Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2008.12.01. 18:20:48
köszi:)
akkor örülök, hogy sosem volt ilyen problémám
(kop-kop-kop )
Dátum: 2008.11.30. 23:07:07
én nem tudom hiba-e, de tény, hogy a lélekenergia-zsákmányolás mutatóm kb. fél napot késik, a szövetségen belül a többieknek rendben volt amikor kérdeztem, de nekem következetesen 1-2 ezerrel kevesebbet mutat a toplistákon, mint a karakterlapon
mi lehet a gond?van egyáltalán?
Dátum: 2008.11.30. 13:01:52
köszi:)
én valahogy így gondoltam, magamnak nem is 'idegeskednék' az az 1 mp a vadászatból nem fáj:)/mondjuk remélem legalább jól néz ki a medál:P:D/
csak több szövetségesnek és szövetségi tagnak is vettem, mert ők nem tudtak ott lenni:)
na hát őket kell nyugtatni:P
Dátum: 2008.11.30. 12:41:17
lehet én voltam figyelmetlen, de a medálnak és ősköveknek mikorra kéne megérkezni?
Dátum: 2008.11.05. 23:34:48
'estét.

úgy tűnik a zavaró hibák visszahoznak.

tömören: a bajnoki viadal a leggagyibb amivel találkoztam eddig
tul.összeg, szerencse, felszerelés, állat szint mindenben nagyobb és erősebb voltam és lazán kiütött a pofa
veszíteni tudok, de ennyi erővel egy 1. szintű patkány is kiüthetett volna fogpiszkálóval a kezével...

sok sikert a fejlesztésekhez, mert ezen a téren nem ártana
-----------------------------------------------------------------------------
kicsit zavaró a fenti, de ezenkívül minden okés, játszható és jó:)
Dátum: 2008.11.03. 17:21:58
Tévedtem múltkor, írásra kényszerülök egy kérdésem miatt.

Nem lehetne a pihenés rendszerét úgy megcsinálni, mint a portyázásét?Gondolok itt arra, hogy választható lenne, nem csak 3x10 óra, hanem más pl.:5x5, 4x7.
Lehet felvetődött már és az is lehet csak nekem problémás a 3x10.

Köszi
Dátum: 2008.10.30. 12:18:45
már bocs de elég gagyi indok, ha valaki így akar LE-t szerezni, megteheti a megengedett határon belül is...
a helyesírásodra figyelj legalább mielőtt megpróbálsz beszólni valakinek...
mellesleg vajon honnan vannak ilyen ötleteid...?

nekem ennyi elég is volt a fórumból: értelmes választ nem várhatok, csak nagyképű okoskodást...
akinek nem inge ne vegye magára


szerk.: 2008-as hsz-eimhez nem adnám a nevem azóta sokminden változott.
Dátum: 2008.10.29. 23:59:06
azt még megértem, hogy ne üssünk sokkal kisebbeket, de miért nem üthetünk nagyobbakat max. 3 szint különbségig?