, nem hogy tudjuk mi van most ott, sőt azt is tudjuk mi lesz. Nem én, hanem az itteni játékosok.
Ez a téma másfél-két napja lejárt. Máskor ilyen hosszú estimesét az kistesódnak/gyermekednek mondj, de ha mindenképp nekem szánod akkor PÜ-ben.
Ezután, ha nem topicba illőt írsz akkor sértegethetsz vagy lehet tiéd az utolsó szó, nem érdekel, nem fogok reagálni - csak gondoltam ennyit illik közölni.
Dátum: 2009.07.05. 09:02:14
Nem mondom, hogy tökéletes a rendszer, de ha a varázslatok nem lennének erősebbek a fizikai sebzésnél akkor senki nem foglalkozna a varázslatkörrel, mivel úgy is csak 1 van, harci kör pedig 6.
Így a varázslatoknak tudni kell 6 kör méretű sebzést okozni, mert nem mindenki akar 6 kis pofonra építeni.
Lehet, hogy ez sokaknak nem tetszik, de az sem lenne egyenlő és/vagy kiegyenlített, ha a varázslat csak egy 7. harci körrel érne fel.

Aki nem bírja ki a varázslat 1000-2000 sebzését (a 3000 még a legnagyobbak közt is extrém és nem gyakori) az azt sem bírná ki ájulás nélkül, ha 6 harci kör alatt kapna körönként 4-500-as kritikus ütést és a 4 állatt 150-250 sebzését. - Mert ugye azon a szinten ahol 2-3000-et tud a spell, ott már ennyi fizikai sebzést is lehet okozni, ha valaki ügyes.
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=20087

Mi lesz a következő amit játékba engedtek? Adolf Hitler? A szövetsége pedig a Wehrmacht vagy az SS?
Szóljatok, ha tévedek, de szerintem ez tűrhetetlen egy játékoldalon.
Dátum: 2009.07.04. 17:06:42
Aki ismeri a környezetét, tudja, hogy ki milyen hordába és szövetségbe tartozik.
Szerinted miért lenne így érdekesebb, mi értelme lenne?
Dátum: 2009.07.04. 15:07:15
Először is kezd játékoldalon a bal szélen a "Játékleírás" és "Gy.I.K." résszel, utána kattints a "Vadászat" gombra legfelül, ott el tudod olvasni mi az a CSP és mire jó, ezekután pedig baloldalon szintén kb középtájon "Egyéb" ott pedig "Bajnoki viadal".
Ezeken a helyeken megtalálod a kérdéseidre a válaszokat. További kérdésekre pedig itt: http://vegzetur.wikidot.com
Dátum: 2009.07.04. 14:42:32
Ric kösz, de még csak nem is én látok rá, csak figyelek azokra akik tényleg nagy játékosok. Csak ők nem alacsonyítják le magukat ezekben az esetekben én meg inkább, minthogy ráhagyjam.
Dátum: 2009.07.04. 14:32:55
É vállalom a gyíkfingságom ellentétben az olyan névtelen, gyáva senkikkel, mint te, idézlek:
Idézet: Bagolyesz - 2009.07.04. 14:27:44
buzi


Na viszlát - veheted szószerint is.
Dátum: 2009.07.04. 14:28:57
Nem azért ugatok, mert vagyok valahol, hanem mert nem hagyom magam ilyen kis ölebeknek.
Kérdezz meg olyanokat akikkel normális levelet tudunk váltani és akkor rájöhetsz, itt nem arról van szó, hogy bunkómód leszóllak, hanem "amilyen az adjon isten, olyan a fogad isten" - vagy valahogy így szóla mondás.
Dátum: 2009.07.04. 14:23:24
Leírhatnád a többi hordát is. Például érdekelne milyen voltam az öntelt nagyképű előtt, mert gyémánttal kezdtem.
Mellesleg ez téged minősít, hogy skatulyázol, hiába buta ork vagy agyatlan, pofozjodó fejvadász/ninja itt valaki, attól még sok dicső rubin harcos is van.
Dátum: 2009.07.04. 14:16:03
Idézet: Bagolyesz - 2009.07.04. 14:13:05
Elcsámcsognák Moroch hulláján szívesen és innák hozzá fincsi ork sort is. Még szolgának sem lennél jó, inkább ételnek.

-nék, -nék, sört + ha nem tudod leírni a nevem akkor inkább ne próbálkozz